Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lajkovac (RS)

Vojvode Misica 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Beograd Popučke 05:30
Lastra Skobalj kod Lajkovca Jabučje kod Lajkovca 05:40
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Slovac 05:44
Lastra Lajkovac Selo Slovac 05:47
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac Selo 05:47
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Pepeljevac kod Lajkovca 05:52
Lastra Valjevo Popučke 06:15
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 06:25
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac Selo 06:27
Lasta Beograd Popučke 06:32
Lastra Jabučje kod Lajkovca Skobalj kod Lajkovca 06:35
Lastra Ćelije kod Lajkovca Bogovađa 06:35
Lastra Novi Sad Ub 06:38
Golub Tvix Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 06:41
Lastra Lazarevac Popučke 06:49
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Pepeljevac kod Lajkovca 06:49
Lastra Dudovica Ćelije kod Lajkovca 06:50
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 07:00
Lastra Bajevac Slovac 07:02
Alko Turs Klinci Valjevo 07:06
Lastra Mali Borak Ćelije kod Lajkovca 07:09
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 07:27
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 07:28
Lasta Beograd Popučke 07:32
Lastra Jabučje kod Lajkovca Ćelije kod Lajkovca 08:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.