Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Joe Travel Kraljevo 09:09
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 09:30
Arriva Litas Kragujevac Nevade 09:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 10:00
Bečejprevoz Novi Sad Beograd 10:00
Banbus Žabljak Beograd 10:10
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klatičevo 10:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Nevade 10:30
Vulović Transport Kraljevo Preljina 10:45
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klatičevo 11:15
Autoprevoz Čačak Gojna Gora Klatičevo 11:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 11:30
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 11:31
Autoprevoz Čačak Vraćevšnica Nevade 11:35
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 11:40
Benko Tours 92 Subotica Beograd 12:00
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 12:00
Niš ekspres Šabac Kruševac 12:20
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:40
Autoprevoz Čačak Donji Branetići Klatičevo 12:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:25
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Rudnik kod Gornjeg Milanovca 13:45
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Rudnik kod Gornjeg Milanovca 13:45
Arriva Litas Kragujevac Nevade 14:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.