Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kikinda (RS)

Đure Jakšića 2/6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 22:30
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 22:30
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 22:30
Autoprevoz Kikinda Mokrin 22:30
Autoprevoz Kikinda Nakovo Novi Kozarci 04:20
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 05:00
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 05:15
Autoprevoz Kikinda Nakovo Novi Kozarci 05:30
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 06:30
Autoprevoz Kikinda Mokrin 06:40
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Zrenjanin 06:50
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 07:00
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 07:35
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 07:50
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 08:00
Autoprevoz Kikinda Mokrin 08:00
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Zrenjanin 08:50
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 09:00
Lasta Subotica Zrenjanin 09:05
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 12:00
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 12:00
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 12:00
Autoprevoz Kikinda Mokrin 12:00
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 12:30
Lasta Beograd Padinska Skela 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.