Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Gameks Beograd 04:00
Vulović Transport Lazac Samaila 04:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 04:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Raška 04:55
Jadran Line Kragujevac Raška 04:55
Gameks Novi Pazar Kragujevac 05:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 05:00
Lens Novi Sad Beograd 05:00
Vulović Transport Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 05:15
Blue Line Novi Sad Beograd 05:15
Vulović Transport Bapsko Polje Adrani 05:30
Vulović Transport Popovići Sirča 05:30
Pub Internacional Čačak Samaila 05:30
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 05:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 05:30
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 05:35
Vulović Transport Dedevci Jarčujak 05:40
Vulović Transport Tavnik Miločaj 05:50
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 06:00
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 06:00
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:00
Bobivit GMB Smederevo Kragujevac 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.