Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mojkovac (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Jadran Ekspres Kotor Bar Kruševac 17:50
Trans Jug Beograd Užice 21:10
Banbus Beograd Užice 22:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:25
Jadran Line Kragujevac Užice 23:35
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 23:35
Banbus Herceg Novi Užice 01:30
Trans Jug Herceg Novi Užice 02:40
Lasta Beograd Užice 02:40
Royal Travel Beograd Užice 02:40
Jadran Line Bar Čačak 02:50
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 02:50
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:58
Lasta Herceg Novi Užice 05:50
Royal Travel Herceg Novi Užice 05:50
Jadran Ekspres Kotor Niš Kruševac 11:40
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Jadran Ekspres Kotor Bar Kruševac 17:50
Trans Jug Beograd Užice 21:10
Banbus Beograd Užice 22:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:25
Jadran Line Kragujevac Užice 23:35
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 23:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.