Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pirot (RS)

Trg Republike bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 13:00
Jeremić Prevoz Babušnica Gnjilan 13:10
Jeremić Prevoz Babušnica Gnjilan 13:30
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 13:40
Jeremić Prevoz Zvonce Poljska Ržana 14:15
Auto Kodeks Niš 14:30
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 14:35
Auto Kodeks Subotica Beograd 14:50
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 15:10
Jeremić Prevoz Babušnica Gnjilan 15:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:30
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 16:15
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 16:20
Dampex Leskovac Gnjilan 16:30
Presto Beograd Bela Palanka 16:30
Niš ekspres Sofija / Sofia Dimitrovgrad 17:20
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:30
Niš ekspres Niš Dimitrovgrad 17:40
Presto Beograd Bela Palanka 17:45
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 18:08
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 18:10
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 18:25
Auto Kodeks Niš Bela Palanka 18:45
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 19:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.