Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:40
Jugoprevoz Kruševac Čačak Trstenik 12:45
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:45
31. Maj Goraždevac Kosovska Mitrovica 12:46
Joe Travel Topola 13:00
Ozlem Tours Novi Pazar Raška 13:00
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 13:20
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 13:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 13:45
Pub Internacional Čačak Samaila 13:45
Benko Tours 92 Beograd Raška 13:45
Joe Travel Priština Raška 14:01
Delix Tours Beograd Raška 14:20
Lasta Beograd Gornji Milanovac 14:39
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 14:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 14:45
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 14:45
Pub Internacional Čačak Samaila 14:50
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 15:15
Lasta Kotor Kragujevac 15:15
Sandžaktrans Beograd 15:25
Lasta Beograd Kragujevac 15:30
Kondor Niš Kruševac 15:40
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:42
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 15:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.