Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Obrenovac 11:20
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 11:20
Auto Kodeks Kovin Bavanište 11:35
Stup Vršac Prijepolje Beograd 11:41
Kosta Todorović Beograd 11:45
Autotransport Pančevo Mramorak 11:50
Stup Vršac Vršac Alibunar 11:57
Autotransport Pančevo Beograd 12:00
Star City Express Skorenovac Starčevo kod Pančeva 12:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 12:00
Star City Express Kovin Bavanište 12:05
Star City Express Opovo Sefkerin 12:10
Autotransport Pančevo Beograd 12:15
Banbus Obrenovac 12:20
Star City Express Mramorak Dolovo kod Pančeva 12:20
Stup Vršac Beograd Alibunar 12:41
Lotus Travel Tutin 12:50
Golub Transport 2013 Zvečka Umka 12:58
Autotransport Pančevo Beograd 13:00
Banbus Krupanj Beograd 13:00
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 13:00
Star City Express Pločica 13:05
Star City Express Bavanište 13:10
Star City Express Sefkerin 13:15
Banbus Obrenovac 13:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.