Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sana Trans Bolcano / Bolzano Beograd 16:00
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 16:15
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 16:20
Autoprevoz Čačak Užice Čačak 16:20
Unacop Batočina 16:29
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 16:30
Niš ekspres Šabac Aleksinac 16:30
Lasta Beograd Kraljevo 16:30
Euro Lin Jagodina Čačak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:10
Kimmel Novi Pazar Beograd 17:20
Bobivit GMB Požarevac Vrnjačka Banja 17:25
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 17:45
Pupd Janjušević Kruševac Jasika 17:45
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 17:45
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 18:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 18:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 18:05
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 18:15
Kolašin Prevoz Topola Raška 18:20
Gameks Bazel / Basel Kraljevo 18:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 18:30
Unacop Beograd 18:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.