Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Bor Jagodina 12:55
Euro Lin Jagodina Ćuprija 13:00
Niš ekspres Skoplje Niš 13:43
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:43
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:44
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Ćićevac 14:00
Euro Lin Svilajnac Kruševac 14:00
Euro Lin Jovac kod Ćuprije Raševica 14:10
Euro Lin Obrež kod Varvarina Raševica 14:10
Euro Lin Sinji Vir Raševica 14:10
Euro Lin Ćićevac Pojate 14:15
Euro Lin Donji Katun 14:15
Euro Lin Skorica Pojate 14:15
Euro Lin Pardik Pojate 14:15
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 14:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 14:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 14:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 14:15
Euro Lin Svojnovo Raševica 14:15
Euro Lin Lebina Striža 14:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Jagodina Ćuprija 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.