Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 13:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 13:45
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 13:45
Lasta Beograd Lapovo Varošica 14:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 14:05
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 14:30
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 14:50
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Lasta Valjevo Lazarevac 15:10
Sprinter Travel Biljanovac 15:15
Sprinter Travel Vučkovica kod Knića 15:15
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 15:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 15:30
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 16:15
Unacop Batočina 16:29
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 16:30
Euro Lin Jagodina Čačak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:10
Kimmel Novi Pazar Beograd 17:20
Bobivit GMB Požarevac Vrnjačka Banja 17:25
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 17:45
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 18:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.