Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kikinda (RS)

Đure Jakšića 2/6
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
El Tra Beograd Padinska Skela 19:45
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 20:20
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 20:20
Autoprevoz Kikinda Banatska Topola Bašaid 20:20
Autoprevoz Kikinda Mokrin 20:20
Transprodukt Prijedor Novi Sad 20:30
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 20:30
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 20:30
Autoprevoz Kikinda Banatska Topola Bašaid 22:20
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 22:30
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 22:30
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 22:30
Autoprevoz Kikinda Mokrin 22:30
Autoprevoz Kikinda Nakovo Novi Kozarci 03:20
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 04:10
Autoprevoz Kikinda Nakovo Banatsko Veliko Selo 04:20
Autoprevoz Kikinda Mokrin 04:35
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 04:40
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 05:00
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 05:00
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 05:15
Autoprevoz Kikinda Rusko Selo Novi Kozarci 05:25
Autoprevoz Kikinda Banatska Topola Bašaid 05:25
Autoprevoz Kikinda Mokrin 05:40
Autoprevoz Kikinda Subotica Horgoš 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.