Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Rajince Levosoje 04:20
Ćurdić Hum Gornji Komren 04:20
Niš ekspres Sofija / Sofia Pirot 04:30
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 04:30
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 04:45
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj / 9. maj 04:45
Niš ekspres Skoplje / Skopje Leskovac 04:50
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 04:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 04:50
Ćurdić Vrtište Popovac kod Niša 04:55
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 04:55
Arriva Litas Brenica Kamenica kod Niša 05:00
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 05:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:00
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 05:00
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:00
Arriva Litas Vrelo kod Niša Donja Vrežina 05:10
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Gabrovac 05:15
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 05:15
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 05:20
Ćurdić Paligrace Vrtište 05:25
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 05:30
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.