Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Joe Travel Gornji Milanovac 02:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 04:00
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Joe Travel Beograd 05:00
Glušica Vrbas Beograd 05:15
Alko Turs Valjevo Popučke 05:30
Lastra Lazarevac Dudovica 06:10
Alko Turs Valjevo Popučke 06:50
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 07:29
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 07:30
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 07:35
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:43
Lastra Lazarevac Dudovica 08:00
Aroma Pale Čačak 08:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:41
Alko Turs Valjevo Popučke 09:00
Severtrans Sombor Sombor Beograd 09:45
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:55
Lastra Lazarevac Dudovica 10:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:35
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 10:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:35
Lastra Lazarevac Dudovica 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.