Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 15:35
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 15:40
Mitić Prevoz Gradašnica kod Leskovca Bratmilovce 15:45
ASP Jugotrans Niš Brestovac kod Leskovca 15:45
Frenki Komerc Paraćin Niš 15:50
Frenki Komerc Svilajnac Niš 15:50
Sigma Trans Vlasotince Badince 16:00
Goran Grdelica Velika Grabovnica kod Leskovca 16:10
Frenki Komerc Miroševce Vučje 16:15
Frenki Komerc Bunuški Čifluk Donja Jajina 16:15
Niš ekspres Beograd Niš 16:15
Niš ekspres Beograd Niš 16:15
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 16:19
Niš ekspres Bujanovac Niš 16:19
Goran Tulovo Badince 16:20
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 16:25
Mitić Prevoz Jarsenovo Bratmilovce 16:30
Niš ekspres Niš Belotinac 16:30
Frenki Komerc Čukljenik kod Leskovca Vučje 16:40
Jugotrans Medveđa Lebane 16:50
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 16:55
ASP Jugotrans Ćenovac 16:55
Kanis Beograd 17:00
Kanis Lebane Niš 17:00
Sigma Trans Vlasotince Badince 17:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.