Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Balbuss Sarajevo Priboj 00:30
Trans Jug Herceg Novi Čačak 00:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 02:38
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:44
Royal Travel Herceg Novi Čačak 03:10
Balbuss Novi Pazar Priboj 03:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 03:25
Lasta Herceg Novi Čačak 03:45
Royal Travel Beograd Čačak 05:45
Lasta Beograd Čačak 05:45
Royal Travel Beograd Čačak 05:45
Niš ekspres Niš Kruševac 06:00
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 06:20
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:45
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 07:10
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 07:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:15
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:40
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Prijepolje 09:45
Ozlem Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:40
Autoprevoz Janjušević Beograd Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 12:01
Stup Vršac Vršac Beograd 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.