Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:10
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:15
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 15:20
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 15:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 16:05
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 16:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 16:30
Gameks Novi Pazar Kraljevo 17:15
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 17:30
Eurocompass Beograd Stalać 17:31
Vulović Transport Kraljevo Aleksinac 17:40
Bortravel Bor Paraćin 17:50
Jugoprevoz Kruševac Brus Gornji Stepoš 18:00
Lasta Beograd Beloljin 18:00
Jugoprevoz Kruševac Brus Ćićevac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kraljevo 18:45
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kraljevo 19:00
Auto Kodeks Pirot Niš 19:10
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 20:00
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 20:25
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 20:25
Dumeco Vrnjačka Banja Paraćin 22:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.