Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 11:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 11:00
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 11:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 11:30
Raketa AB Čačak Mrčajevci 11:45
Lasta Aranđelovac Topola 11:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 11:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:15
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 12:30
Sana Trans Kraljevo Beograd 12:30
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 12:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:35
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 12:45
Gameks Novi Pazar 12:45
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 13:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Jasika 13:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:30
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 13:30
Kolašin Prevoz Topola 13:30
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 13:45
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 13:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 13:45
Lasta Beograd Velika Plana 14:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 14:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.