Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 01:10
Ozlem Tours Beograd Raška 02:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Autoprevoz Čačak Stanča Konarevo 04:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 05:00
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 05:10
Blue Line Novi Sad Beograd 05:15
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 05:15
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 05:15
Vulović Transport Beograd 05:15
Autoprevoz Čačak Dedevci Jarčujak 05:25
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 05:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 05:30
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 05:30
Autoprevoz Čačak Ušće kod Kraljeva Konarevo 05:30
Autoprevoz Čačak Lađevci Adrani 05:30
Autoprevoz Čačak Obrva Adrani 05:30
Pub Internacional Čačak Jarčujak 05:30
Autoprevoz Čačak Brezna kod Kraljeva Ribnica 05:40
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 05:50
Bobivit GMB Smederevo Kragujevac 06:00
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.