Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:50
Auto Kodeks Beograd Markovac kod Mladenovca 07:55
Auto Kodeks Beograd Topola 08:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:05
Lasta Vlaška kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:15
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:20
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 08:40
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 08:45
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:45
Lasta Beograd Markovac kod Mladenovca 08:46
Lasta Kosmaj Planina Koraćica 08:50
Lasta Mala Vrbica kod Mladenovca Rajkovac kod Mladenovca 08:50
Lasta Šepšin Dubona 08:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:55
Lasta Aranđelovac Međulužje 09:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Amerić Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Velika Ivanča Međulužje 09:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:10
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 09:15
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 09:20
Pupd Janjušević Beograd Topola 09:29
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 09:30
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Međulužje 09:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.