Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Raška Beograd Kraljevo 19:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 19:30
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 21:00
Benko Tours 92 Novi Pazar Kraljevo 22:15
Lotus Travel Pančevo 04:40
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Trans Jug Beograd Preljina 06:50
Vulović Transport Beograd Preljina 06:51
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Lasta Čačak Preljina 08:15
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:15
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:00
Lasta Topola Preljina 10:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 11:30
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 11:31
Benko Tours 92 Subotica Beograd 12:00
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 12:00
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:40
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:00
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 14:45
Delix Tours Beograd Kraljevo 15:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Lasta Beograd Kraljevo 15:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 16:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.