Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 03:50
Lasta Beograd Mali Požarevac 04:00
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 04:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:00
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 04:10
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Markovac kod Mladenovca 04:10
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 04:20
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:20
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 04:30
Lasta Koraćica Petkaći (Koraćica) 04:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:40
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 04:45
Lasta Selevac Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 04:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:50
Lasta Jelenac Međulužje 04:55
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Kovačevac kod Mladenovca 04:55
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 05:00
Lasta Kusadak Kovačevac kod Mladenovca 05:00
Lasta Velika Ivanča Međulužje 05:00
Lasta Beograd Mali Požarevac 05:00
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Markovac kod Mladenovca 05:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.