Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Šabac Kruševac 11:05
Auto Kodeks Niš Užice 11:09
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 11:25
Ozlem Tours Herceg Novi Kragujevac 11:30
Vulović Transport Popovići Sirča 11:30
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 11:30
Pub Internacional Čačak Samaila 11:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 11:30
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 11:30
Joe Travel Beograd 11:30
Vulović Transport Tavnik Miločaj 11:40
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 11:45
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 11:45
Vulović Transport Tolišnica Konarevo 11:45
Autoprevoz Čačak Čačak Trstenik 11:45
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 11:45
Kolašin Prevoz Topola 11:45
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 11:45
Vulović Transport Ribnica 11:50
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 12:00
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 12:00
Vulović Transport Vrnjačka Banja 12:00
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 12:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 12:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Trstenik 12:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.