Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 15:00
Lasta Valjevo Lazarevac 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 15:05
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 15:20
Ozlem Tours Berane Beograd 15:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 15:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:45
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 16:15
Unacop Batočina 16:29
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:30
Lasta Beograd Kraljevo 16:30
Euro Lin Jagodina Čačak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:10
Kimmel Novi Pazar Beograd 17:20
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 17:45
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 18:00
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 18:05
Kolašin Prevoz Topola Raška 18:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 18:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 18:30
Unacop Beograd 18:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.