Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:55
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 09:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Amerić Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Velika Ivanča Međulužje 09:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:10
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 09:15
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 09:20
Pupd Janjušević Beograd Topola 09:29
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 09:30
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Markovac kod Mladenovca 09:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 09:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:30
Transprodukt Beograd Markovac kod Mladenovca 09:38
Lasta Kusadak Kovačevac kod Mladenovca 09:40
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 09:50
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 09:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:50
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 10:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:05
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:15
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.