Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Irig 14:55
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 15:00
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 15:00
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 15:00
Mačva Expres Šabac Ruma 15:00
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 15:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Mitrovica 15:00
Lasta Kragujevac Beograd 15:00
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 15:10
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 15:10
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 15:10
Autoprevoz DTD Mošorin Đurđevo kod Žablja 15:10
Šljivić Kruščić Kula 15:15
Dunavprevoz Silbaš Rumenka 15:15
Šljivić Kruščić Srbobran 15:15
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 15:15
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:20
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:20
Lasta Sombor Beograd 15:20
Autoprevoz DTD Titel Kać 15:25
Lasta Krčedin Petrovaradin 15:30
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 15:30
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 15:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 15:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Zemun (Beograd) 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.