Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 06:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:45
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 07:00
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 07:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:15
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 07:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 07:30
Vihor Travel Zlatibor Prijepolje 07:45
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:40
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Prijepolje 09:45
Aurora Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:40
Autoprevoz Janjušević Beograd Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:50
Pupd Janjušević Akmačići Vilovi 11:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 12:01
Stup Vršac Vršac Beograd 12:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 13:05
Banbus Žabljak Beograd 13:40
Banbus Sombor Beograd 14:05
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 14:08
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:10
MD Evrobus Bazel / Basel Beograd 14:15
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Užice 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.