Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 10:30
Kolašin Prevoz Niš Kraljevo 10:30
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Čitluk kod Kruševca 10:45
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 10:55
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 10:55
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:00
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 11:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 11:00
Dumeco Beograd Paraćin 11:05
Niš ekspres Niš Kraljevo 11:10
Jadran Ekspres Kotor Bar Aleksinac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 12:00
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 12:00
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 12:00
Niš ekspres Prijepolje Kraljevo 12:05
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 12:15
Lasta Beograd Beloljin 12:25
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 12:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 12:30
Lasta Prolom Banja Ćićevac 12:35
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Mudrakovac 12:50
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 13:00
Eurocompass Beograd Stalać 13:00
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 13:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.