Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:40
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Prijepolje 09:45
Ozlem Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:40
Autoprevoz Janjušević Beograd Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 11:35
Stup Vršac Vršac Beograd 12:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 13:05
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 13:30
Banbus Žabljak Čačak 13:40
Banbus Beograd Čačak 14:05
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:10
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:35
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 14:45
Pupd Janjušević Rutoši Kokin Brod 14:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:00
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 15:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:15
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Užice 15:35
Ozlem Tours Sjenica Bistrica kod Nove Varoši 15:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.