Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 14:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 15:00
Autoprevoz Čačak Beograd Konjevići 15:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 15:00
Autoprevoz Čačak Lučani Varošica Parmenac 15:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:15
Autoprevoz Čačak Pranjani Trbušani 15:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:30
Autoprevoz Čačak Guberevci Loznica kod Čačka 15:30
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbušani 15:45
Autoprevoz Čačak Jančići Trbušani 15:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 15:50
Autoprevoz Čačak Beograd Požega 16:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 16:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:10
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 16:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 16:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 16:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 16:45
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guča 17:00
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Užice 17:05
Presto Pirot Niš 17:05
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 17:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.