Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kula (RS)

Maršala Tita 85
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šljivić Novi Sad Srbobran 10:00
Jadran Ekspres Subotica Beograd 10:00
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 10:03
Putokaz Vrbas 10:15
Lasta Beograd Novi Sad 10:32
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 11:22
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 11:27
Dunavprevoz Sombor Vrbas 12:03
Šljivić Srbobran Crvenka 12:10
Titelprevoz Bačka Topola Bajša 12:15
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 12:18
Šljivić Srbobran 12:29
Severtrans Sombor Vrbas Crvenka 12:30
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 12:45
Dunavprevoz Vrbas 12:45
Dunavprevoz Kucura 12:55
Putokaz Vrbas 13:00
Severtrans Sombor Sivac Crvenka 13:16
Best Komerc Bus Sombor Beograd 13:20
Severtrans Sombor Vrbas Crvenka 13:30
Putokaz Vrbas 13:30
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 13:34
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 13:42
Dunavprevoz Vrbas 14:00
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 14:31
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.