Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Lajkovac (RS)

Vojvode Misica 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Alko Turs Klinci Valjevo 07:06
Lastra Mali Borak Ćelije kod Lajkovca 07:09
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 07:27
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 07:28
Lasta Beograd Popučke 07:32
Lastra Jabučje kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 08:05
Lastra Valjevo Popučke 08:05
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 08:14
Europa Bus Valjevo Popučke 08:15
Lastra Lazarevac Popučke 08:29
Europa Bus Beograd Popučke 08:30
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:40
Alko Turs Klinci Valjevo 09:00
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 09:05
Europa Bus Beograd Popučke 10:30
Europa Bus Valjevo Popučke 11:15
Europa Bus Beograd Popučke 11:45
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 12:13
Lastra Valjevo Popučke 12:15
Lastra Jabučje kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 12:30
Lasta Beograd Popučke 12:32
Golub Tvix Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 12:40
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 12:50
Alko Turs Klinci Valjevo 12:55
Lasta Lazarevac Popučke 13:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.