Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 15:45
Niš ekspres Voljčince Belotinac 15:45
Niš ekspres Žitorađa Belotinac 15:45
Simplon Kolari Leskovac 15:45
Niš ekspres Babušnica Aleksinac 15:45
Niš ekspres Sečanica Deveti maj (9. maj) 15:45
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj (9. maj) 15:45
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 15:45
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 15:50
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 15:50
Niš ekspres Sofija Pirot 16:00
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 16:00
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 16:00
Ćurdić Vrtište Trupale 16:00
Ćurdić Leskovik kod Niša Gornji Komren 16:00
Lasta Beograd Aleksinac 16:10
Kanis Lebane Leskovac 16:10
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:15
Kavim Jedinstvo Predejane Grdelica 16:15
Kavim Jedinstvo Grdelica 16:15
Auto Kodeks Subotica Beograd 16:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Draževac kod Aleksinca 16:30
Kavim Jedinstvo Beograd Jagodina 16:30
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 16:30
Niš ekspres Deveti Maj (9. Maj) Donje Međurovo 16:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.