Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:45
Rembas Trans Resavica Ivankovac 13:00
Niš ekspres Skoplje Niš 13:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:30
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:57
Euro Lin Svilajnac Kruševac 14:10
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
CH Komerc Lozana Beograd 15:10
CH Komerc Cirih Beograd 15:10
Niš ekspres Šabac Kragujevac 15:20
Banbus Beograd Aleksinac 15:30
Zoran Reisen Beč Kruševac 15:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Požarevac Jagodina 15:52
Auto Kodeks Plus Kruševac Beograd 16:00
Niš ekspres Niš Jagodina 16:20
Euro Lin Paraćin Jagodina 16:35
Niš ekspres Beograd Jagodina 16:42
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:45
Niš ekspres Niš Jagodina 17:10
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paraćin Jagodina 18:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.