Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Aleks Travel Smederevo 08:40
Goran Predejane Grdelica 08:45
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 08:59
Jugotrans Lebane Bošnjace 08:59
Lasta Sombor Beograd 09:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 09:04
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 09:10
Pupd Janjušević Vranje Niš 09:25
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 09:30
Kavim Jedinstvo Niš Vladičin Han 09:35
Simplon Brestovac kod Leskovca Vlasotince 09:50
Niš ekspres Bujanovac Vranje 10:10
Kanis Ražanj Niš 10:25
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 10:30
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 10:30
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 10:30
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 10:30
Goran Predejane Grdelica 10:45
Dampex Pirot Babušnica 10:45
Niš ekspres Beograd Niš 10:48
Niš ekspres Beograd Niš 10:50
Mitić Prevoz Stupnica kod Leskovca Bratmilovce 11:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 11:00
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 11:05
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 11:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.