Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Novi Pazar Beograd 05:00
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 05:10
Severtrans Senta Senta Ada 05:10
Severtrans Senta Segedin Bečej 05:10
Kanis Subotica Beograd 05:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:20
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:30
Banbus Sokobanja 05:30
Lasta Čortanovci Petrovaradin 05:40
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 05:40
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 05:45
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:45
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 05:45
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 05:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:50
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 05:55
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 06:00
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:00
Dunavprevoz Mladenovo Futog 06:00
Bečejprevoz Bečej Temerin 06:00
JGSP Novi Sad Stari Rakovac Sremska Kamenica 06:00
Autoprevoz DTD Titel Kać 06:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 06:05
Enka Putnički Zlatibor Sremska Mitrovica 06:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.