Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 09:45
Lasta Sombor Beograd 09:50
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 10:00
Niš ekspres Bar Kruševac 10:00
Auto Kodeks Pirot 10:00
Niš ekspres Čamurlija Donji Komren 10:05
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 10:10
Niš ekspres Skoplje / Skopje Leskovac 10:15
Arriva Litas Gornja Vrežina Donja Vrežina 10:20
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 10:30
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 10:40
Lasta Beograd Aleksinac 10:45
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 10:45
Niš ekspres Ostrovica kod Niša Brzi Brod 10:45
Simplon Leskovac 10:50
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 10:50
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:50
Simplon Kolari 10:55
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 11:00
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 11:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 11:00
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 11:00
Ćurdić Vrtište Popovac kod Niša 11:00
Niš ekspres Svrljig Donja Vrežina 11:00
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 11:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.