Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Leskovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Simplon Kolari Niš 14:45
Kanis Lebane 14:45
Niš ekspres Niš Belotinac 15:15
Lasta Sijarinska Banja Beograd 15:15
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 15:20
Simplon Beograd 15:20
Dampex Pirot Babušnica 15:20
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 15:20
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 15:30
Jugotrans Lebane Bošnjace 15:33
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 15:35
Frenki Komerc Paraćin Niš 15:50
Frenki Komerc Svilajnac Niš 15:50
Goran Predejane Grdelica 16:10
Goran Predejane Grdelica 16:10
Niš ekspres Beograd Niš 16:15
Niš ekspres Skoplje Niš 16:19
Niš ekspres Bujanovac Niš 16:19
Kanis Herceg Novi Niš 16:30
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 16:55
Kanis Beograd 17:00
Kanis Lebane Niš 17:00
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 17:00
Frenki Komerc Vlasotince Niš 17:15
Frenki Komerc Vučje Strojkovce 17:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.