Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 20:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 20:30
Pub Internacional Kraljevo Samaila 20:30
Jadran Line Bar Požega 20:30
Gaga Turs Zlatibor Bar Požega 20:30
Markoturs Beograd Užice 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:11
Autoprevoz Čačak Bar Užice 21:20
Trans Jug Herceg Novi Užice 21:30
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 21:30
Jugoprevoz Gacko Nevesinje Užice 23:00
Glušica Nikšić Beograd 23:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 00:10
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 00:20
Globtour Čapljina Beograd 00:35
Markoturs Žabljak Užice 02:20
Trans Jug Beograd Užice 02:30
Autoprevoz Čačak Beograd Požega 02:35
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 03:45
Jadran Ekspres Subotica Beograd 03:50
Glušica Vrbas Beograd 04:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Jugoprevoz Gacko Beograd Užice 04:35
Globtour Novi Sad Beograd 04:40
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 05:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.