Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čoka (RS)

Palih boraca 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Subotica Palić 17:45
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 18:37
Royal Travel Kotor Beograd 18:45
Lasta Kotor Beograd 18:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:47
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 18:48
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:43
Severtrans Senta Senta Ostojićevo 21:28
Severtrans Senta Senta 04:50
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:17
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 06:20
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:35
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:48
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 09:13
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 09:34
Lasta Subotica Zrenjanin 09:52
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 13:16
Bečejprevoz Senta 13:34
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:17
Lasta Beograd Zrenjanin 15:33
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:58
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 16:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:38
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 16:50
Subotica Trans Subotica Palić 17:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.