Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 06:55
Frenki Komerc Brestovac kod Leskovca Niš 07:53
Dumeco Vrnjačka Banja 08:00
Panonijabus Hanover / Hannover Beograd 08:00
Panonijabus Dortmund Beograd 08:00
Panonijabus Hanover / Hannover Beograd 08:00
Euro Lin Jagodina Ćuprija 10:00
Euro Lin Zaječar Jagodina 10:12
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:59
Niš ekspres Sokobanja Beograd 11:08
Panonijabus Preševo Beograd 11:30
Dumeco Beograd Kruševac 12:05
Euro Lin Bor Jagodina 12:55
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:43
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:44
Panonijabus Bremen Beograd 15:00
Frenki Komerc Vlasotince Niš 15:15
Euro Lin Beograd Zaječar 16:35
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Dumeco Beograd 19:15
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:05
Niš ekspres Niš Beograd 21:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.