Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Požarevac Aleksinac 16:05
Niš ekspres Niš Aleksinac 16:10
Auto Kodeks Pirot Beograd 16:20
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:30
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 16:30
Aleks Travel Pasjane Gnjilane 16:45
Niš ekspres Beograd Aleksinac 16:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 16:57
Euro Lin Bor Paraćin 17:10
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 17:12
Euro Lin Beograd Paraćin 17:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 18:00
Auto Kodeks Subotica Beograd 18:05
Euro Lin Paraćin Ćuprija 18:15
Euro Lin Paraćin Ćuprija 18:40
Frenki Komerc Kragujevac Ćuprija 18:45
Niš ekspres Niš Aleksinac 19:07
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Dragocvet 19:25
Niš ekspres Beograd Niš 19:30
Zoran Reisen Mišević Vinorača 19:30
Niš ekspres Niš Kragujevac 19:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 19:45
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 19:45
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 19:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.