Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 14:00
Niš ekspres Beograd Aleksinac 14:10
Frenki Komerc Paraćin Ćuprija 14:40
Arriva Litas Požarevac Aleksinac 16:05
Auto Kodeks Pirot Beograd 16:20
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 16:30
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 16:30
Aleks Travel Pasjane Gnjilane 16:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 18:00
Auto Kodeks Subotica Beograd 18:05
Euro Lin Paraćin Ćuprija 18:15
Euro Lin Paraćin Ćuprija 18:40
Frenki Komerc Kragujevac Ćuprija 18:45
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 20:25
Niš ekspres Niš Beograd 20:57
Vakčare Dooel Struga Niš 22:31
Niš ekspres Beograd Niš 02:35
Vakčare Dooel Beograd Niš 02:58
Euro Lin Beograd Paraćin 04:35
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:15
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 05:30
Zoran Reisen Rekovac Tečić 05:46
Euro Lin Beograd 06:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.