Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kula (RS)

Maršala Tita 85
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 19:43
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 20:47
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 20:53
Putokaz Vrbas 21:30
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 21:48
Putokaz Sivac 22:15
Banbus Sombor Beograd 22:25
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 22:33
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 00:15
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 04:42
Šljivić Novi Sad Ruski Krstur 05:17
Banbus Žabljak Beograd 05:25
Putokaz Vrbas 05:32
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:47
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:27
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:05
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:32
Severtrans Sombor Srbobran Vrbas 07:51
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:23
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:32
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:55
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 09:08
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 09:17
Šljivić Novi Sad Srbobran 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.