Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autotransport Pančevo Beograd 22:00
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 22:00
Star City Express Sefkerin 22:15
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 22:20
Stup Vršac Vršac Alibunar 22:27
Autotransport Pančevo Beograd 22:30
Autotransport Pančevo Opovo Sefkerin 22:30
Autotransport Pančevo Samoš Crepaja 22:30
Autotransport Pančevo Mramorak Dolovo kod Pančeva 22:30
Star City Express Kovin 22:35
Autotransport Pančevo Beograd 22:45
Auto Kodeks Kovin Bavanište 23:05
Autotransport Pančevo Beograd 23:15
Autotransport Pančevo Mramorak Dolovo kod Pančeva 03:50
Autotransport Pančevo Uzdin 04:40
Autotransport Pančevo Beograd 04:45
Autotransport Pančevo Mramorak Dolovo kod Pančeva 04:50
Autotransport Pančevo Padina kod Kovačice Crepaja 04:50
Autotransport Pančevo Beograd 05:00
Autotransport Pančevo Opovo Sefkerin 05:00
Autotransport Pančevo Beograd 05:00
Star City Express Kovin Bavanište 05:00
Autotransport Pančevo Samoš Crepaja 05:05
Autotransport Pančevo Debeljača Crepaja 05:10
Star City Express Sefkerin Glogonj 05:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.