Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Hum Gornji Komren 17:40
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 17:45
Pupd Janjušević Kragujevac Leskovac 18:00
Aleks Travel Vitina 18:00
Bortravel Bor Zaječar 18:00
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 18:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 18:00
Lasta Kuršumlija Aleksinac 18:00
Niš ekspres Beograd Jagodina 18:00
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 18:05
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 18:10
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Leskovac 18:10
Auto Kodeks Pirot Beograd 18:10
Lasta Sečanica Vrtište 18:15
Strela Obrenovac Vrelo kod Niša Donja Vrežina 18:25
Lasta Bujanovac Leskovac 18:45
Banbus Sokobanja Aleksinac 19:00
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 19:00
Lasta Leskovik kod Niša Gornji Komren 19:00
Royal Travel Herceg Novi Prokuplje 19:00
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 19:10
Kanis Leskovac 19:14
Simplon Bus Novi Sad Beograd 19:15
Simplon Leskovac 19:25
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 19:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.