Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Bulevar Jaše Tomića 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Subotica Beograd 11:55
Bečejprevoz Beograd Bečej 11:55
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Dunavprevoz Mladenovo Futog 12:00
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 12:00
Autoprevoz DTD Mošorin Kać 12:00
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 12:00
Auto Kodeks Plus Kruševac Beograd 12:00
Lasta Osijek Futog 12:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 12:05
Bečejprevoz Bečej Temerin 12:10
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 12:10
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 12:10
Star Bus Sarajevo Šabac 12:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 12:15
Feniks G&Z Beč Šabac 12:15
Dunavprevoz Silbaš Rumenka 12:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 12:15
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:15
Dunavprevoz Bačka Palanka Futog 12:20
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 12:20
CH Komerc Beograd Horgoš 12:20
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 12:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 12:25
Lasta Krčedin Beška 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.