Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sandžaktrans Raška Batnjik 11:30
Reisen Bus Tutin Žirče 11:30
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 11:45
Intertours 2002 Kosovska Mitrovica Raška 11:45
Lotus Travel Sjenica Brnjica kod Sjenice 11:45
Delix Tours Beograd Kraljevo 12:20
Lotus Travel Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 12:25
Ozlem Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 12:29
Sandžaktrans Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:00
Reisen Bus Tutin Žirče 13:00
Sandžaktrans Beograd Kraljevo 13:30
Dacić Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Dacić prevoz Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Kimmel Priboj Nova Varoš 14:00
Sandžaktrans Melaje Delimeđe 14:00
Sandžaktrans Raška Batnjik 14:15
Junior Expres Tutin Ribariće kod Tutina 14:15
Reisen Bus Ribariće kod Tutina Žirče 14:30
Kavim Raška Raška Batnjik 14:45
Reisen Bus Tutin Žirče 14:45
Sandžaktrans Raška Batnjik 15:15
Kimmel Novi Sad Beograd 15:15
Sandžaktrans Baćica Melaje 16:00
Ozlem Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 16:00
Kavim Raška Raška Batnjik 16:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.