Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kimmel Beograd Raška 03:30
Kavim Raška Raška Batnjik 05:15
Sandžaktrans Raška Batnjik 05:30
Sprinter Travel Smederevo 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Raška 05:30
Lasta Beograd Kraljevo 05:55
Balbuss Prizren Kosovska Mitrovica 06:00
Kavim Raška Raška Batnjik 06:15
Kavim Raška Beograd Kraljevo 06:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 06:30
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 06:30
Sandžaktrans Raška Kućane 06:40
Gameks Aleksinac 07:30
Reisen Bus Tutin Žirče 07:30
Ozlem Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 07:30
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 07:50
Junior Expres Tutin Ribariće kod Tutina 08:00
Sandžaktrans Mur 08:00
Sandžaktrans Radaljica kod Novog Pazara (golija) Postenje kod Novog Pazara 08:15
Kavim Raška Raška Batnjik 08:50
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 09:00
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 09:00
Benko Tours 92 Subotica Beograd 09:00
Sandžaktrans Sitniče Ivanča 09:10
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 09:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.