Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Stup Vršac Vršac Beograd 12:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 13:05
Banbus Žabljak Beograd 13:40
Banbus Sombor Beograd 14:05
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 14:08
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:10
MD Evrobus Bazel / Basel Beograd 14:15
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:35
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 14:45
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 14:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:00
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 15:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:15
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Užice 15:35
Aurora Tours Sjenica Bistrica kod Nove Varoši 15:40
Lepenica Trans Kokin Brod Bistrica kod Nove Varoši 15:55
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 16:10
Pupd Janjušević Priboj Prijepolje 16:15
Kimmel Sarajevo Priboj 16:30
Kimmel Priboj Sjenica 16:30
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 16:40
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 17:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.