Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 18:45
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 19:00
Autoprevoz Čačak Miokovci Trbušani 19:15
Autoprevoz Čačak Guča Zeoke kod Lučana 19:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 20:00
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 20:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 20:15
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:11
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 21:30
Glušica Nikšić Beograd 23:00
Transprodukt Nikšić Beograd 23:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 23:10
Globtour Čapljina Beograd 00:35
Glušica Vrbas Beograd 04:15
Transprodukt Vrbas Beograd 04:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Globtour Novi Sad Beograd 04:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:20
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 06:00
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 06:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.