Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Mrčajevci (RS)

Miloja Stojanovića 161
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:00
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 13:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:00
Lasta Beograd Kraljevo 15:08
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:10
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:17
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:30
Stup Vršac Vršac Beograd 15:45
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:50
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 15:50
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 16:45
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 17:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 17:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:50
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 17:55
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 18:45
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 18:50
Joe Travel Beograd 19:05
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 20:00
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 20:45
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 20:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.