Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Pale (BA)

Nikole Tesle
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kondor Niš Kruševac 09:40
Transprodukt Beograd Šabac 10:30
Centrotrans Beograd Šabac 10:30
BS Tours Beograd Šabac 12:00
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 12:30
Lastra Lazarevac Beograd 13:30
Star Bus Novi Sad Šabac 14:10
Kondor Sarajevo Kruševac 15:00
Lastra Sarajevo Beograd 15:05
Star Bus Sarajevo Šabac 15:40
Kondor Beograd Mali Zvornik 16:00
BS Tours Sarajevo Šabac 16:45
Transprodukt Sarajevo Šabac 18:45
Centrotrans Sarajevo Šabac 18:45
Star Bus Sarajevo Šabac 19:20
Duga Sarajevo Mali Zvornik 20:00
Alamanis Tours Beograd Šabac 22:30
Alamanis Tours Sarajevo Šabac 04:30
Aroma Beograd Užice 07:30
Star Bus Novi Sad Šabac 07:45
Duga Beograd Šabac 08:50
Kondor Niš Kruševac 09:40
Transprodukt Beograd Šabac 10:30
Centrotrans Beograd Šabac 10:30
BS Tours Beograd Šabac 12:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.