Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bočac Turs Kozarska Dubica Batrovci 17:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 17:15
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 17:20
Dunavprevoz Silbaš Rumenka 17:20
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 17:20
Niš ekspres Niš Beograd 17:25
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 17:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 17:30
Stup Vršac Vršac Zrenjanin 17:30
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 17:30
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 17:35
Dunavprevoz Bač Zemun (Beograd) 17:40
JGSP Novi Sad Vrdnik Sremska Kamenica 17:40
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 17:45
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 17:45
Dunavprevoz Mladenovo Veternik 17:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 17:50
Sirmiumbus Irig 17:55
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 17:55
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:00
As Tours Srpska Crnja Zrenjanin 18:00
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 18:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:00
Autoprevoz DTD Titel Kać 18:00
Bečejprevoz Bečej Temerin 18:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.