Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Fudeks Beograd Horgoš 03:45
Bočac Turs Zrenjanin Sremska Mitrovica 04:05
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 04:10
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 04:35
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 04:45
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 04:55
Ozlem Tours Novi Pazar Beograd 05:00
JGSP Novi Sad Čortanovci Petrovaradin 05:00
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 05:10
Severtrans Senta Senta Ada 05:10
Severtrans Senta Segedin / Szeged Bečej 05:10
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 05:15
Kanis Subotica Beograd 05:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:20
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:30
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 05:30
Duga Herceg Novi Šabac 05:30
JGSP Novi Sad Čortanovci Petrovaradin 05:35
Lasta Čortanovci Petrovaradin 05:40
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 05:40
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 05:45
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:45
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 05:45
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 05:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.