Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
31. Maj Goraždevac Kragujevac 00:21
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 01:10
Ozlem Tours Beograd Raška 02:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 02:05
Simon Voyages Berane Kragujevac 02:20
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Lasta Geteborg Horgoš 03:15
Lasta Beograd Kragujevac 03:15
Euro Šuntić Beograd Kragujevac 03:15
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Lotus Travel Beograd Raška 03:40
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Vulović Transport Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Gameks Beograd 04:00
Vulović Transport Lazac Samaila 04:15
Vulović Transport Tavnik Adrani 04:30
Vulović Transport Tolišnica Konarevo 04:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Vulović Transport Roćevići Jarčujak 04:45
Jadran Line Kragujevac Raška 04:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 04:55
Vulović Transport Godačica Vitanovac kod Kraljeva 05:00
Vulović Transport Dragosinjci Ribnica 05:00
Vulović Transport Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 05:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.