Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 10:15
Pub Internacional Čačak Samaila 10:15
Auto Kodeks Zlatibor Niš 10:20
Vulović Transport Godačica Vitanovac kod Kraljeva 10:30
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 10:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 10:30
Vulović Transport Tavnik Miločaj 10:40
Joe Travel Kosovska Mitrovica Gornji Milanovac 10:40
Vulović Transport Roćevići Jarčujak 10:45
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 10:45
ATP Vulović transport Vrnjačka Banja Vrnjci 10:45
Vulović Transport Bapsko Polje Adrani 11:00
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 11:00
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 11:00
Benko Tours 92 Subotica Beograd 11:00
Lasta Novi Pazar Horgoš 11:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 11:00
Niš ekspres Šabac Kruševac 11:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 11:25
Ozlem Tours Herceg Novi Kragujevac 11:30
Pub Internacional Čačak Samaila 11:30
Kosmet Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 11:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 11:30
Autoprevoz Čačak Čačak Trstenik 11:45
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 11:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.