Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 20:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Doljane kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 20:25
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 20:25
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 20:30
Niš ekspres Herceg Novi Paraćin 21:05
Niš ekspres Niš Kraljevo 21:30
Dumeco Vrnjačka Banja Paraćin 22:05
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 23:15
Kanis Leskovac Kraljevo 01:00
Niš ekspres Jagodina Paraćin 04:45
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:15
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:15
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Lazarica 06:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Mudrakovac 06:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.