Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 04:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 04:10
Pantransport Banatsko Novo Selo 04:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 04:30
Pantransport Mramorak Dolovo kod Pančeva 04:50
Star City Express Kovin Bavanište 05:00
Pantransport Beograd 05:00
Pantransport Samoš Crepaja 05:05
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 05:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 05:10
Star City Express Sefkerin Jabuka kod Pančeva 05:15
Auto Kodeks Beograd Bavanište 05:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 05:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 05:30
Pantransport Beograd 06:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 06:00
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 06:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 06:10
Star City Express Sefkerin Jabuka kod Pančeva 06:15
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 06:20
Pantransport Beograd 06:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 06:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 06:30
Auto Kodeks Beograd Bavanište 06:40
Star City Express Opovo Sefkerin 07:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.