Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 19:10
Star City Express Sefkerin 19:15
Pantransport Beograd 19:15
Pantransport Glogonj Jabuka kod Pančeva 19:20
Stup Vršac Vršac Alibunar 19:27
Pantransport Beograd 19:30
Pantransport Crepaja Skrobara (Pančevo) 19:30
Pantransport Opovo Sefkerin 19:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 19:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 19:30
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 19:30
Auto Kodeks Kovin Bavanište 19:35
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 19:40
Pantransport Samoš Crepaja 19:45
Stup Vršac Vršac Alibunar 19:57
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 20:00
Pantransport Beograd 20:00
Fudeks Beč / Wien (vienna) Beograd 20:00
Stup Vršac Beograd Alibunar 20:08
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 20:10
Pantransport Mramorak Dolovo kod Pančeva 20:10
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 20:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 20:10
Auto Kodeks Beograd Bavanište 20:10
Alenik AMA Bela Crkva Alibunar 20:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.