Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Gornja Crnuća Nevade 06:50
Vulović Transport Beograd Preljina 06:51
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Autoprevoz Čačak Subotica Beograd 07:25
Autoprevoz Čačak Šilopaj Klatičevo 07:30
Arriva Litas Kragujevac Nevade 08:00
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:15
Lasta Beograd Užice 08:30
Royal Travel Beograd Užice 08:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:50
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:00
Autoprevoz Čačak Gornji Branetići Klatičevo 09:00
Aroma Pale Užice 09:00
Joe Travel Kraljevo 09:09
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 09:30
Arriva Litas Kragujevac Nevade 09:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 10:00
Banbus Žabljak Beograd 10:10
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klatičevo 10:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Nevade 10:30
Vulović Transport Kraljevo Preljina 10:45
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klatičevo 11:15
Autoprevoz Čačak Gojna Gora Klatičevo 11:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 11:30
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 11:31
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.