Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Pojate 14:35
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:35
Jugoprevoz Kruševac Lučina 14:40
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Stalać 14:50
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Stalać 15:05
Jugoprevoz Kruševac Pločnik kod Ćićevca Pojate 15:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 15:25
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:35
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:35
Jugoprevoz Kruševac Vitoševac Stalać 16:20
Gameks Kruševac Aleksinac 16:25
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kruševac 16:35
Božur-021 Kruševac Beograd 16:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 16:55
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Brus Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Beograd 17:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 18:05
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:05
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 19:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 19:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 20:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.