Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Predejane 12:45
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 12:45
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 12:45
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 13:00
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 13:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinac 13:00
Niš ekspres Kravlje Vrtište 13:05
Niš ekspres Subotica Beograd 13:20
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 13:30
Niš ekspres Gornja Trnava kod Niša Vrtište 13:30
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 13:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 13:40
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 13:50
Lasta Sijarinska Banja Beograd 14:00
Niš ekspres Hum Gornji Komren 14:00
Arriva Litas Gornja Vrežina Donja Vrežina 14:05
Niš ekspres Semče Brzi Brod 14:10
Arriva Litas Požarevac Jagodina 14:15
Auto Kodeks Pirot Sinjac 14:15
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 14:30
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:30
Jeremić Prevoz Klisura kod Bele Palanke Nikola Tesla 14:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 14:30
Kanis Beograd Leskovac 14:40
Arriva Litas Cerje kod Niša Kamenica kod Niša 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.