Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Bulevar Jaše Tomića 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
JGSP Novi Sad Banoštor Sremska Kamenica 09:10
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 09:10
Dunavprevoz Silbaš Rumenka 09:15
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 09:15
Fudeks Beč Beograd 09:15
Blue Line Subotica Beograd 09:15
Lens Subotica Beograd 09:15
Saobraćaj Žabalj Žabalj Temerin 09:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 09:30
Autoprevoz DTD Titel Đurđevo kod Žablja 09:30
As Tours Srpska Crnja Zrenjanin 09:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 09:35
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 09:35
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 09:40
Dunavprevoz Mladenovo Futog 09:45
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 09:50
Bečejprevoz Ada Bečej 09:50
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 09:50
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 09:54
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 09:55
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:00
Lasta Krčedin Beška 10:00
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 10:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.