Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Bujanovac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Maxhari Tours Gnjilane Končulj 17:05
Kavim Jedinstvo Veliki Trnovac Končulj 17:30
Kavim Jedinstvo Lopardince 17:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gračanica kod Prištine 17:45
Maxhari Tours Veliki Trnovac Levosoje 18:00
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 18:05
Niš ekspres Beograd Niš 18:05
Niš ekspres Beograd Niš 18:05
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gnjilane 18:25
Kavim Jedinstvo Spančevac Krševica 18:35
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 18:40
Veli Trans Priština Gnjilane 19:00
Maxhari Tours Veliki Trnovac Biljača 19:20
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 19:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Končulj 19:45
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 20:22
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 20:45
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 21:10
Kavim Jedinstvo Spančevac Krševica 22:05
Kavim Jedinstvo Lopardince 22:10
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 22:20
Lasta Beograd Niš 00:01
Niš ekspres Beograd Niš 01:35
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 05:00
Kavim Jedinstvo Lopardince 05:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.