Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 13:00
Zoran Reisen Mišević Vinorača 13:10
Niš ekspres Skoplje Niš 13:17
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:17
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 13:20
Zoran Reisen Crnče kod Jagodine Vinorača 13:20
Zoran Reisen Rekovac Tečić 13:30
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 13:30
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 13:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 13:45
Euro Lin Paraćin Ćuprija 13:55
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 14:00
Niš ekspres Beograd Aleksinac 14:10
Zoran Reisen Rekovac Tečić 14:16
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 14:20
Euro Lin Svilajnac Kruševac 14:30
Frenki Komerc Paraćin Ćuprija 14:40
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 14:40
Panonijabus Niš Beograd 14:50
Zoran Reisen Rekovac Tečić 15:15
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 15:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 15:20
Zoran Reisen Ivkovački Prnjavor Dragoševac 15:20
Niš ekspres Šabac Kragujevac 15:30
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.