Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lukić Tours Aranđelovac Lazarevac 03:00
Lasta Piroman Zvečka 03:40
Strela Obrenovac Beograd Umka 03:50
Strela Obrenovac Beograd Umka 04:00
Lasta Konatice Mislođin 04:50
Strela Obrenovac Beograd Umka 04:50
Lasta Ljubinić Zvečka 05:00
Lasta Iverić (dren) Zvečka 05:00
Lasta Ušće kod Obrenovca Zvečka 05:00
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:00
Strela Ub Beograd Umka 05:05
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:05
Lasta Trstenica Zvečka 05:10
Lasta Zabrežje 05:20
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:20
Lasta Surčin Jakovo 05:30
Strela Obrenovac Lazarevac Mislođin 05:30
Lasta Valjevo Umka 05:40
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:40
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:45
Lasta Mladost (krtinska) Urovci 05:50
Strela Ub Beograd Umka 05:50
Strela Obrenovac Beograd Umka 05:50
Strela Obrenovac Beograd Umka 06:00
Šević Tours Beograd Umka 06:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.