Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kosovska Mitrovica (RS)

Kralja Petra I bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
31. Maj Goraždevac Kraljevo 03:40
Joe Travel Batočina Kragujevac 05:00
Joe Travel Beograd 05:00
Joe Travel Topola Kraljevo 05:00
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 06:40
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 06:50
Kolašin Prevoz Banjska Zvečan 06:50
Kolašin Prevoz Gazivode Zvečan 07:00
Kolašin Prevoz Brnjak Zvečan 07:05
Intertours 2002 Novi Pazar Zvečan 07:15
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 07:30
Benko Tours 92 Prizren Priština 07:45
Kolašin Prevoz Gazivode Zvečan 08:00
Kolašin Prevoz Raška 08:45
Kolašin Prevoz Banjska Zvečan 09:00
Kolašin Prevoz Gazivode Zvečan 09:45
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 09:50
Joe Travel Topola Kraljevo 10:00
Kolašin Prevoz Beograd 10:15
Kolašin Prevoz Banjska Zvečan 11:00
Aurora Tours Priština Novi Pazar 11:00
Kolašin Prevoz Bogutovac Zvečan 11:15
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 11:25
Kolašin Prevoz Banjska Zvečan 11:30
Kolašin Prevoz Žerovnica Zvečan 12:15
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.