Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mrčajevci (RS)

Miloja Stojanovića 161
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:45
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:50
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:55
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:30
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:47
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:15
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:24
Kondor Sarajevo Kruševac 09:25
Autoprevoz Čačak Čačak Bresnica kod Čačka 09:45
Stup Vršac Vrnjačka Banja Beograd 11:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:20
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:21
Raketa AB Čačak Knić 12:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:00
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 13:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:00
Lasta Beograd Kraljevo 15:08
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.