Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 19:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 19:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 20:10
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Pojate 20:35
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Stalać 21:00
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 21:40
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:50
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalać 22:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 22:40
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 22:40
Božur-021 Novi Sad Beograd 05:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 05:25
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 05:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:40
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalać 06:10
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Lučina 06:40
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Stalać 06:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 06:55
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Varvarin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Beograd Kruševac 07:05
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Stalać 08:05
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 08:45
Vulović Transport Niš Kruševac 08:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 08:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.