Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Kraljevo 09:35
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 10:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 10:00
Auto Kodeks Aranđelovac Topola 10:10
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 10:15
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 10:15
Pupd Janjušević Batočina 10:35
Unacop Beograd 10:45
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 10:45
ATP Vulović transport Vrnjačka Banja Kraljevo 10:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 11:00
Sandžaktrans Novi Pazar Mladenovac 11:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 11:30
31. Maj Goraždevac Kosovska Mitrovica 11:30
Lasta Aranđelovac Topola 11:45
Raketa AB Čačak Mrčajevci 11:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 11:45
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 12:05
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 12:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:15
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 12:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 12:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.