Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 04:30
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 04:40
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 04:45
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 04:50
JGSP Novi Sad Čortanovci Petrovaradin 05:00
Ozlem Tours Novi Pazar Beograd 05:00
Kanis Subotica Beograd 05:15
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 05:20
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:25
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 05:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:30
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 05:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:50
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 06:00
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 06:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:00
EuroTours Sombor Batrovci 06:00
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 06:05
Niš ekspres Niš Beograd 06:10
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 06:10
Dunavprevoz Silbaš Rumenka 06:20
Lasta Krčedin Beška 06:25
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 06:25
Božur-021 Beograd 06:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.