Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Dubona Varovnice (Vlaška) 11:45
Lasta Pružatovac Međulužje 11:45
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 11:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:00
Lasta Mala Vrbica kod Mladenovca Rajkovac kod Mladenovca 12:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:00
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 12:00
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 12:00
Lasta Rabrovac Kovačevac kod Mladenovca 12:00
Transprodukt Beograd Markovac kod Mladenovca 12:08
Lasta Velika Ivanča Međulužje 12:10
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 12:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:20
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:40
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:40
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 12:45
Transprodukt Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 12:50
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 12:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:00
Lasta Grocka Mali Požarevac 13:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.