Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pantransport Beograd 13:45
Ekspres prevoz Kovačica Crepaja 13:51
Auto Kodeks Kovin Bavanište 13:55
Stup Vršac Vršac Alibunar 13:57
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 14:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 14:00
Pantransport Beograd 14:00
Pantransport Banatsko Novo Selo 14:00
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 14:00
Pantransport Beograd 14:05
Pantransport Mramorak Dolovo kod Pančeva 14:10
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 14:10
Star City Express Sefkerin 14:15
Pantransport Beograd 14:15
Star City Express Kovin 14:25
Stup Vršac Bela Crkva Alibunar 14:27
Pantransport Beograd 14:30
Pantransport Opovo Sefkerin 14:30
Pantransport Beograd 14:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 14:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 14:30
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 14:30
Star City Express Pločica 14:35
Auto Kodeks Beograd Bavanište 14:40
Golub Transport 2013 Zvečka Umka 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.