Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Kraljevo 21:30
Dumeco Vrnjačka Banja Paraćin 22:05
Jugoprevoz Kruševac Gari Lazarica 23:10
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 23:15
Jugoprevoz Kruševac Konjuh kod Kruševca Lazarica 23:15
Jugoprevoz Kruševac Šanac kod Kruševca Lazarica 23:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 23:15
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 23:15
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac Stalać 23:15
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 23:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatari Mudrakovac 23:15
Kanis Leskovac Niš 01:00
Sana Trans Inzbruk Beograd 02:30
Lasta Velika Plana Blace 04:55
Jugoprevoz Kruševac Buci 05:00
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 05:00
Auto Kodeks Plus Novi Sad Beograd 05:00
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:15
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 05:20
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Kruševca Lazarica 05:30
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Trstenik 05:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.