Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
ASP Jugotrans Niš Belotinac 08:13
Niš ekspres Beograd Niš 08:15
Niš ekspres Beograd Niš 08:15
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 08:15
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 08:30
Niš ekspres Sokobanja Niš 08:30
Golub Tvix Medveđa Lebane 08:30
Frenki Komerc Gorina Vučje 08:40
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 08:40
Aleks Travel Smederevo 08:40
Goran Predejane Grdelica 08:45
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 08:59
Jugotrans Lebane Bošnjace 08:59
Goran Tulovo Badince 09:00
Lasta Sombor Beograd 09:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 09:04
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 09:10
Frenki Komerc Miroševce Vučje 09:20
Pupd Janjušević Vranje Niš 09:25
Niš ekspres Niška Banja Belotinac 09:30
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 09:30
ASP Jugotrans Grdanica Pečenjevce 09:30
Kavim Jedinstvo Niš Vladičin Han 09:35
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 09:45
Goran Predejane Grdelica 09:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.