Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Inđija (RS)

Sonje Marinković 1B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:25
Lasta Maradik Beška 05:30
Lasta Jarkovci Ljukovo 05:45
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 05:50
Lasta Kanjiža Novi Sad 06:04
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 06:07
Lasta Ruma Žarkovac 06:30
Lasta Novi Karlovci Beška 06:35
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:50
Lasta Jarkovci Ljukovo 07:20
Lasta Novi Karlovci Beška 07:30
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 07:35
Lasta Subotica Beograd 07:39
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 08:00
Lasta Novi Karlovci 08:10
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:15
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:35
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 09:05
Lasta Novi Karlovci 09:10
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:25
Lasta Jarkovci Ljukovo 10:00
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:12
Lasta Maradik Beška 10:15
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.