Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kragujevac Požega 11:40
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 11:50
Autoprevoz Čačak Milatovići Guča 12:00
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 12:00
Autoprevoz Čačak Beograd Ljig 12:00
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 12:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 13:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 13:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 13:00
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 13:15
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 13:15
Raketa AB Bajina Bašta Užice 13:20
Aroma Beograd Užice 13:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 13:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 14:00
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 14:10
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 14:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 14:30
Autoprevoz Čačak Guberevci Guča 14:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 14:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.