Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Požarevac Jagodina 15:52
Niš ekspres Niš Jagodina 16:20
Niš ekspres Beograd Jagodina 16:42
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:45
Niš ekspres Niš Jagodina 17:10
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paraćin Jagodina 18:55
Niš ekspres Niš Jagodina 19:20
Niš ekspres Niš Kragujevac 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:40
Niš ekspres Beograd Jagodina 20:42
Niš ekspres Niš Beograd 21:10
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 22:02
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Lasta Beograd Velika Plana 04:45
Bata Reisen Surdulica Niš 05:25
Auto Kodeks Plus Novi Sad Beograd 06:00
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 06:15
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 07:15
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 07:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.