Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Aroma Beograd Čačak 14:45
Alko Turs Valjevo Popučke 15:15
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 15:45
Delix Tours Beograd Kraljevo 16:05
Lasta Beograd Kraljevo 16:26
Alko Turs Valjevo Popučke 16:30
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 16:53
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:45
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 17:50
Lastra Dudovica Liplje 18:00
Lastra Lazarevac Dudovica 18:00
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 18:50
Autoprevoz Čačak Čačak Beograd 18:50
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 20:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 20:05
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 21:15
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 22:00
Joe Travel Gornji Milanovac 02:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 04:00
Lastra Dudovica Liplje 04:50
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 05:00
Joe Travel Beograd 05:00
Alko Turs Valjevo Popučke 05:30
Banbus Moravci Liplje 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.