Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 23:20
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 23:20
Simon Voyages Berane Kraljevo 23:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 03:20
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 03:30
Lasta Koraćica 03:30
Lasta Velika Ivanča Međulužje 03:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 03:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:00
Lasta Beograd Mali Požarevac 04:00
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 04:00
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 04:10
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Markovac kod Mladenovca 04:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:20
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 04:20
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 04:30
Lasta Koraćica 04:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:40
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 04:45
Lasta Selevac Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:50
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 04:50
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 04:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.