Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:00
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 06:10
Pupd Janjušević Beograd Topola 06:12
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 06:30
Lasta Kusadak Kovačevac kod Mladenovca 06:30
Lasta Amerić Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 06:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:40
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:50
Lasta Sopot Tresije (Nemenikuće) 07:00
Auto Kodeks Beograd Markovac kod Mladenovca 07:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:10
Lasta Beljevac Markovac kod Mladenovca 07:20
Pupd Janjušević Beograd Topola 07:29
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 07:30
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 07:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:05
Lasta Vlaška kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:15
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:30
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 08:40
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 08:45
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:45
Lasta Beograd Markovac kod Mladenovca 08:46
Lasta Kosmaj Planina Koraćica 08:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.