Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lapovo Varošica (RS)

Njegoševa 5
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Batočina 05:25
Pupd Janjušević Kragujevac Batočina 06:50
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 06:57
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 07:41
Frenki Komerc Beograd 08:33
Pupd Janjušević Kragujevac 08:40
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:24
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 11:01
Lasta Kragujevac Batočina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:54
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 14:23
Lasta Beograd Batočina 14:30
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 16:10
Kanis Leskovac Niš 17:27
Lasta Kragujevac Batočina 18:30
Pupd Janjušević Beograd 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 18:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.