Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Jagodina Kruševac 05:45
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:50
MobiLitas Niš Jagodina 09:28
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:55
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:10
Niš ekspres Sokobanja Beograd 10:55
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:12
Niš ekspres Bujanovac Niš 11:40
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:45
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 13:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:30
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:57
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Banbus Beograd Aleksinac 15:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
MobiLitas Požarevac Jagodina 15:52
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:45
Optop Travel Ženeva / Geneva Beograd 18:00
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.