Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Stup Vršac Vršac Alibunar 19:57
Autotransport Pančevo Beograd 20:00
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 20:00
Fudeks Beč / Wien (vienna) Horgoš 20:00
Stup Vršac Beograd Alibunar 20:08
Autotransport Pančevo Mramorak Dolovo kod Pančeva 20:10
Auto Kodeks Beograd Bavanište 20:10
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 20:10
Kosta Todorović Bela Crkva Alibunar 20:12
Star City Express Opovo Sefkerin 20:15
Star City Express Kovin Bavanište 20:25
Autotransport Pančevo Beograd 20:30
Autotransport Pančevo Kovačica Crepaja 20:30
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 20:40
Stup Vršac Vršac Beograd 20:57
Autotransport Pančevo Beograd 21:00
Banbus Obrenovac 21:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 21:10
Stup Vršac Beograd Alibunar 21:11
Star City Express Opovo Sefkerin 21:15
Auto Kodeks Beograd Bavanište 21:20
Autotransport Pančevo Beograd 21:30
Auto Kodeks Kovin Bavanište 21:35
Autotransport Pančevo Beograd 21:45
Autotransport Pančevo Beograd 22:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.