Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Jagodina Paraćin 04:45
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:15
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:15
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Lazarica 06:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Mudrakovac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Čitluk kod Kruševca 06:45
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 06:50
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 07:00
Eurocompass Stalać 07:00
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Jagodina 07:05
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kraljevo 07:10
Jugoprevoz Kruševac Jastrebac Planina Mudrakovac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Ćićevac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 07:45
Kondor Sarajevo Kraljevo 07:45
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Kruševca Lazarica 07:55
Jugoprevoz Kruševac Niš Kraljevo 08:00
Euro Lin Vrnjačka Banja Jagodina 08:20
Lasta Kuršumlija Beloljin 08:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.