Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Jagodina Užice 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:10
Kimmel Novi Pazar Beograd 17:20
Bobivit GMB Požarevac Vrnjačka Banja 17:25
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 17:45
Pupd Janjušević Kruševac Jasika 17:45
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 17:45
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 18:00
Pupd Janjušević Lapovo Batočina 18:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 18:05
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 18:15
Kolašin Prevoz Topola Raška 18:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 18:30
Unacop Beograd 18:30
Kimmel Novi Sad Beograd 18:30
Globus Resavica Svilajnac 18:45
Niš ekspres Niš Jagodina 18:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Rekovac 19:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Markovac kod Velike Plane 19:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 19:00
Jadran Line Bar Čačak 19:00
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 19:00
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 19:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.