Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Petrovac na Mlavi (RS)

Vojislava Stokića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Požarevac Salakovac 20:35
Auto Kodeks Plus Beograd Požarevac 04:55
Arriva Litas Požarevac Salakovac 05:25
Arriva Litas Svilajnac Veliko Laole 05:40
Arriva Litas Manastirica kod Petrovca na Mlavi Ranovac 06:00
Arriva Litas Požarevac Salakovac 06:05
Arriva Litas Beograd Požarevac 06:15
Arriva Litas Melnica Leskovac kod Petrovca na Mlavi 06:20
Arriva Litas Orljevo Rašanac 06:20
Darkom Beograd Požarevac 06:25
Arriva Litas Bistrica kod Petrovca na Mlavi Stamnica 06:30
Arriva Litas Stamnica 06:30
Arriva Litas Malo Laole Stamnica 06:35
Arriva Litas Požarevac Salakovac 06:45
Arriva Litas Stamnica 06:55
Arriva Litas Oreškovica Dobrnje 07:05
Arriva Litas Busur Veliko Laole 07:10
Arriva Litas Busur Malo Laole 07:10
Arriva Litas Požarevac Salakovac 07:40
Arriva Litas Požarevac Salakovac 07:50
Darkom Požarevac Salakovac 08:15
Arriva Litas Žagubica Salakovac 08:25
Arriva Litas Požarevac Salakovac 09:30
Darkom Beograd Požarevac 10:05
Arriva Litas Beograd Požarevac 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.