Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Krčedin Beška 06:25
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 06:25
Božur-021 Beograd 06:25
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 06:30
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 06:30
Dunavprevoz Bački Petrovac Rumenka 06:43
Raketa AB Šabac Platičevo 06:43
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:45
Autoprevoz DTD Mošorin Kać 06:45
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 06:50
Bečejprevoz Bečej Temerin 06:50
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 06:50
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:50
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:55
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 07:00
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 07:00
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 07:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 07:00
Dunavprevoz Bačka Palanka Veternik 07:10
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 07:10
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 07:10
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:10
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 07:10
Lasta Krčedin Beška 07:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 07:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.