Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 14:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 14:00
Simon Voyages Beograd Mladenovac 14:05
Delix Tours Beograd Gornji Milanovac 14:20
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 14:30
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 14:30
Lasta Beograd Gornji Milanovac 14:39
Vulović Transport Tavnik Miločaj 14:40
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 14:40
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 14:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 14:45
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 14:45
Pub Internacional Čačak Samaila 14:50
Kavim Raška Beograd Ljig 14:50
Lasta Novi Pazar Horgoš 14:50
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Vulović Transport Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 15:00
Vulović Transport Dedevci Jarčujak 15:00
ATP Vulović transport Vrnjačka Banja Vrnjci 15:00
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 15:00
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 15:00
Sana Trans Bolcano Beograd 15:00
Vulović Transport Popovići Sirča 15:10
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 15:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.