Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Leskovac 20:55
Kani-bus prevozništvo Ljubljana Beograd 20:55
Niš ekspres Ljubljana Batrovci 20:55
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 21:00
Arriva Litas Oreovac kod Niša Donja Vrežina 21:00
Presto Pirot Kruševac 21:00
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 21:00
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 21:00
Kanis Leskovac Beograd 21:05
Niš ekspres Gornja Trnava kod Niša Vrtište 21:10
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 21:10
Lasta Blace Aleksinac 21:15
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 21:20
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 21:30
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 21:30
Arriva Litas Brenica Kamenica kod Niša 21:30
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 21:35
Niš ekspres Hum Gornji Komren 21:40
Niš ekspres Pasi Poljana Bubanj 22:00
Arriva Litas Gornja Vrežina Donja Vrežina 22:00
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 22:00
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 22:00
Royal Travel Herceg Novi Prokuplje 22:00
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 22:10
Niš ekspres Donji Dušnik Brzi Brod 22:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.