Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljubovija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Beograd Šabac 04:00
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lasta Valjevo Pričević 05:30
Lastra Loznica Mali Zvornik 05:30
Lastra Rujevac Lonjin 06:20
Lastra Selanac Lonjin 06:20
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 06:20
Lastra Crnča Lonjin 06:20
Lastra Srebrenica Bratunac 06:30
Lastra Beograd Šabac 06:30
Lastra Gornja Ljuboviđa Čitluk kod Ljubovije 06:30
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 07:10
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 07:27
Lasta Beograd Umka 07:30
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 07:30
Raketa AB Beograd Šabac 08:30
Duga Herceg Novi Šabac 09:15
Lastra Donja Orovica Čitluk kod Ljubovije 09:55
Lastra Novi Sad Šabac 10:00
Lastra Crnča Lonjin 10:05
Lastra Srebrenica Bratunac 10:15
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 10:15
Lastra Crnča Lonjin 10:30
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 10:33
Lastra Gračanica kod Ljubovije Lonjin 11:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.