Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Aroma Pale Čačak 08:30
Alko Turs Valjevo Popučke 09:00
Severtrans Sombor Sombor Beograd 09:45
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 09:50
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:55
Lastra Lazarevac Dudovica 10:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:35
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 10:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:35
Lastra Lazarevac Dudovica 12:50
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:11
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 13:30
Alko Turs Valjevo Popučke 13:30
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:30
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 14:15
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 14:30
Aroma Beograd Čačak 14:45
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 15:15
Alko Turs Valjevo Popučke 15:15
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 15:45
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:05
Delix Tours Beograd Kraljevo 16:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.