Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Zoran Reisen Beč Kruševac 20:10
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:40
Niš ekspres Niš Beograd 21:10
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 22:02
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Niš ekspres Bregenc Beograd 02:45
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 05:45
Niš ekspres Jagodina Kruševac 05:45
Goran Braunau na Inu Beograd 05:55
Euro Lin Jagodina Paraćin 06:15
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 07:15
Niš ekspres Požarevac Jagodina 08:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:50
Arriva Litas Niš Jagodina 09:28
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:55
Banbus Vrnjačka Banja 10:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:10
Niš ekspres Sokobanja Beograd 10:55
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:12
Niš ekspres Bujanovac Niš 11:40
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.