Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Jagodina Ćuprija 14:50
Niš ekspres Šabac Kragujevac 15:10
Frenki Komerc Vlasotince Niš 15:15
Arriva Litas Požarevac Jagodina 15:41
Euro Lin Jagodina Ćuprija 16:15
Niš ekspres Beograd Jagodina 16:29
Niš ekspres Niš Jagodina 16:30
Euro Lin Beograd Zaječar 16:35
Niš ekspres Niš Jagodina 17:23
Euro Lin Beograd Jagodina 17:25
Euro Lin Bor Jagodina 17:40
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Bortravel Bor Kruševac 18:45
Dumeco Beograd 19:15
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 19:55
Euro Lin Herceg Novi Ćuprija 20:00
Niš ekspres Niš Kragujevac 20:00
Niš ekspres Pančevo Smederevo 20:05
Niš ekspres Beograd Jagodina 20:29
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:05
Niš ekspres Niš Beograd 21:23
Euro Lin Zaječar Zvezdan 21:30
Euro Lin Obrež kod Varvarina Raševica 22:10
Euro Lin Skorica Pojate 22:15
Euro Lin Ćićevac Pojate 22:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.