Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Kučevo (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Majdanpek Neresnica 04:55
MobiLitas Kučajna Cerovica kod Kučeva 05:20
MobiLitas Kučajna Cerovica kod Kučeva 05:20
MobiLitas Beograd Požarevac 05:45
MobiLitas Ceremošnja Kučajna 06:10
MobiLitas Velika Bresnica Turija kod Kučeva 06:10
MobiLitas Radenka Neresnica 06:10
MobiLitas Ceremošnja Kučajna 06:10
MobiLitas Velika Bresnica Turija kod Kučeva 06:10
MobiLitas Radenka Neresnica 06:10
MobiLitas Rakova Bara Turija kod Kučeva 06:15
MobiLitas Rakova Bara Turija kod Kučeva 06:15
MobiLitas Duboka kod Kučeva Neresnica 06:20
MobiLitas Duboka kod Kučeva Neresnica 06:20
MobiLitas Neresnica 06:30
MobiLitas Neresnica 06:30
MobiLitas Bukovska Neresnica 06:45
MobiLitas Bukovska Neresnica 06:45
Bortravel Beograd Požarevac 06:45
MobiLitas Požarevac Salakovac 07:35
MobiLitas Kučajna Cerovica kod Kučeva 07:40
MobiLitas Kučajna Cerovica kod Kučeva 07:40
MobiLitas Radenka Neresnica 11:00
MobiLitas Voluja Neresnica 11:00
MobiLitas Radenka Neresnica 11:00
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.