Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:00
Delix Tours Beograd Kraljevo 15:00
Arriva Litas Kragujevac Nevade 15:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Lasta Beograd Kraljevo 15:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 16:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:30
Trans Jug Beograd Preljina 17:05
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:45
Banbus Loznica Kraljevo 17:46
Vulović Transport Kraljevo Preljina 18:25
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 19:00
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:20
Kavim Raška Beograd Kraljevo 19:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 19:30
Banbus Herceg Novi Čačak 19:30
Autoprevoz Čačak Čačak Beograd 19:35
Arriva Litas Kragujevac Nevade 19:50
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:00
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 21:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 21:20
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 22:15
Trans Jug Čačak Preljina 22:45
Božur Herceg Novi Beograd 23:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.