Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 23:00
Lasta Berane Kraljevo 23:00
Euro Šuntić Berane Kraljevo 23:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 00:15
Lens Herceg Novi Beograd 01:00
Lotus Travel Beograd Kraljevo 01:30
Lasta Geteborg Kraljevo 01:30
Lasta Beograd Kraljevo 01:30
Euro Šuntić Beograd Kraljevo 01:30
Gameks Beograd Kraljevo 02:15
Lens Novi Sad Beograd 03:00
Kimmel Beograd Raška 03:30
Sandžaktrans Bele Vode Štitare kod Novog Pazara 04:45
Simon Voyages Berane Kraljevo 04:50
Sandžaktrans Grubetiće Lukare kod Novog Pazara 05:00
Gameks Sjenica Gradinje 05:25
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 05:30
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 05:30
Sandžaktrans Raška Batnjik 05:30
Sprinter Travel Smederevo 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Raška 05:30
Sandžaktrans Trnava kod Novog Pazara Izbice 05:40
Kimmel Skoplje / Skopje Kosovska Mitrovica 05:45
Lasta Beograd Kraljevo 05:55
Reisen Bus Tutin Žirče 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.