Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:10
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Pupd Janjušević Drmanovići Brdo 14:30
Pupd Janjušević Jasenovo kod Nove Varoši Kokin Brod 14:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:35
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 14:45
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 14:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:00
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 15:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:15
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Užice 15:35
Ozlem Tours Sjenica Bistrica kod Nove Varoši 15:40
Lepenica Trans Kokin Brod Bistrica kod Nove Varoši 15:55
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 16:10
Pupd Janjušević Priboj Prijepolje 16:15
Kimmel Priboj Sjenica 16:30
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 16:40
Pupd Janjušević Brdo 17:00
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 17:00
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 17:00
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 17:10
Stup Vršac Prijepolje Beograd 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.