Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Bortravel Bor Kruševac 18:45
Euro Lin Senje Ćuprija 18:55
Euro Lin Skorica Pojate 19:15
Dumeco Beograd 19:15
Euro Lin Pardik Pojate 19:30
Niš ekspres Niš Aleksinac 19:33
Euro Lin Jovac kod Ćuprije Raševica 19:55
Euro Lin Obrež kod Varvarina Raševica 19:55
Euro Lin Svojnovo Raševica 19:55
Euro Lin Sinji Vir Raševica 19:55
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Ćićevac 20:00
Niš ekspres Niš Kragujevac 20:00
Niš ekspres Pančevo Smederevo 20:05
Euro Lin Ćićevac Pojate 20:15
Euro Lin Donji Katun 20:15
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 20:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 20:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 20:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 20:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 20:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 20:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 20:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 20:15
Euro Lin Lebina Striža 20:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.