Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Negotin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Nikolić Prevoz Zaječar Vražogrnac 03:55
Top Turist Beograd Zaječar 04:03
Bortravel Zaječar Vražogrnac 05:15
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Štubik 05:40
Nikolić Prevoz Zaječar 05:50
AS Turs Rajac kod Negotina Kobišnica 06:00
AS Turs Dupljane kod Negotina Dušanovac 06:10
Moto Boem Trans Rečka Čubra 06:20
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 06:30
Nikolić Prevoz Jabukovac Dušanovac 06:30
Moto Boem Trans Sikole Karbulovo 06:30
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Prahovo 06:40
AS Turs Čubra 06:55
AS Turs Bor Sikole 07:01
Top Turist Beograd Zaječar 08:05
Nikolić Prevoz Kladovo Zaječar 08:30
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 08:55
Sima Trans Kladovo Sikole 09:05
Bortravel Kladovo Zaječar 10:31
Nikolić Prevoz Jabukovac Dušanovac 12:00
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Štubik 12:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 12:30
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 13:00
Unacop Beograd Požarevac 13:30
Nikolić Prevoz Radujevac kod Negotina Samarinovac kod Negotina 13:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.