Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Inđija (RS)

Sonje Marinković 1B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:30
Lasta Stara Pazova 14:45
Lasta Ruma Putinci 15:15
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 15:20
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:57
Jugoprevoz Kruševac Beograd Zemun (Beograd) 16:10
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 16:10
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 16:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:20
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:34
Dunavprevoz Bač Zemun (Beograd) 16:43
Lasta Ruma Putinci 16:50
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 17:07
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:33
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 17:40
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 18:00
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 18:12
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:25
Lasta Stara Pazova 18:35
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 18:35
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:43
Lasta Ruma Putinci 19:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:25
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 19:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.