Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:30
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guča 08:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 08:00
Lasta Beograd Užice 08:00
Royal Travel Beograd Užice 08:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:15
Autoprevoz Čačak Beograd Konjevići 09:00
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:00
Niš ekspres Niš Kruševac 09:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 09:20
Autoprevoz Čačak Lučani Gugalj 09:30
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 09:30
Aroma Pale Užice 09:35
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbušani 10:00
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 10:00
Lasta Topola Gornji Milanovac 10:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 10:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 10:30
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lučana 10:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 10:45
Presto Zlatibor Niš 10:50
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 11:00
Autoprevoz Čačak Miokovci Trbušani 11:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Požega 11:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.