Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Inđija (RS)

Sonje Marinković 1B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:28
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:35
Lasta Krčedin Beška 12:35
Lasta Jarkovci Ljukovo 12:35
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Lasta Ruma Putinci 13:10
Lasta Maradik Beška 13:10
Lasta Novi Karlovci Beška 13:15
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:15
Lasta Beška Čortanovci 13:20
Kavim Jedinstvo Beograd Zemun (Beograd) 13:25
Lasta Jarkovci Ljukovo 13:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 13:52
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:10
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:17
Lasta Maradik Beška 14:30
Lasta Novi Karlovci Beška 14:30
Lasta Jarkovci Ljukovo 14:30
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:30
Lasta Stara Pazova 14:45
Lasta Ruma Putinci 15:15
Lasta Maradik Beška 15:20
Lasta Novi Karlovci Beška 15:20
Lasta Jarkovci Ljukovo 15:20
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 15:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.