Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 15:00
Niš ekspres Beograd Jagodina 15:00
Arriva Litas Vrelo kod Niša Donja Vrežina 15:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:00
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 15:00
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:00
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:00
Niš ekspres Beograd Prokuplje 15:00
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 15:00
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 15:05
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:05
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 15:10
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:15
Niš ekspres Leskovac Belotinac 15:15
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:15
Gameks Kruševac Aleksinac 15:15
Zoran Lipljan 15:15
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 15:15
Niš ekspres Sečanica Vrtište 15:20
Niš ekspres Skoplje / Skopje Jagodina 15:25
Niš ekspres Bujanovac Jagodina 15:25
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 15:25
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 15:30
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:30
Niš ekspres Lepaja Deveti maj / 9. maj 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.