Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Božur Herceg Novi Beograd 23:50
Lasta Herceg Novi Čačak 01:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 03:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 03:00
Trans Jug Beograd Čačak 03:00
Joe Travel Beograd Ljig 04:15
Božur Subotica Beograd 04:20
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 06:25
Autoprevoz Čačak Savinac (šarani) Klatičevo 06:30
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klatičevo 06:30
Autoprevoz Čačak Bogdanica Klatičevo 06:30
Autoprevoz Čačak Brđani kod Gornjeg Milanovca Semedraž 06:45
Autoprevoz Čačak Gornja Crnuća Nevade 06:50
Trans Jug Beograd Preljina 06:50
Vulović Transport Beograd Preljina 06:51
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Autoprevoz Čačak Novi Sad Beograd 07:25
Autoprevoz Čačak Šilopaj Klatičevo 07:30
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:15
Lasta Beograd Čačak 08:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:50
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:00
Autoprevoz Čačak Gornji Branetići Klatičevo 09:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.