Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 10:50
Niš ekspres Beograd Niš 10:50
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 10:50
Čazmatrans Nova Zagreb Beograd 10:50
Mitić Prevoz Stupnica kod Leskovca Bratmilovce 11:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 11:00
Mitić Prevoz Stupnica kod Leskovca Bratmilovce 11:00
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 11:05
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 11:05
Goran Tulovo Badince 11:10
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 11:10
ASP Jugotrans Grdanica Pečenjevce 11:10
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 11:10
Jugotrans Lebane Bošnjace 11:10
Goran Tulovo Badince 11:10
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 11:10
ASP Jugotrans Grdanica Pečenjevce 11:10
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 11:10
Frenki Komerc Igrište kod Leskovca Donja Jajina 11:15
ASP Jugotrans Niš Belotinac 11:15
Frenki Komerc Igrište kod Leskovca Donja Jajina 11:15
Mitić Prevoz Jelašnica kod Leskovca Bratmilovce 11:20
Mitić Prevoz Jelašnica kod Leskovca Bratmilovce 11:20
Goran Grdelica Velika Grabovnica kod Leskovca 11:25
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 11:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.