Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Joe Travel Kosovska Mitrovica 21:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 21:00
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 21:30
Delix Tours Novi Pazar Raška 21:45
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 22:00
Jadran Line Herceg Novi Raška 22:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 22:45
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 22:50
Lens Herceg Novi Beograd 23:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 23:00
Ozlem Tours Novi Pazar Raška 23:15
31. Maj Goraždevac Kragujevac 00:21
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 01:10
Ozlem Tours Beograd Raška 02:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Autoprevoz Banja Luka Niš Kruševac 03:30
Lotus Travel Beograd Raška 03:40
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Gameks Beograd 04:00
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 04:15
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 04:30
Autoprevoz Čačak Stanča Konarevo 04:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 04:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.