Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbušani 19:30
Autoprevoz Čačak Beograd Požega 19:35
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 20:00
Banbus Herceg Novi Užice 20:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 20:00
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 20:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 20:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 20:30
Pub Internacional Kraljevo Samaila 20:30
Markoturs Beograd Užice 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:11
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 21:30
Trans Jug Herceg Novi Užice 21:50
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 22:55
Jugoprevoz Gacko Nevesinje Užice 23:00
Glušica Nikšić Beograd 23:00
Transprodukt Nikšić Beograd 23:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 00:10
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 00:20
Globtour Čapljina Beograd 00:35
Lasta Herceg Novi Užice 01:30
Royal Travel Herceg Novi Užice 01:30
Markoturs Žabljak Užice 02:20
Trans Jug Beograd Užice 02:30
Autoprevoz Čačak Beograd Požega 02:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.