Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Bulevar Jaše Tomića 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 17:40
Dunavprevoz Bač Zemun (Beograd) 17:40
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 17:40
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 17:45
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 17:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 17:50
Sirmiumbus Irig 17:55
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:00
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 18:00
Autoprevoz DTD Titel Kać 18:00
As Tours Srpska Crnja Zrenjanin 18:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:00
Niš ekspres Subotica Beograd 18:05
Severtrans Senta Senta Bečej 18:10
Sirmiumbus Loznica Ruma 18:15
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 18:15
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 18:20
Mačva Expres Šabac Platičevo 18:20
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 18:25
Banat Trans Zrenjanin Aradac 18:30
Milinović Apatin Sombor 18:30
Blue Line Herceg Novi Beograd 18:30
Lens Herceg Novi Beograd 18:30
Niš ekspres Niš Beograd 18:35
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 18:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.