Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Benko Tours 92 Novi Pazar Kraljevo 22:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 22:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Nevade 22:30
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Rudnik kod Gornjeg Milanovca 22:30
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Rudnik kod Gornjeg Milanovca 22:30
Jugoprevoz Gacko Nevesinje Užice 22:35
Vulović Transport Kraljevo Preljina 22:55
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klatičevo 23:15
Autoprevoz Čačak Vraćevšnica Nevade 23:15
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 23:50
Lasta Herceg Novi Užice 01:00
Royal Travel Herceg Novi Užice 01:00
Markoturs Žabljak Užice 01:50
Trans Jug Beograd Užice 03:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 03:00
Banbus Beograd Užice 04:00
Jadran Ekspres Subotica Beograd 04:20
Lotus Travel Pančevo 04:40
Jugoprevoz Gacko Beograd Užice 04:55
Autoprevoz Čačak Brđani kod Gornjeg Milanovca Semedraž 05:10
Golub Trans Beograd Užice 05:30
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klatičevo 05:35
Autoprevoz Čačak Gornji Branetići Klatičevo 05:40
Autoprevoz Čačak Vraćevšnica Nevade 05:40
Arriva Litas Kragujevac Nevade 05:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.