Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Benko Tours 92 Novi Pazar Raška 23:15
Ozlem Tours Beograd Raška 02:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Lotus Travel Beograd Raška 03:40
Gameks Beograd 04:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Pub Internacional Čačak Samaila 05:30
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 05:30
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 05:45
Bobivit GMB Smederevo Kragujevac 06:00
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 06:05
Pub Internacional Čačak Samaila 06:30
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 06:34
Vihor Lajn Konarevo 06:40
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 07:00
Vulović Transport Niš Kruševac 07:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Trstenik 07:10
Best Komerc Bus Sombor Beograd 07:30
Sprinter Travel Smederevo 07:30
Sprinter Travel Milavčići 07:30
ATP Vulović transport Vrnjačka Banja Vrnjci 07:33
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 07:35
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.