Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Buci 05:00
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 05:00
Božur-021 Novi Sad Beograd 05:00
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:15
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 05:20
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Trstenik 05:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Kruševca Lazarica 05:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Jablanica kod Kruševca Mudrakovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 05:55
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Srndalje Mudrakovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:15
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Kruševca Lazarica 06:15
Jugoprevoz Kruševac Velika Kruševica kod Kruševca Lazarica 06:15
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Kruševca 06:15
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Ćićevac 06:20
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 06:20
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 06:45
Jugoprevoz Kruševac Konjuh kod Kruševca Lazarica 06:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.