Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Ljubovija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Novi Sad Šabac 10:00
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 10:00
Lastra Srebrenica Bratunac 10:15
Lastra Bratunac Šabac 10:20
Eurotours Zlatibor Sremska Mitrovica 10:33
Lastra Beograd Šabac 11:40
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 11:40
Raketa AB Beograd Banja Koviljača 13:00
Raketa AB Novi Sad Šabac 15:00
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 15:10
Lastra Beograd Šabac 15:10
Lastra Bačevci kod Bajine Bašte Vrhpolje 15:15
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 15:15
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 15:15
Lasta Beograd Umka 15:30
Lastra Beograd Šabac 16:30
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 16:30
Lastra Srebrenica Bratunac 17:00
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 18:00
Raketa AB Beograd Šabac 18:30
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lastra Beograd Šabac 06:30
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 06:30
Raketa AB Bajina Bašta Vrhpolje 07:27
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 07:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.