Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Transprodukt Beograd Markovac kod Mladenovca 13:55
Pupd Janjušević Beograd Topola 13:59
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:05
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 14:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:15
Lasta Velika Ivanča Međulužje 14:20
Lasta Koraćica Petkaći (Koraćica) 14:20
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 14:30
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Markovac kod Mladenovca 14:30
Lasta Šepšin Mladenovac selo 14:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 14:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:30
Lasta Beograd Markovac kod Mladenovca 14:45
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 14:50
Transprodukt Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 15:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Vlaška kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 15:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:30
Lasta Kusadak Kovačevac kod Mladenovca 15:40
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 15:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:30
Lasta Kosmaj Planina Koraćica 16:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.