Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinački Rudnik 15:00
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Kruševca Lazarica 15:10
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:10
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:15
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:15
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Kruševca Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Vratare Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Zdravinje kod Kruševca Mudrakovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Dedina 15:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 15:20
Jugoprevoz Kruševac Rosica Parunovac 15:20
Jugoprevoz Kruševac Trnavci kod Aleksandrovca Čitluk kod Kruševca 15:20
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 15:25
Jugoprevoz Kruševac Šanac kod Kruševca Lazarica 15:25
Jugoprevoz Kruševac Lovci kod Kruševca Mudrakovac 15:25
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 15:30
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 15:30
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 15:30
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 15:30
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 15:30
Jugoprevoz Kruševac Veliko Krušince Mudrakovac 15:30
Jugoprevoz Kruševac Jablanica kod Kruševca Mudrakovac 15:30
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Čitluk kod Kruševca 15:30
Jugoprevoz Kruševac Šanac kod Kruševca Lazarica 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.