Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Lin Paraćin Ćuprija 20:55
Niš ekspres Niš Beograd 20:57
Vakčare Dooel Struga Niš 22:31
Galeb Ohrid Ohrid Niš 23:31
Vakčare Dooel Beograd Niš 02:58
Galeb Ohrid Beograd Niš 02:58
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 04:40
Zoran Reisen Lukar Trnava kod Jagodine 04:45
Zoran Reisen Kalenovac Vinorača 04:50
Zoran Reisen Mišević Trnava kod Jagodine 04:50
Zoran Reisen Miloševo kod Jagodine Voljavče 04:50
Zoran Reisen Mišević Vinorača 05:00
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 05:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 05:30
Zoran Reisen Gornje Štiplje Donje Štiplje 05:35
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 05:40
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:46
Zoran Reisen Dražmirovac Ribare kod Jagodine 05:50
Zoran Reisen Rajkinac Ribare kod Jagodine 06:02
Euro Lin Beograd 06:05
Zoran Reisen Crnče kod Jagodine Vinorača 06:10
Zoran Reisen Šantarovac Trnava kod Jagodine 06:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.