Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Pardik Pojate 10:50
Niš ekspres Beograd Aleksinac 10:59
Euro Lin Jagodina Ćuprija 11:00
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 11:08
Euro Lin Jovac kod Ćuprije Raševica 11:25
Euro Lin Obrež kod Varvarina Raševica 11:25
Sana Trans Kraljevo Beograd 11:30
Panonijabus Preševo Beograd 11:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 11:53
Dumeco Beograd Kruševac 12:05
Euro Lin Donji Katun 12:15
Euro Lin Ćićevac Pojate 12:15
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 12:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 12:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 12:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 12:30
Euro Lin Lebina Striža 12:30
Euro Lin Bor Jagodina 12:55
Euro Lin Jagodina Ćuprija 13:00
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Panonijabus Preševo Beograd 13:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.