Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 04:15
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 04:40
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 04:40
Zoran Reisen Lukar Trnava kod Jagodine 04:45
Zoran Reisen Lukar Trnava kod Jagodine 04:45
Zoran Reisen Kalenovac Vinorača 04:50
Zoran Reisen Mišević Trnava kod Jagodine 04:50
Zoran Reisen Miloševo kod Jagodine Voljavče 04:50
Zoran Reisen Kalenovac Vinorača 04:50
Zoran Reisen Mišević Trnava kod Jagodine 04:50
Zoran Reisen Miloševo kod Jagodine Voljavče 04:50
Zoran Reisen Mišević Vinorača 05:00
Zoran Reisen Mišević Vinorača 05:00
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 05:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 05:30
Zoran Reisen Gornje Štiplje Donje Štiplje 05:35
Zoran Reisen Gornje Štiplje Donje Štiplje 05:35
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 05:40
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 05:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.