Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Veliki Šiljegovac Mudrakovac 13:40
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 13:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 14:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 14:15
Jugoprevoz Kruševac Bela Voda kod Kruševca Lazarica 14:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Ćićevac 14:15
Gaga Turs Zlatibor Niš Kraljevo 14:15
Zoran Reisen Beč / Wien Jagodina 14:20
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Dedina 14:30
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac Stalać 14:30
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Ćićevac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Jošanička Banja Čitluk kod Kruševca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Čitluk kod Kruševca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 14:40
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 14:45
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 14:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinački Rudnik 15:00
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Kruševca Lazarica 15:10
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:10
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Kruševca Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Vratare Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Zdravinje kod Kruševca Mudrakovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Dedina 15:15
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.