Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Aranđelovac Topola 11:45
Raketa AB Čačak Mrčajevci 11:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Markovac kod Velike Plane 11:45
Sana Trans Bolcano Beograd 12:00
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 12:05
Lasta Beograd Lapovo 12:10
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 12:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:15
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 12:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 12:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:35
Bobivit GMB Požarevac Vrnjačka Banja 12:40
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 12:45
Gameks Novi Pazar 12:45
Pupd Janjušević Lapovo 13:00
31. Maj Velika Plana Peć 13:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Jasika 13:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:30
Kolašin Prevoz Topola 13:30
Zoran Lipljan 13:30
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 13:30
Lasta Aranđelovac Topola 13:45
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 13:45
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 13:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 13:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.