Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 11:45
Autoprevoz Čačak Ribnica 11:50
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 12:00
Autoprevoz Čačak Ribnica Kovači kod Kraljeva 12:20
Banbus Vrnjačka Banja Valjevo 12:22
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 12:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 12:30
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:40
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 12:40
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Ratina 12:40
Jugoprevoz Kruševac Čačak Trstenik 12:45
Sandžaktrans Novi Pazar Kragujevac 12:45
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:45
Joe Travel Topola 13:00
Joe Travel Topola 13:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 13:00
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 13:00
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 13:00
Autoprevoz Čačak Adrani Grdica 13:00
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 13:00
Ozlem Tours Novi Pazar Raška 13:00
Autoprevoz Čačak Ribnica 13:05
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Kraljeva Ribnica 13:10
Autoprevoz Čačak Ribnica 13:15
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 13:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.