Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 20:30
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 21:00
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 21:30
Lens Herceg Novi Beograd 21:45
Blue Line Herceg Novi Beograd 21:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 22:15
31. Maj Goraždevac Kraljevo 23:15
Lasta Herceg Novi Velika Plana 23:59
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 02:15
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 02:30
Pupd Janjušević Novi Sad Beograd 04:15
Lasta Subotica Beograd 04:50
Lasta Smederevo Velika Plana 05:20
Grivac Veliko Gradište Požarevac 05:25
Lepenica Trans Čačak Preljina 05:30
Vihor Lajn Konarevo Kraljevo 05:30
Pupd Janjušević Vranje Niš 05:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Batočina 06:00
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:00
Blue Line Novi Sad Beograd 06:15
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 06:30
Olimpic Travel Turs Beograd Mladenovac 06:30
Euro Lin Zlatibor Čačak 06:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.