Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Paraćin (RS)

Tome Živanovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Lin Beograd Zaječar 16:35
Niš ekspres Niš Jagodina 17:23
Bortravel Bor Kruševac 18:45
Dumeco Beograd 19:15
Niš ekspres Pančevo Smederevo 20:05
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:05
Niš ekspres Niš Jagodina 21:23
Dumeco Vrnjačka Banja 08:00
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 08:45
Euro Lin Jagodina Ćuprija 10:00
Euro Lin Zaječar Jagodina 10:12
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 11:08
Dumeco Beograd Kruševac 12:05
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:43
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:44
Frenki Komerc Vlasotince Niš 15:15
Euro Lin Beograd Zaječar 16:35
Niš ekspres Niš Jagodina 17:23
Bortravel Bor Kruševac 18:45
Dumeco Beograd 19:15
Niš ekspres Pančevo Smederevo 20:05
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:05
Niš ekspres Niš Jagodina 21:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.