Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 11:00
Golub Transport 2013 Zvečka Umka 11:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 11:00
Pantransport Beograd 11:00
Stup Vršac Vršac Alibunar 11:02
Star City Express Kovin 11:05
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 11:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 11:10
Ekspres prevoz Debeljača Crepaja 11:15
Pantransport Beograd 11:15
Banbus Obrenovac 11:20
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 11:20
Auto Kodeks Beograd Bavanište 11:20
Stup Vršac Plandište Alibunar 11:28
Pantransport Beograd 11:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 11:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 11:30
Auto Kodeks Kovin Bavanište 11:35
Stup Vršac Prijepolje Beograd 11:41
Kosta Todorović Beograd 11:45
Pantransport Beograd 11:45
Stup Vršac Vršac Alibunar 11:57
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 12:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 12:00
Pantransport Beograd 12:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.