Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Petrovac na Mlavi (RS)

Vojislava Stokića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Darkom Požarevac Salakovac 08:15
Arriva Litas Žagubica Salakovac 08:25
Darkom Beograd Požarevac 10:05
Mlava Trans Đurinac kod Svilajnca Veliko Laole 11:00
Darkom Žagubica Salakovac 12:20
Darkom Žagubica Milatovac kod Žagubice 12:26
Mlava Trans Đurinac kod Svilajnca Veliko Laole 13:15
Arriva Litas Požarevac Salakovac 14:40
Mlava Trans Đurinac kod Svilajnca Veliko Laole 15:20
Arriva Litas Beograd Požarevac 16:00
Arriva Litas Žagubica Požarevac 16:00
Arriva Litas Požarevac Salakovac 16:00
Darkom Smederevo Požarevac 16:56
Darkom Bor Požarevac 19:30
Auto Kodeks Plus Beograd Požarevac 04:55
Arriva Litas Požarevac Salakovac 05:25
Arriva Litas Beograd Požarevac 06:15
Darkom Požarevac Salakovac 08:15
Arriva Litas Žagubica Salakovac 08:25
Darkom Beograd Požarevac 10:05
Mlava Trans Đurinac kod Svilajnca Veliko Laole 11:00
Darkom Žagubica Salakovac 12:20
Darkom Žagubica Milatovac kod Žagubice 12:26
Mlava Trans Đurinac kod Svilajnca Veliko Laole 13:15
Arriva Litas Požarevac Salakovac 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.