Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 04:05
Euro Lin Jagodina Ćuprija 05:00
Bata Reisen Surdulica Niš 05:35
Euro Lin Beograd Jagodina 05:40
Božur-021 Novi Sad Beograd 05:45
Euro Lin Pardik Pojate 06:10
Euro Lin Skorica Pojate 06:10
Euro Lin Jovac kod Ćuprije Raševica 06:10
Euro Lin Obrež kod Varvarina Raševica 06:10
Euro Lin Sinji Vir Raševica 06:10
Euro Lin Senje Ćuprija 06:10
Euro Lin Ćićevac Pojate 06:15
Euro Lin Donji Katun 06:15
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paraćina 06:15
Euro Lin Izvor kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 06:15
Euro Lin Plana kod Paraćina Mirilovac 06:15
Euro Lin Drenovac kod Paraćina Sikirica 06:15
Euro Lin Golubovac kod Paraćina Sikirica 06:15
Euro Lin Donje Vidovo Striža 06:15
Euro Lin Svojnovo Raševica 06:15
Euro Lin Lebina Striža 06:15
Euro Lin Zabrega kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 06:15
Euro Lin Stubica kod Paraćina Davidovac kod Paraćina 06:15
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Jagodina 06:30
Euro Lin Senje Ćuprija 06:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.