Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 10:50
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Vulović Transport Beograd Kraljevo 11:03
Banbus Belanovica Šutci 11:15
Kavim Raška Raška Kraljevo 11:20
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 11:50
Banbus Dučić Milavac 12:10
Lastra Dudovica Liplje 12:10
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:35
Lastra Dudovica Liplje 12:50
Lastra Lazarevac Dudovica 12:50
Banbus Jajčić Milavac 13:00
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:11
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 13:30
Alko Turs Valjevo Popučke 13:30
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:35
Banbus Kozelj kod Ljiga Brančić 13:45
Banbus Lalinci Štavica 13:45
Banbus Slavkovica Kadina Luka 13:45
Banbus Ba Kadina Luka 13:45
Banbus Ba Kadina Luka 13:45
Banbus Dučić Milavac 13:45
Banbus Živkovci Belanovica 13:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.