Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Aleksinac 19:30
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:25
Euro Lin Paraćin Ćuprija 20:55
Niš ekspres Niš Beograd 20:57
Vakčare Dooel Struga Niš 22:31
Niš ekspres Beograd Niš 02:35
Vakčare Dooel Beograd Niš 02:58
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:15
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:46
Euro Lin Beograd 06:05
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:15
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 06:20
Pupd Janjušević Vranje Niš 06:30
Zoran Reisen Donje Komarice Voljavče 06:35
Zoran Reisen Rekovac Tečić 06:45
Zoran Reisen Rekovac Tečić 07:15
Euro Lin Beograd Paraćin 07:25
Zoran Reisen Rekovac Tečić 07:50
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 08:15
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:35
Zoran Reisen Rekovac Tečić 08:49
Euro Lin Kolari Ćuprija 09:00
Arriva Litas Niš Aleksinac 09:15
Euro Lin Zaječar Paraćin 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.