Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lapovo Varošica (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 10:58
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 11:01
Lasta Kragujevac Batočina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:54
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 12:38
Lasta Beograd Batočina 12:45
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 13:20
Pupd Janjušević Beograd 13:55
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 14:23
Lasta Beograd Batočina 14:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 14:55
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 15:38
Pupd Janjušević Beograd 15:45
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 16:50
Kanis Leskovac Niš 17:27
Lasta Kragujevac Batočina 18:30
Pupd Janjušević Beograd 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 18:55
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 21:05
31. Maj Beograd 21:39
31. Maj Goraždevac Kraljevo 22:40
31. Maj Novi Sad Velika Plana 03:08
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:55
Lasta Beograd Batočina 05:25
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.