Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Paraćin 18:07
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paraćin Jagodina 18:55
Lasta Kruševac 19:00
Euro Lin Senje 19:15
Niš ekspres Niš Aleksinac 19:20
Euro Lin Paraćin 19:42
Niš ekspres Niš Kragujevac 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:40
Niš ekspres Niš Beograd 21:10
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 22:02
Euro Lin Senje 22:35
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Lasta Velika Plana 05:43
Goran Braunau na Inu / Braunau Am Inn Beograd 05:55
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:00
Euro Lin Paraćin 06:04
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 06:15
Euro Lin Senje 06:30
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Euro Lin Senje 07:00
Euro Lin Paraćin 07:04
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 07:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.