Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Blace Prokuplje 06:05
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:10
Kondor Sarajevo Kruševac 06:10
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 06:15
Niš ekspres Knjaževac Budva 06:15
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 06:20
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 06:20
Niš ekspres Bojnik Belotinac 06:20
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 06:30
Niš ekspres Svrljig Donja Vrežina 06:30
Niš ekspres Perutina Belotinac 06:30
Niš ekspres Leskovac Belotinac 06:30
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 06:30
Niš ekspres Balajnac kod Merošine Deveti maj (9. maj) 06:30
Niš ekspres Beograd Aleksinac 06:30
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 06:30
Niš ekspres Vrelo kod Aleksinca Donji Komren 06:35
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 06:35
Lasta Beograd Aleksinac 06:40
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 06:45
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 06:45
Frenki Komerc Lapovo Varošica Leskovac 06:45
BS Tours Beograd Aleksinac 06:45
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 06:50
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 07:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.