Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 14:15
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 14:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 14:35
Aroma Beograd Čačak 14:45
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 14:50
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 15:15
Alko Turs Valjevo Popučke 15:15
Banbus Živkovci Belanovica 15:20
Banbus Kozelj kod Ljiga Brančić 15:20
Banbus Lalinci Štavica 15:20
Banbus Slavkovica Gukoš 15:20
Banbus Ba Gukoš 15:20
Banbus Latković Liplje 15:20
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 15:45
Kavim Raška Beograd Kraljevo 16:00
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:05
Delix Tours Beograd Kraljevo 16:05
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 16:10
Alko Turs Valjevo Popučke 16:10
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 16:17
Lasta Beograd Kraljevo 16:26
Alko Turs Valjevo Popučke 16:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:35
Golub Trans Pljevlja Čačak 16:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.