Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čoka (RS)

Palih boraca 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Subotica Zrenjanin 09:52
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 09:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 10:20
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 11:38
Severtrans Senta Novi Sad Senta 11:40
Molprevoz Padej Ostojićevo 12:15
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 12:20
Molprevoz Senta 12:20
Severtrans Senta Senta 12:35
Severtrans Senta Senta Ostojićevo 13:05
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 13:05
Molprevoz Senta Ostojićevo 13:05
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 13:08
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 13:15
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 13:16
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 13:16
Severtrans Senta Ada Senta 13:30
Molprevoz Ada Senta 13:30
Bečejprevoz Senta 13:34
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 13:40
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 13:45
Molprevoz Padej Ostojićevo 13:45
Tisza Volán Senta Horgoš 14:02
Lasta Beograd Novi Sad 14:17
Severtrans Senta Padej Ostojićevo 14:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.