Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Berane Mladenovac 21:15
Euro Šuntić Berane Mladenovac 21:15
Jugoprevoz Kruševac Herceg Novi Trstenik 21:15
Delix Tours Novi Pazar Gornji Milanovac 21:45
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 22:00
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Raška 22:00
Jadran Line Igalo Raška 22:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 22:45
Vulović Transport Čibukovac Mataruška Banja 23:00
Lens Herceg Novi Beograd 23:00
Kanis Leskovac Kruševac 23:10
Niš ekspres Herceg Novi Podgorica 23:10
Benko Tours 92 Novi Pazar Gornji Milanovac 23:15
31. Maj Goraždevac Kragujevac 00:21
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 01:10
31. Maj Novi Sad Kragujevac 01:20
Ozlem Tours Beograd Gornji Milanovac 02:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 02:05
Niš ekspres Beograd Podgorica 02:10
Simon Voyages Berane Mladenovac 02:20
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Lasta Beograd Mladenovac 03:15
Euro Šuntić Beograd Mladenovac 03:15
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.