Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Negotin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Top Turist Beograd Zaječar 04:03
Nikolić Prevoz Beč / Wien (vienna) Horgoš 04:55
Panonijabus Dortmund Horgoš 05:00
Panonijabus Hanover / Hannover Horgoš 05:00
Panonijabus Vircburg / Wurzburg Horgoš 05:00
Panonijabus Regenzburg / Regensburg Horgoš 05:00
Panonijabus Bremen Horgoš 05:00
Bortravel Bor Samarinovac kod Negotina 05:18
Nikolić Prevoz Kladovo Horgoš 07:00
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 08:55
Sima Trans Kladovo Samarinovac kod Negotina 09:05
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 12:30
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 13:00
Unacop Beograd Požarevac 13:30
Moto Boem Trans Zaječar 15:15
Top Turist Kladovo Zaječar 16:00
Sima Trans Bor Samarinovac kod Negotina 16:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:55
Nikolić Prevoz Beograd Zaječar 17:30
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 18:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 19:45
Moto Boem Trans Zaječar 03:24
Nikolić Prevoz Zaječar Vražogrnac 03:55
Top Turist Beograd Zaječar 04:03
Bortravel Zaječar Vražogrnac 05:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.