Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kikinda (RS)

Đure Jakšića 2/6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 12:00
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 12:00
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 12:00
Autoprevoz Kikinda Mokrin 12:00
Autoprevoz Kikinda Subotica Horgoš 12:30
Lasta Beograd Padinska Skela 12:50
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 13:40
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 14:15
Autoprevoz Kikinda Mokrin 14:15
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 14:25
El Tra Beograd Padinska Skela 14:30
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 15:00
Autoprevoz Kikinda Sombor Bečej 15:05
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 15:20
Lasta Beograd Zrenjanin 16:20
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 16:40
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 17:00
Autoprevoz Kikinda Mokrin 17:00
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 17:35
El Tra Beograd Padinska Skela 19:45
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 20:20
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 20:20
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 20:20
Autoprevoz Kikinda Mokrin 20:20
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 20:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.