Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čoka (RS)

Palih boraca 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 16:38
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 16:39
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 16:39
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 16:39
Subotica Trans Subotica Horgoš 17:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:47
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:43
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:17
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 09:13
Lasta Subotica Zrenjanin 09:52
Autoprevoz Kikinda Subotica Horgoš 13:16
Bečejprevoz Senta 13:34
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:17
Lasta Beograd Zrenjanin 15:33
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:58
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 16:38
Subotica Trans Subotica Horgoš 17:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:47
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.