Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 14:00
Lasta Sijarinska Banja Beograd 14:00
Niš ekspres Lepaja Deveti maj / 9. maj 14:00
Niš ekspres Leskovac Belotinac 14:00
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 14:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 14:05
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 14:05
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 14:10
Niš ekspres Aleksinac 14:10
Niš ekspres Semče Brzi Brod 14:10
Auto Kodeks Pirot Sinjac 14:15
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 14:20
Lasta Hum Gornji Komren 14:20
Niš ekspres Aleksinac Vrtište 14:20
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 14:25
Niš ekspres Pasi Poljana Bubanj 14:25
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:30
Jeremić Prevoz Klisura kod Bele Palanke Nikola Tesla 14:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 14:30
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 14:30
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 14:30
Niš ekspres Babušnica Brzi Brod 14:30
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 14:30
Kanis Beograd Leskovac 14:40
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.