Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 13:30
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 13:30
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 13:40
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 13:40
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 13:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 13:45
Niš ekspres Subotica Beograd 13:50
Kimmel Novi Pazar Beograd 13:50
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 14:00
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 14:10
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 14:10
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 14:10
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 14:10
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 14:15
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 14:30
Dunavprevoz Nova Gajdobra Rumenka 14:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 14:30
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 14:30
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 14:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:30
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 14:40
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 14:40
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 14:40
Stup Vršac Vršac Zrenjanin 14:40
Niš ekspres Niš Beograd 14:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.