Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Bujanovac Beograd 23:10
Strela Obrenovac Cerje kod Niša Kamenica kod Niša 23:30
Niš ekspres Vukmanovo Gabrovac 23:30
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 23:30
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 23:30
Niš ekspres Gornja Trnava kod Niša Vrtište 23:30
Strela Obrenovac Kravlje Vrtište 23:30
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 23:30
Niš ekspres Gornja Rasovača Pasi Poljana 23:30
Niš ekspres Dukat kod Gadžinog Hana Pasi Poljana 23:30
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 23:30
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 23:30
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 23:35
Strela Obrenovac Oreovac kod Niša Donja Vrežina 23:35
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 23:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 23:35
Lasta Leskovik kod Niša Gornji Komren 23:35
Vakčare Dooel Struga Leskovac 00:08
Axios Travel Beograd Preševo 00:45
Galeb Ohrid Ohrid Leskovac 01:07
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 01:25
Galeb Ohrid Beograd Leskovac 01:34
Vakčare Dooel Beograd Leskovac 01:34
Niš ekspres Subotica Beograd 02:30
Lasta Geteborg / Goteborg Beograd 02:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.