Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lens Novi Sad Beograd 03:00
Kimmel Beograd Raška 03:30
Sandžaktrans Bele Vode Štitare kod Novog Pazara 04:45
Simon Voyages Berane Mladenovac 04:50
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 05:30
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 05:30
Sandžaktrans Raška Batnjik 05:30
Sprinter Travel Smederevo 05:30
Kimmel Skoplje Kosovska Mitrovica 05:45
Lasta Beograd Kraljevo 05:55
Reisen Bus Tutin Žirče 06:00
Benko Tours 92 Prizren Kosovska Mitrovica 06:00
Kavim Raška Raška Batnjik 06:15
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 06:30
Kavim Raška Beograd Kraljevo 06:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 06:30
Sandžaktrans Trnava kod Novog Pazara Izbice 06:40
Sandžaktrans Raška Kućane 06:40
Kavim Raška Raška Batnjik 07:00
Sandžaktrans Rožaje Ribariće kod Tutina 07:00
Gameks Niš Kruševac 07:30
Gameks Aleksinac 07:30
Aurora Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 07:30
Reisen Bus Tutin Žirče 07:30
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 07:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.