Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Novi Pazar Kragujevac 17:25
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:25
Pub Internacional Čačak Samaila 17:30
Kimmel Novi Sad Beograd 17:30
Vihor Lajn Kragujevac 17:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 17:30
Auto Kodeks Pirot Niš 17:45
Vulović Transport Novi Pazar Gornji Milanovac 17:55
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 18:00
Joe Travel Gornji Milanovac 18:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 18:00
Kimmel Novi Pazar Beograd 18:20
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 18:30
Vulović Transport Tavnik Miločaj 18:40
Kavim Raška Beograd Gornji Milanovac 18:45
Gameks Novi Pazar Trstenik 18:45
Pub Internacional Čačak Samaila 19:00
Pub Internacional Grošnica Kragujevac 19:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 19:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica 19:05
Vulović Transport Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 19:30
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 19:30
Vulović Transport Vrnjačka Banja 19:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 19:30
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 19:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.