Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 10:11
Strela Ub Beograd Umka 11:06
Lasta Valjevo Umka 11:10
Lasta Beograd Umka 11:25
Europa Bus Beograd Zvečka 11:50
Europa Bus Valjevo Umka 12:35
Strela Ub Ub Umka 13:05
Strela Ub Barič kod Obrenovca 13:20
Lasta Ljubovija Umka 13:33
Banbus Beograd Umka 13:50
Europa Bus Kalenić Umka 13:50
Europa Bus Beograd Umka 13:55
Lasta Beograd Umka 14:50
Strela Ub Ub 15:01
Lasta Beograd Umka 15:50
Šević Tours Koceljeva Umka 16:20
Europa Bus Beograd Umka 16:58
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 17:41
Strela Ub Beograd Umka 18:05
Lasta Valjevo Umka 18:10
Šević Tours Beograd Umka 18:14
Europa Bus Radljevo Umka 18:30
Europa Bus Valjevo Umka 18:35
Lasta Beograd Umka 19:12
Banbus Beograd Umka 19:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.