Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Lapovo Varošica (RS)

Njegoševa 5
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:55
Lasta Subotica Beograd 05:25
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 06:50
Frenki Komerc Beograd 08:25
Frenki Komerc Beograd 08:33
Pupd Janjušević Kragujevac 08:40
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 09:35
Lasta Kragujevac Batočina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 13:20
Pupd Janjušević Beograd 13:55
MobiLitas Požarevac Svilajnac 14:23
Lasta Beograd Batočina 14:30
Pupd Janjušević Beograd 15:45
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 16:50
Kanis Leskovac Niš 17:27
Lasta Kragujevac Beograd 18:30
Pupd Janjušević Beograd 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 21:05
31. Maj Prizren 22:20
31. Maj Gračanica kod Prištine Priština 22:40
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:55
Lasta Subotica Beograd 05:25
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 06:50
Frenki Komerc Beograd 08:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.