Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Novi Pazar (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Reisen Bus Tutin Žirče 16:30
Sandžaktrans Trnava kod Novog Pazara Izbice 16:40
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:45
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 17:00
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 17:00
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 17:30
Reisen Plus Tutin 17:45
Kolašin Prevoz Zubin Potok Raška 18:00
Kavim Raška Raška Batnjik 18:15
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 18:15
Sandžaktrans Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 18:25
Ozlem Tours Berane Beograd 18:30
Reisen Bus Tutin Žirče 18:30
Reisen Bus Tutin Žirče 18:40
Reisen Plus Tutin Ribariće kod Tutina 18:50
Dacić Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 19:00
Junior Expres Ribariće kod Tutina Lukare kod Novog Pazara 19:25
Kavim Raška Raška Batnjik 19:30
Sandžaktrans Šaronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 20:00
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 20:00
Reisen Bus Tutin Žirče 20:00
Kavim Raška Raška Batnjik 20:15
Kanis Leskovac Niš 21:40
Benko Tours 92 Sarajevo Nova Varoš 22:00
Kavim Raška Raška Batnjik 22:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.