Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Raška Raška Batnjik 05:15
Sandžaktrans Raška Batnjik 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Raška 05:30
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 05:30
Lasta Beograd Kraljevo 05:55
Reisen Bus Tutin Žirče 06:00
Balbuss Prizren Kosovska Mitrovica 06:00
Sandžaktrans Mur 06:00
Sandžaktrans Sitniče Pobrđe kod Novog Pazara 06:00
Kavim Raška Raška Batnjik 06:15
Sandžaktrans Paralovo kod Novog Pazara 06:15
Kavim Raška Beograd Kraljevo 06:30
Sandžaktrans Baćica Melaje 06:30
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 06:30
Sandžaktrans Šavci Ivanča 06:30
Sandžaktrans Raška Kućane 06:40
Sandžaktrans Mur 07:00
Gameks Aleksinac 07:30
Reisen Bus Tutin Žirče 07:30
Ozlem Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 07:30
Gameks Niš Kruševac 07:30
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 07:50
Junior Expres Tutin Ribariće kod Tutina 08:00
Sandžaktrans Mur 08:00
Sandžaktrans Radaljica kod Novog Pazara (golija) Postenje kod Novog Pazara 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.