Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Inđija (RS)

Sonje Marinković 1B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:27
Lasta Maradik Beška 11:30
Lasta Jarkovci Ljukovo 11:30
Lasta Ljukovo 11:30
Lasta Novi Karlovci Beška 11:35
Lasta Čortanovci Maradik 11:45
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 12:05
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 12:14
Lasta Novi Karlovci 12:15
Lasta Stara Pazova Ruma 12:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:28
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:35
Lasta Krčedin Beška 12:35
Lasta Jarkovci Ljukovo 12:35
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Lasta Ruma Putinci 13:10
Lasta Maradik Beška 13:10
Lasta Novi Karlovci Beška 13:15
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:15
Lasta Beška Čortanovci 13:20
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 13:25
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 13:52
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:10
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:17
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.