Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Leskovac Belotinac 12:00
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 12:00
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 12:00
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 12:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 12:00
Ćurdić Vrtište Trupale 12:00
Niš ekspres Rusna Belotinac 12:05
Niš ekspres Deveti Maj (9. Maj) Donje Međurovo 12:10
Ćurdić Kravlje Vrtište 12:10
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 12:10
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 12:15
Lasta Kuršumlija Aleksinac 12:15
Niš ekspres Beograd Jagodina 12:15
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 12:15
BS Tours Surdulica 12:15
Čazmatrans Nova Zagreb Beograd 12:15
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 12:25
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 12:30
Niš ekspres Batušinac Belotinac 12:30
Niš ekspres Čubura kod Merošine Deveti maj (9. maj) 12:30
Niš ekspres Blace Prokuplje 12:30
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:30
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:30
Simplon Bus Leskovac 12:30
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.