Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 12:55
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 13:00
Niš ekspres Leskovac Aleksinac 13:00
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 13:00
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 13:00
Arriva Litas Kamenica kod Niša 13:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 13:00
Ćurdić Vrtište Trupale 13:00
Tandems Parteš 13:00
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Niš ekspres Draškovac Belotinac 13:05
Niš ekspres Medveđa Malošište 13:10
Niš ekspres Vrelo kod Aleksinca Donji Komren 13:15
Niš ekspres Deveti Maj (9. Maj) Donje Međurovo 13:15
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 13:20
Niš ekspres Subotica Beograd 13:20
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 13:20
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 13:20
Niš ekspres Sečanica Vrtište 13:20
Niš ekspres Aleksinac 13:25
Ćurdić Paligrace Vrtište 13:25
Niš ekspres Batušinac Belotinac 13:30
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj (9. maj) 13:30
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.