Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 19:30
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 19:30
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Kraljeva Ribnica 19:30
Autoprevoz Čačak Stanča Konarevo 19:30
Autoprevoz Čačak Popovići Sirča 19:40
Autoprevoz Čačak Godačica Vitanovac kod Kraljeva 19:45
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 19:45
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 19:45
Kolašin Prevoz Beograd Kragujevac 19:50
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 20:00
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 20:00
Autoprevoz Čačak Ušće kod Kraljeva Konarevo 20:00
Kavim Raška Novi Pazar Raška 20:05
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 20:15
Autoprevoz Čačak Roćevići Jarčujak 20:15
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 20:20
Ozlem Tours Smederevo 20:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 20:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 20:30
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 20:40
Joe Travel Kosovska Mitrovica 21:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 21:00
Delix Tours Novi Pazar Raška 21:45
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 21:45
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 22:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.