Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 02:15
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 02:30
Zoran Uroševac 02:45
Gameks Novi Pazar Kraljevo 04:00
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:15
Lasta Beograd Kraljevo 04:15
Lasta Beograd Lapovo Varošica 04:50
Grivac Veliko Gradište Požarevac 05:25
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 05:30
Lepenica Trans Čačak Preljina 05:30
Vihor Lajn Konarevo Kraljevo 05:30
Pupd Janjušević Vranje Niš 05:45
Arriva Litas Svilajnac 05:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 06:00
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 06:00
ATP Vulović transport Vrnjačka Banja Kraljevo 06:00
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 06:00
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 06:15
Lens Novi Sad Beograd 06:15
Blue Line Novi Sad Beograd 06:15
Pupd Janjušević Kruševac Jasika 06:30
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 06:30
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.