Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kula (RS)

Maršala Tita 85
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šljivić Novi Sad Ruski Krstur 05:17
Putokaz Sivac Crvenka 05:25
Putokaz Kruščić Ruski Krstur 05:30
Putokaz Vrbas 05:32
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:47
Putokaz Lipar kod Kule 06:05
Titelprevoz Bačka Topola Bajša 06:15
Titelprevoz Zobnatica Bačka Topola 06:15
Putokaz Sivac Crvenka 06:15
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:27
Putokaz Sivac Crvenka 06:30
Putokaz Vrbas 06:44
Titelprevoz Subotica Stari Žednik 06:49
Putokaz Kruščić Crvenka 06:50
Dunavprevoz Vrbas 07:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:05
Putokaz Sivac Crvenka 07:15
Putokaz Lipar kod Kule 07:15
Putokaz Vrbas 07:20
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:32
Severtrans Sombor Srbobran Vrbas 07:51
Putokaz Sivac Crvenka 08:10
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:23
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.