Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Lučina 14:40
Jugoprevoz Kruševac Lučina 14:40
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Stalać 14:50
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Stalać 14:50
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Stalać 15:05
Jugoprevoz Kruševac Pločnik kod Ćićevca Pojate 15:10
Jugoprevoz Kruševac Pločnik kod Ćićevca Pojate 15:10
Jugoprevoz Kruševac Beograd 15:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 15:25
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:35
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:35
Jugoprevoz Kruševac Vitoševac Stalać 16:20
Gameks Kruševac Aleksinac 16:25
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kruševac 16:35
Božur-021 Vrnjačka Banja Beograd 16:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 16:55
Jugoprevoz Kruševac Brus Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 17:10
Trans Jug Kraljevo Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Beograd 17:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 18:05
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:05
Jugoprevoz Kruševac Paraćin Pojate 19:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.