Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Krčedin Beška 07:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 07:30
Sirmiumbus Irig Sremska Kamenica 07:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:30
Auto Kodeks Kikinda Sremska Mitrovica 07:30
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 07:30
Simplon Velika Plana 07:30
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 07:35
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 07:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:40
Dunavprevoz Maglić kod Bačkog Petrovca Rumenka 07:45
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 07:50
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 07:50
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 07:50
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 07:50
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 07:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 08:00
Autoprevoz DTD Titel Kać 08:00
Dunavprevoz Pivnice Veternik 08:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 08:10
Božur Subotica Beograd 08:10
Dunavprevoz Bačka Palanka Veternik 08:15
Glušica Vrbas Beograd 08:15
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 08:20
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.