Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Vulović Transport Popovići Sirča 12:30
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 12:30
Kavim Raška Raška Ljig 12:30
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 12:30
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 12:30
Vulović Transport Tavnik Miločaj 12:40
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:40
Jugoprevoz Kruševac Čačak Trstenik 12:45
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:45
Sandžaktrans Novi Pazar Mladenovac 12:45
31. Maj Goraždevac Kosovska Mitrovica 12:46
31. Maj Goraždevac Kosovska Mitrovica 12:46
Vulović Transport Samaila Adrani 13:00
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 13:00
Vulović Transport Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 13:00
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 13:00
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 13:00
Vulović Transport Lazac Samaila 13:00
Vulović Transport Roćevići Jarčujak 13:00
Joe Travel Topola 13:00
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 13:00
Ozlem Tours Novi Pazar Gornji Milanovac 13:00
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 13:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 13:00
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 13:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.