Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
ASP Jugotrans Niš Brestovac kod Leskovca 07:30
Sigma Trans Vlasotince Badince 07:30
Frenki Komerc Barje kod Leskovca Vučje 07:30
Jugotrans Sijarinska Banja Lebane 07:32
Niš ekspres Bujanovac Vranje 07:39
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 07:40
Kavim Jedinstvo Bor Niš 07:50
Dampex Pirot Gnjilan 08:00
Alex Bon Tours Vlasina Rid (vlasinsko Jezero) Vlasotince 08:00
Goran Grdelica Badince 08:00
Jugotrans Lebane Bošnjace 08:01
Frenki Komerc Brestovac kod Leskovca Stajkovce kod Vlasotinca 08:05
ASP Jugotrans Niš Belotinac 08:13
Niš ekspres Beograd Niš 08:15
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 08:15
Niš ekspres Beograd Niš 08:15
Niš ekspres Sokobanja Niš 08:30
Golub Tvix Medveđa Lebane 08:30
Frenki Komerc Miroševce Bunuški Čifluk 08:30
Sigma Trans Vlasotince Badince 08:40
Aleks Travel Smederevo 08:40
Frenki Komerc Karađorđevac Gornje Stopanje 08:40
Frenki Komerc Gorina Vučje 08:40
Goran Predejane Grdelica 08:45
Jugotrans Lebane Bošnjace 08:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.