Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Mojkovac (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:25
Lasta Beograd Čačak 02:40
Royal Travel Beograd Čačak 02:40
Trans Jug Herceg Novi Čačak 02:45
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 03:25
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 03:58
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 04:00
Lasta Herceg Novi Čačak 05:50
Lasta Herceg Novi Podgorica 05:50
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 05:50
Royal Travel Herceg Novi Užice 05:50
Lasta Beograd Kraljevo 10:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Lasta Kotor Kraljevo 20:20
Trans Jug Beograd Čačak 21:10
Niš ekspres Niš Kruševac 21:35
Royal Travel Niš Kruševac 22:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.