Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 06:55
Euro Lin Jagodina Ćuprija 10:00
Euro Lin Zaječar Jagodina 10:12
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Dumeco Beograd Kruševac 12:05
Euro Lin Sinji Vir Raševica 14:10
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 14:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 14:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 14:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 14:15
Euro Lin Svojnovo Raševica 14:15
Euro Lin Lebina Striža 14:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 14:15
Lasta + Severtrans + Touring Niš Beograd 14:40
CH Komerc Lozana / Lausanne Beograd 14:55
CH Komerc Bazel / Basel Beograd 14:55
Frenki Komerc Vlasotince Niš 15:15
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 15:45
Božur-021 Vrnjačka Banja Beograd 16:15
Euro Lin Beograd Zaječar 16:35
Euro Lin Beograd Jagodina 17:25
Optop Travel Ženeva / Geneva Beograd 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.