Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Ozlem Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:40
Autoprevoz Janjušević Beograd Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:50
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 11:15
Pupd Janjušević Vilovi Brdo 11:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 11:35
Pupd Janjušević Brdo 11:45
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 12:00
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 12:30
Stup Vršac Vršac Beograd 12:30
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 12:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 13:05
Pupd Janjušević Brdo 13:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 13:30
Banbus Žabljak Beograd 13:40
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:10
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Pupd Janjušević Drmanovići Brdo 14:30
Pupd Janjušević Jasenovo kod Nove Varoši Kokin Brod 14:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:35
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 14:45
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 14:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.