Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:20
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:30
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 05:40
Lasta Čortanovci Petrovaradin 05:40
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:45
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 05:45
Lasta Beograd Subotica 05:45
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 05:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:50
Sana Trans Kraljevo Beograd 05:50
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 05:55
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 06:00
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:00
Dunavprevoz Mladenovo Veternik 06:00
Bečejprevoz Bečej Temerin 06:00
JGSP Novi Sad Rakovac kod Beočina Sremska Kamenica 06:00
Autoprevoz DTD Titel Kać 06:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:05
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 06:05
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:10
Niš ekspres Niška Banja Beograd 06:10
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 06:10
JGSP Novi Sad Banoštor Sremska Kamenica 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.