Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 16:00
Sprinter Travel Biljanovac 16:15
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 16:15
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 16:15
Banbus Loznica Valjevo 16:17
Ozlem Tours Beograd Kragujevac 16:30
Ozlem Tours Berane Beograd 16:30
Joe Travel Markovac kod Velike Plane 16:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 16:30
Kimmel Novi Pazar Raška 16:30
Kavim Raška Beograd Kragujevac 16:55
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 17:00
Autoprevoz Čačak Godačica Vitanovac kod Kraljeva 17:00
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:25
Lasta Novi Pazar Kragujevac 17:25
Pub Internacional Čačak Jarčujak 17:30
Kimmel Novi Sad Beograd 17:30
Vihor Lajn Kragujevac 17:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 17:30
Presto Pirot Niš 17:45
Joe Travel Gornji Milanovac 18:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 18:00
Autoprevoz Čačak Ribnica 18:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.