Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kraljevo 18:45
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 18:50
Zoran Reisen Beč / Wien (vienna) Jagodina 18:50
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 19:00
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kraljevo 19:00
Kanis Herceg Novi Niš 19:00
Auto Kodeks Pirot Niš 19:10
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 19:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 19:15
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 20:00
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 20:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 20:15
Jugoprevoz Kruševac Doljane kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 20:15
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 20:25
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 20:25
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 20:30
Niš ekspres Niš Kraljevo 21:30
Dumeco Vrnjačka Banja Paraćin 22:05
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 23:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.