Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Skoplje / Skopje Leskovac 15:25
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 15:25
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 15:30
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 15:30
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 15:30
Strela Obrenovac Kravlje Vrtište 15:30
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:35
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:35
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 15:35
Niš ekspres Devča Deveti maj / 9. maj 15:35
Strela Obrenovac Cerje kod Niša Kamenica kod Niša 15:40
Strela Obrenovac Oreovac kod Niša Donja Vrežina 15:40
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 15:40
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 15:40
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 15:40
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 15:40
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 15:40
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 15:45
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 15:45
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 15:45
Niš ekspres Voljčince Belotinac 15:45
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 15:45
Niš ekspres Svrljig Donja Vrežina 15:45
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 15:45
Niš ekspres Babušnica Aleksinac 15:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.