Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kula (RS)

Maršala Tita 85
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 22:33
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 00:15
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:42
Šljivić Novi Sad Ruski Krstur 05:17
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:47
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:27
Putokaz Vrbas 06:45
Titelprevoz Subotica Stari Žednik 06:49
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 07:28
Lasta Beograd Novi Sad 07:32
Lasta Sombor Novi Sad 08:23
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:55
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 09:17
Lasta Beograd Novi Sad 10:32
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 11:22
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 11:27
Šljivić Srbobran Crvenka 12:10
Best Komerc Bus Sombor Beograd 13:20
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 13:34
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 13:42
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 14:31
Severtrans Sombor Sombor Beograd 14:38
Lasta Sombor Novi Sad 15:23
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 15:45
Šljivić Kruščić Sirig 16:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.