Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lučani (RS)

Dragiše Mišovica bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Arriva Litas Beograd Užice 07:32
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 09:18
Lasta Zlatibor Užice 10:45
Gaga Turs Zlatibor Beograd 11:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 12:14
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 12:54
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 13:44
Stup Vršac Vršac Beograd 15:00
Lasta Beograd Užice 15:00
Stup Vršac Prijepolje Beograd 15:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 16:18
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 16:44
Arriva Litas Zlatibor Užice 17:50
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 18:08
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 19:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 00:44
Arriva Litas Beograd Užice 07:32
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 09:18
Lasta Zlatibor Užice 10:45
Gaga Turs Zlatibor Beograd 11:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 12:14
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 12:54
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 13:44
Stup Vršac Vršac Beograd 15:00
Lasta Beograd Užice 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.