Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 14:30
Lasta Beograd Gornji Milanovac 14:39
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 14:40
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 14:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 14:45
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 14:45
Pub Internacional Čačak Jarčujak 14:50
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 15:00
Autoprevoz Čačak Brezna kod Kraljeva Ribnica 15:00
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Autoprevoz Čačak Ribnica 15:00
Autoprevoz Čačak Stanča Konarevo 15:00
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Autoprevoz Čačak Dedevci Jarčujak 15:00
Autoprevoz Čačak Popovići Sirča 15:10
Autoprevoz Čačak Obrva Adrani 15:10
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 15:10
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 15:10
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:15
Autoprevoz Čačak Roćevići Jarčujak 15:15
Autoprevoz Čačak Lađevci Adrani 15:15
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 15:15
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 15:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 15:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kragujevac 15:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.