Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čoka (RS)

Palih boraca 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 20:37
Severtrans Senta Senta Ostojićevo 21:28
Severtrans Senta Senta 04:50
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:17
Severtrans Senta Senta Ostojićevo 05:23
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 06:04
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 06:20
Severtrans Senta Padej Ostojićevo 06:22
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:35
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 06:46
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:48
Severtrans Senta Senta Ostojićevo 07:05
Molprevoz Senta Ostojićevo 07:05
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 07:08
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 07:08
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 07:19
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 07:28
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 09:13
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 09:33
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 09:34
Lasta Subotica Zrenjanin 09:52
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 09:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 10:20
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 11:38
Severtrans Senta Novi Sad Senta 11:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.