Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 20:40
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 20:45
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 20:45
Sana Trans Bolcano / Bolzano Beograd 20:45
Bočac Turs Banja Luka Ruma 21:00
Dunavprevoz Pivnice Veternik 21:00
Bečejprevoz Bečej Temerin 21:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 21:10
Auto Kodeks Subotica Beograd 21:15
Lasta Cirih / Zurich Heđešhalom 21:15
Banbus Sombor Beograd 21:20
MD Evrobus Bazel / Basel Beograd 21:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 21:30
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 21:30
Lukić Tours Beč / Wien (vienna) Sremska Mitrovica 21:35
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 21:40
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 21:40
Dunavprevoz Bačka Palanka Veternik 21:45
Niš ekspres Subotica Beograd 21:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 22:10
Autoprevoz DTD Mošorin Kać 22:15
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 22:20
Nikolić Prevoz Bregenc / Bregenz Beograd 22:30
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 22:30
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 22:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.