Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Herceg Novi Podgorica 20:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:00
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 21:00
Trans Jug Herceg Novi Užice 21:10
Lasta Herceg Novi Užice 21:10
Trans Jug Herceg Novi Čačak 21:20
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 22:15
Lasta Herceg Novi Požega 23:10
Božur Herceg Novi Beograd 23:50
Golub Trans Prijepolje Užice 01:50
Autoprevoz Banja Luka Niš Kruševac 02:20
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 03:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 03:00
Trans Jug Beograd Čačak 03:00
Joe Travel Beograd Ljig 04:15
Božur Subotica Beograd 04:20
Trans Jug Beograd Užice 05:55
Lasta Beograd Užice 05:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 06:25
Trans Jug Beograd Preljina 06:50
Vulović Transport Beograd Preljina 06:51
Lasta Beograd Požega 06:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Autoprevoz Čačak Novi Sad Beograd 07:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.