Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 12:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 12:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:30
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 13:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 13:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 13:00
Raketa AB Bajina Bašta Užice 13:20
Aroma Beograd Užice 13:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 14:00
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 14:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 14:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:45
Kondor Niš Kruševac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 15:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 15:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 15:00
Vihor Travel Zlatibor Užice 15:15
Pub Internacional Kraljevo Samaila 16:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 16:30
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 16:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 16:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 16:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.