Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mladenovac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 14:30
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Markovac kod Mladenovca 14:30
Lasta Šepšin Varovnice (Vlaška) 14:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 14:30
Lasta Beograd Markovac kod Mladenovca 14:45
Lasta Velika Krsna Kovačevac kod Mladenovca 14:50
Auto Kodeks Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 15:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Vlaška kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Lasta Kovačevac kod Mladenovca 15:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:30
Lasta Kusadak Kovačevac kod Mladenovca 15:40
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 15:50
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:20
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:30
Lasta Smederevo Kovačevac kod Mladenovca 16:45
Lasta Kosmaj Planina Koraćica 16:50
Lasta Šepšin Varovnice (Vlaška) 17:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:10
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 17:10
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 17:15
Lasta Markovac kod Mladenovca Međulužje 17:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.