Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Valjevo Lazarevac 15:10
Sprinter Travel Biljanovac 15:15
Sprinter Travel Vučkovica kod Knića 15:15
Ozlem Tours Berane Beograd 15:30
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 15:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 15:30
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 16:15
Unacop Batočina 16:29
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 16:30
Lasta Beograd Kraljevo 16:30
Euro Lin Jagodina Čačak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:10
Kimmel Novi Pazar Beograd 17:20
Bobivit GMB Požarevac Vrnjačka Banja 17:25
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 17:45
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 18:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 18:05
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 18:15
Kolašin Prevoz Topola Raška 18:20
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 18:30
Kimmel Novi Sad Beograd 18:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Varvarin 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.