Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jadran Ekspres Bar Aleksinac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 11:55
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 12:00
Zeko Tours Trstenik Čitluk kod Kruševca 12:00
Jugoprevoz Kruševac Konjuh kod Kruševca Lazarica 12:00
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Bivolje 12:00
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 12:00
Niš ekspres Prijepolje Kraljevo 12:05
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 12:15
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Ćićevac 12:20
Lasta Beograd Beloljin 12:25
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 12:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 12:30
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Kruševca Lazarica 12:30
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Lazarica 12:30
Lasta Prolom Banja Ćićevac 12:35
Jugoprevoz Kruševac Belasica Mudrakovac 12:45
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Mudrakovac 12:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 12:50
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 13:00
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Trstenik 13:00
Eurocompass Beograd Stalać 13:00
Jugoprevoz Kruševac Žabare kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 13:05
Jugoprevoz Kruševac Bela Voda kod Kruševca Lazarica 13:10
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 13:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.