Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 08:45
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 09:00
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 09:00
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 09:00
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 09:00
Euro Lin Donje Vidovo Striža 09:00
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 09:20
Arriva Litas Niš Jagodina 09:39
Euro Lin Jagodina Ćuprija 10:00
Sana Trans Kraljevo Beograd 10:00
Euro Lin Zaječar Jagodina 10:12
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 10:30
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 10:30
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Dumeco Beograd Kruševac 12:05
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 12:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 12:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 12:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 12:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 12:30
Euro Lin Lebina Striža 12:30
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 13:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.