Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lepenica Trans Čačak Preljina 05:30
Vihor Lajn Konarevo Kraljevo 05:30
Pupd Janjušević Vranje Niš 05:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:00
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 06:00
Lens Novi Sad Beograd 06:15
Blue Line Novi Sad Beograd 06:15
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 06:30
Euro Lin Zlatibor Čačak 06:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 07:00
Gaga Turs Zlatibor Aranđelovac Topola 07:00
Pupd Janjušević Batočina 07:10
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 07:30
Unacop Beograd 07:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 08:15
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 08:30
Best Komerc Bus Sombor Beograd 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Ozlem Tours Novi Pazar Beograd 08:30
Bobivit GMB Trstenik Vrnjačka Banja 08:40
Autoprevoz Čačak Čačak Mrčajevci 08:45
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Užice 08:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.