Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 08:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 08:20
Panonijabus Bremen Beograd 08:30
Panonijabus Dortmund Beograd 08:30
Zoran Reisen Ribare kod Jagodine Rakitovo 08:32
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:35
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 08:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 08:45
Zoran Reisen Rekovac Tečić 08:49
Euro Lin Beograd 09:00
Niš ekspres Požarevac Aleksinac 09:05
Arriva Litas Niš Aleksinac 09:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 09:20
Zoran Reisen Dobra Voda kod Jagodine Ribare kod Jagodine 09:20
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 09:40
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 09:45
Euro Lin Zaječar Paraćin 09:45
Zoran Reisen Rekovac Tečić 09:48
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 10:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 10:20
Euro Lin Beograd 10:30
Zoran Reisen Strižilo Voljavče 10:30
Zoran Reisen Končarevo Rakitovo 10:40
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 10:42
Zoran Reisen Medojevac Dragoševac 10:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.