Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Reisen Bus Tutin Žirče 09:30
Kavim Raška Raška Batnjik 09:30
Sandžaktrans Raška Batnjik 10:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 10:30
Sandžaktrans Sitniče Pobrđe kod Novog Pazara 11:10
Kavim Raška Raška Batnjik 11:30
Sandžaktrans Raška Batnjik 11:30
Reisen Bus Tutin Žirče 11:30
Sandžaktrans Paralovo kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 11:30
Intertours 2002 Kosovska Mitrovica Raška 11:45
Lotus Travel Sjenica Brnjica kod Sjenice 11:45
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:45
Luks Yonca Istanbul Kraljevo 11:45
Sandžaktrans Mur 12:00
Lotus Travel Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 12:25
Sandžaktrans Paralovo kod Novog Pazara 12:30
Ozlem Tours Skoplje / Skopje Raška 13:00
Reisen Bus Tutin Žirče 13:00
Kavim Raška Raška 13:00
Prevoz Smajović Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:00
Sandžaktrans Beograd Kraljevo 13:30
Dacić Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Dacić prevoz Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Lasta Beograd Kraljevo 13:41
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.