Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sandžaktrans Raška Batnjik 05:30
Sprinter Travel Smederevo 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Raška 05:30
Lasta Beograd Kraljevo 05:55
Benko Tours 92 Prizren Kosovska Mitrovica 06:00
Kavim Raška Raška Batnjik 06:15
Kavim Raška Beograd Kraljevo 06:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 06:30
Sandžaktrans Raška Kućane 06:40
Kavim Raška Raška Batnjik 07:00
Gameks Niš Kruševac 07:30
Gameks Aleksinac 07:30
Aurora Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 07:30
Reisen Bus Tutin Žirče 07:30
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 07:50
Junior Expres Tutin Ribariće kod Tutina 08:00
Kavim Raška Raška Batnjik 08:50
Benko Tours 92 Subotica Beograd 09:00
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 09:00
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 09:15
Kavim Raška Leposavić Raška 09:30
Reisen Bus Tutin Žirče 09:30
Gameks Priboj Sjenica 10:15
Sandžaktrans Raška Batnjik 10:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 10:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.