Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 15:00
Autoprevoz Čačak Beograd Konjevići 15:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 15:00
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 15:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:15
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lučana 15:30
Autoprevoz Čačak Miokovci Trbušani 15:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:30
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbušani 15:45
Autoprevoz Čačak Jančići Trbušani 15:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:45
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 16:00
Autoprevoz Čačak Beograd Konjevići 16:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:10
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 16:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 16:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 16:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 16:50
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guča 17:00
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Užice 17:05
Presto Pirot Niš 17:05
Banbus Sombor Beograd 17:15
Autoprevoz Čačak Beograd Požega 17:50
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 18:10
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 18:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.