Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kučevo (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Unacop Beograd Požarevac 18:15
Unacop Majdanpek Požarevac 19:30
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 20:30
Arriva Litas Majdanpek Požarevac 21:20
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 04:30
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 04:55
Arriva Litas Kučajna Cerovica kod Kučeva 05:20
Arriva Litas Beograd Požarevac 05:45
Arriva Litas Ceremošnja Kučajna 06:10
Arriva Litas Velika Bresnica Turija kod Kučeva 06:10
Arriva Litas Radenka Duboka kod Kučeva 06:10
Arriva Litas Rakova Bara Turija kod Kučeva 06:15
Arriva Litas Duboka kod Kučeva Neresnica 06:20
Arriva Litas Neresnica 06:30
Arriva Litas Požarevac Salakovac 06:40
Arriva Litas Bukovska Neresnica 06:45
Unacop Beograd Požarevac 06:45
Arriva Litas Požarevac Salakovac 07:35
Arriva Litas Kučajna Cerovica kod Kučeva 07:40
Unacop Negotin Požarevac 09:10
Arriva Litas Radenka Duboka kod Kučeva 11:00
Arriva Litas Voluja Duboka kod Kučeva 11:00
Unacop Majdanpek Požarevac 11:10
Arriva Litas Požarevac Salakovac 11:15
Arriva Litas Majdanpek Požarevac 12:20
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.