Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 11:40
Zoran Reisen Crnče kod Jagodine Vinorača 11:40
Zoran Reisen Majur kod Jagodine 11:40
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 11:40
Zoran Reisen Crnče kod Jagodine Vinorača 11:40
Zoran Reisen Rekovac Tečić 11:46
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 12:00
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 12:10
Zoran Reisen Kočino Selo Ribare kod Jagodine 12:10
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 12:20
Zoran Reisen Dražmirovac Ribare kod Jagodine 12:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 12:20
Zoran Reisen Dražmirovac Ribare kod Jagodine 12:20
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Trnava kod Jagodine 12:25
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Trnava kod Jagodine 12:25
Euro Lin Paraćin 12:25
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 12:30
Zoran Reisen Donje Komarice Voljavče 12:30
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 12:40
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 12:40
Zoran Reisen Rekovac Tečić 12:45
Zoran Reisen Šantarovac Trnava kod Jagodine 12:45
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 12:45
Zoran Reisen Šantarovac Trnava kod Jagodine 12:45
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 12:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.