Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš 01:30
Lasta Aleksinac Niš 01:50
Bata Reisen Surdulica Niš 01:55
Galeb Ohrid Ohrid Niš 02:07
Niš ekspres Niš Vranje 03:10
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 03:44
Niš ekspres Bujanovac Niš 03:44
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 05:00
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 05:00
Frenki Komerc Čukljenik kod Leskovca Strojkovce 05:00
Jugotrans Lebane Bošnjace 05:00
Frenki Komerc Beograd Grdelica 05:00
Frenki Komerc Igrište kod Leskovca Donja Jajina 05:10
Alex Bon Tours Crna Trava Vlasotince 05:15
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 05:20
Niš ekspres Niš Belotinac 05:30
Frenki Komerc Barje kod Leskovca Miroševce 05:40
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 05:44
Niš ekspres Bujanovac Niš 05:44
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 05:45
Nin Travel Sijarinska Banja Lebane 05:45
Simplon Brestovac kod Leskovca 05:50
Goran Predejane Grdelica 06:00
Frenki Komerc Dušanovo kod Leskovca Gornje Stopanje 06:00
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.