Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:57
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Lasta Beograd 15:15
Banbus Beograd Aleksinac 15:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Požarevac Jagodina 15:52
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:45
Lasta Kruševac Velika Plana 18:20
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paraćin Jagodina 18:55
Globus Jagodina Despotovac 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:40
Niš ekspres Niš Beograd 21:10
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 22:02
Niš ekspres Beograd Niš 02:22
Lasta Beograd Velika Plana 05:43
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:00
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Goran Leskovac Beograd 07:40
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 07:52
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.