Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 00:10
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 00:20
Globtour Čapljina Beograd 00:35
Royal Travel Herceg Novi Užice 01:30
Lasta Herceg Novi Užice 01:30
Trans Jug Beograd Užice 02:30
Jadran Ekspres Beograd Užice 02:30
Banbus Beograd Užice 03:30
Božur Subotica Beograd 03:50
Glušica Vrbas Beograd 04:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Globtour Novi Sad Beograd 04:40
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:20
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:15
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 06:15
Pub Internacional Kraljevo Samaila 06:45
Lepenica Trans Prijepolje Požega 07:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Požega 07:20
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:30
Pub Internacional Kraljevo Samaila 08:00
Lasta Beograd Užice 08:00
Royal Travel Beograd Užice 08:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.