Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Niš 02:35
Niš ekspres Beograd Niš 02:35
Vakčare Dooel Beograd Niš 02:58
Galeb Ohrid Beograd Niš 02:58
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 04:15
Euro Lin Beograd Paraćin 04:35
Zoran Reisen Strižilo Bagrdan 04:40
Zoran Reisen Lukar Dragocvet 04:45
Zoran Reisen Miloševo kod Jagodine Bagrdan 04:50
Zoran Reisen Mišević Dragocvet 04:50
Zoran Reisen Mišević Vinorača 05:00
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 05:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 05:30
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 05:30
Zoran Reisen Gornje Štiplje Donje Štiplje 05:35
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 05:40
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:46
Zoran Reisen Dražmirovac Ribare kod Jagodine 05:50
Euro Lin Beograd 06:05
Zoran Reisen Šantarovac Dragocvet 06:10
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Dragocvet 06:15
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.