Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Dudovica Liplje 08:00
Lastra Lazarevac Dudovica 08:00
Autoprevoz Čačak Subotica Beograd 08:20
Aroma Pale Čačak 08:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:41
Alko Turs Valjevo Popučke 09:00
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 09:10
Lastra Dudovica Liplje 09:30
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:55
Banbus Ba Gukoš 10:00
Lastra Dudovica Liplje 10:30
Lastra Lazarevac Dudovica 10:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:35
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 10:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Banbus Belanovica Brančić 11:15
Lastra Dudovica Liplje 12:10
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Banbus Dučić Milavac 12:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:35
Lastra Dudovica Liplje 12:50
Lastra Lazarevac Dudovica 12:50
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 13:00
Banbus Jajčić Milavac 13:00
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:11
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.