Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Velika Plana 04:45
Bata Reisen Surdulica Niš 05:25
Lasta Velika Plana 05:43
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:00
Euro Lin Paraćin 06:04
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Jagodina 06:15
Euro Lin Senje 06:30
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Euro Lin Senje 07:00
Euro Lin Paraćin 07:04
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 07:15
Euro Lin Senje 07:35
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 07:52
Bata Reisen Beč / Wien (vienna) Niš 08:15
Euro Lin Paraćin 08:34
Niš ekspres Požarevac Jagodina 08:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:50
Arriva Litas Niš Jagodina 09:28
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:55
Globus Despotovac Ivankovac 10:00
Euro Lin Senje 10:10
Niš ekspres Bregenc / Bregenz Novi Sad 10:50
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 10:55
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.