Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Šabac Kraljevo 09:50
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 09:55
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 10:00
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Trstenik 10:00
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 10:00
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 10:00
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 10:30
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 10:30
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 10:30
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Čitluk kod Kruševca 10:45
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 10:45
Gameks Niš Kraljevo 10:45
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 10:55
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 10:55
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Veliko Krušince Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Izbenica Lazarica 11:00
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:00
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 11:00
Dumeco Beograd Paraćin 11:05
Niš ekspres Niš Kraljevo 11:10
Jugoprevoz Kruševac Jablanica kod Kruševca Mudrakovac 11:15
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Čitluk kod Kruševca 11:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.