Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljubovija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 10:33
Lastra Gračanica kod Ljubovije Lonjin 11:10
Lastra Beograd Šabac 11:40
Lastra Srebrenica Bratunac 12:00
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 12:00
Lastra Gornje Košlje Čitluk kod Ljubovije 12:15
Lastra Gornja Ljuboviđa Čitluk kod Ljubovije 12:15
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 12:15
Lastra Crnča Lonjin 12:20
Lastra Rujevac Lonjin 12:25
Raketa AB Beograd Banja Koviljača 13:00
Lastra Gornja Ljuboviđa Čitluk kod Ljubovije 13:15
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 13:45
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 13:45
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 14:00
Lastra Crnča Lonjin 14:00
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 15:00
Lasta Beograd Mali Zvornik 15:10
Lastra Bačevci kod Bajine Bašte Vrhpolje 15:15
Lastra Rujevac Lonjin 15:15
Lastra Gornja Orovica Čitluk kod Ljubovije 15:15
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 15:15
Lastra Crnča Lonjin 15:15
Lasta Beograd Obrenovac 15:30
Lastra Beograd Šabac 16:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.