Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 20:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 20:05
Lasta Herceg Novi Lazarevac 20:50
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 21:15
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 21:20
Glušica Nikšić Beograd 22:00
Transprodukt Nikšić Beograd 22:00
Lasta Kotor Beograd 00:05
Royal Travel Kotor Beograd 00:05
Golub Trans Prijepolje Užice 00:51
Autoprevoz Banja Luka Niš Kruševac 01:40
Joe Travel Gornji Milanovac 02:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 04:00
Lasta Beograd Lazarevac 04:30
Lastra Dudovica Liplje 04:50
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Lasta Čoka Beograd 04:50
Royal Travel Čoka Beograd 04:50
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 05:00
Joe Travel Beograd 05:00
Glušica Vrbas Beograd 05:15
Transprodukt Vrbas Beograd 05:15
Alko Turs Valjevo Popučke 05:30
Banbus Moravci Liplje 06:00
Trans Jug Beograd Lazarevac 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.