Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Beograd Aleksinac 11:12
Niš ekspres Bujanovac Niš 11:40
Euro Lin Paraćin 12:07
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:45
Rembas Trans Resavica Ivankovac 13:00
Euro Lin Paraćin 13:07
Euro Lin Senje 13:25
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 13:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:30
Niš ekspres Beograd Aleksinac 13:57
Euro Lin Paraćin 14:07
Euro Lin Svilajnac Kruševac 14:10
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 14:50
Euro Lin Senje 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
CH Komerc Lozana / Lausanne Beograd 15:10
CH Komerc Cirih / Zurich Beograd 15:10
Niš ekspres Šabac Kragujevac 15:20
Zoran Reisen Beč / Wien (vienna) Kruševac 15:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Požarevac Aleksinac 15:52
Božur-021 Kruševac Beograd 16:00
Euro Lin Senje 16:01
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.