Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zoran Reisen Dražmirovac Ribare kod Jagodine 07:10
Zoran Reisen Rekovac Tečić 07:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 07:20
Zoran Reisen Šuljakovac Trnava kod Jagodine 07:20
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 07:25
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 07:25
Euro Lin Beograd 07:25
Zoran Reisen Crnče kod Jagodine Vinorača 07:30
Zoran Reisen Ribare kod Jagodine Rakitovo 07:32
Zoran Reisen Dobra Voda kod Jagodine Ribare kod Jagodine 07:32
Zoran Reisen Rajkinac Ribare kod Jagodine 07:32
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 07:40
Zoran Reisen Rekovac Tečić 07:50
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 08:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 08:20
Panonijabus Dortmund Beograd 08:30
Zoran Reisen Ribare kod Jagodine Rakitovo 08:32
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:35
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 08:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 08:45
Zoran Reisen Rekovac Tečić 08:49
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 09:20
Zoran Reisen Dobra Voda kod Jagodine Ribare kod Jagodine 09:20
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 09:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.