Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:46
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 23:05
Trans Jug Beograd Užice 23:40
Jadran Line Bar Čačak 23:40
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 23:40
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 23:56
Benko Tours 92 Sarajevo Priboj 00:30
Trans Jug Herceg Novi Užice 00:30
Golub Trans Beograd Užice 02:00
Jadran Line Kragujevac Užice 02:35
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 02:35
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 02:38
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:44
Benko Tours 92 Novi Pazar Priboj 03:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 03:25
Banbus Beograd Užice 05:00
Markoturs Žabljak Užice 05:10
Niš ekspres Niš Kruševac 06:00
Pupd Janjušević Komarani Akmačići 06:20
Pupd Janjušević Drmanovići Brdo 06:20
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 06:20
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 06:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:45
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 07:10
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 07:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.