Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Vihor Lajn Sjenica 09:11
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 09:15
Kavim Raška Leposavić Raška 09:30
Reisen Bus Tutin Žirče 09:30
Ozlem Tours Rožaje Ribariće kod Tutina 09:30
Sandžaktrans Trnava kod Novog Pazara Izbice 09:40
Gameks Sarajevo Priboj 10:15
Gameks Priboj Sjenica 10:15
Sandžaktrans Raška Batnjik 10:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 10:30
Simon Voyages Beograd Mladenovac 11:00
Sandžaktrans Bele Vode Štitare kod Novog Pazara 11:00
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Raška Batnjik 11:30
Reisen Bus Tutin Žirče 11:30
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 11:45
Intertours 2002 Kosovska Mitrovica Raška 11:45
Lotus Travel Sjenica Brnjica kod Sjenice 11:45
Gameks Istanbul Gradinje 12:00
Delix Tours Beograd Kraljevo 12:20
Ozlem Tours Skoplje Raška 13:00
Sandžaktrans Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:00
Reisen Bus Tutin Žirče 13:00
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.