Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd Čačak 03:32
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 04:00
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 04:45
Božur Beograd Užice 04:45
Lastra Dudovica Liplje 04:50
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Joe Travel Beograd 05:00
Glušica Vrbas Beograd 05:15
Transprodukt Vrbas Beograd 05:15
Alko Turs Valjevo Popučke 05:30
Jugoprevoz Gacko Beograd Užice 05:45
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 05:50
Banbus Moravci Liplje 06:00
Golub Trans Beograd Užice 06:00
Lastra Dudovica Liplje 06:10
Lastra Lazarevac Dudovica 06:10
Banbus Živkovci Belanovica 06:30
Banbus Dučić Milavac 06:40
Banbus Paležnica Kadina Luka 06:40
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 06:40
Alko Turs Valjevo Popučke 06:50
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 07:29
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 07:35
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:43
Lastra Dudovica Liplje 08:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.