Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 19:00
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 19:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:20
Kavim Raška Beograd Kraljevo 19:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 19:30
Autoprevoz Čačak Čačak Beograd 19:35
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:00
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 21:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 21:20
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 22:15
Trans Jug Čačak Preljina 22:45
Božur Herceg Novi Beograd 23:50
Lasta Herceg Novi Čačak 01:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 03:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 03:00
Trans Jug Beograd Čačak 03:00
Joe Travel Beograd Ljig 04:15
Božur Subotica Beograd 04:20
Autoprevoz Čačak Brđani kod Gornjeg Milanovca Semedraž 05:10
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klatičevo 05:35
Autoprevoz Čačak Gornji Branetići Klatičevo 05:40
Autoprevoz Čačak Vraćevšnica Miločaj 05:40
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:45
Autoprevoz Čačak Šilopaj Klatičevo 05:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.