Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Inđija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:15
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:35
Simplon Bus Beograd 08:37
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 09:05
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:25
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:12
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:40
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 10:45
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 10:55
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 11:08
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:15
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:27
Lasta Stara Pazova 11:55
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:05
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 12:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:28
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:35
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Lasta Ruma Ljukovo 13:10
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:15
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 13:25
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 13:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.