Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Negotin (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 08:55
Sima Trans Kladovo Samarinovac kod Negotina 09:05
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 12:30
Unacop Beograd Požarevac 13:30
Moto Boem Trans Zaječar 15:15
Sima Trans Bor Samarinovac kod Negotina 16:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:55
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 18:00
Top Turist Kladovo Zaječar 22:32
Moto Boem Trans Zaječar Sikole 03:24
Nikolić Prevoz Zaječar Vražogrnac 03:55
AS Turs Bor Sikole 05:40
Nikolić Prevoz Zaječar 05:50
AS Turs Bor Sikole 07:01
Top Turist Beograd Zaječar 08:05
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 08:55
Sima Trans Kladovo Samarinovac kod Negotina 09:05
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 12:30
Unacop Beograd Požarevac 13:30
Moto Boem Trans Zaječar 15:15
Sima Trans Bor Samarinovac kod Negotina 16:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:55
Nikolić Prevoz Beograd Zaječar 17:30
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 18:00
Top Turist Kladovo Zaječar 22:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.