Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 14:30
Lasta Surčin Jakovo 14:30
Strela Obrenovac Lazarevac Mislođin 14:30
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 14:32
Strela Ub Beograd Umka 14:35
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 14:42
Strela Obrenovac Beograd Umka 14:44
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 14:47
Lasta Beograd Umka 14:50
Šević Tours Koceljeva Umka 14:57
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 14:58
Eurotrans Tours Skela Barič kod Obrenovca 14:59
Banbus Pančevo 15:00
Strela Ub Ub 15:01
Strela Obrenovac Beograd Umka 15:01
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 15:03
Strela Ub Ub Umka 15:05
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 15:08
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 15:13
Strela Obrenovac Ušće kod Obrenovca Mislođin 15:17
Strela Obrenovac Beograd Umka 15:18
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 15:19
Lasta Baljevac kod Obrenovca Mislođin 15:20
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 15:23
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 15:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.