Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kuršumlija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Prolom Banja 14:15
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Deveti maj / 9. maj 14:25
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Rudare kod Kuršumlije 14:25
Lasta Beograd Niš 14:30
Niš ekspres Prokuplje Beloljin 14:45
Lasta Beograd Kruševac 16:35
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 17:35
Lasta Beograd Blace 04:50
Lasta Beograd Niš 05:00
Lasta Prolom Banja Niš 05:30
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 05:40
Niš ekspres Niš Prokuplje 07:00
Lasta Beograd Niš 09:00
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 10:40
Lasta Beograd Kruševac 10:50
Niš ekspres Beograd Niš 12:55
Lasta Prolom Banja 14:15
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Deveti maj / 9. maj 14:25
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Rudare kod Kuršumlije 14:25
Lasta Beograd Niš 14:30
Niš ekspres Prokuplje Beloljin 14:45
Lasta Beograd Kruševac 16:35
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 17:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.