Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pirot (RS)

Trg Republike bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Presto Beograd Niška Banja 03:35
Maxa Tours Oreovica kod Pirota Sopot kod Pirota 05:05
Niš ekspres Sofija Dimitrovgrad 06:00
Auto Kodeks Zlatibor Niš 06:00
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 06:00
Maxa Tours Temska Staničenje 06:10
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 06:13
Niš ekspres Dimitrovgrad Bela Palanka 06:15
Dampex Leskovac Babušnica 06:30
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 06:40
Niš ekspres Babušnica Izvor kod Babušnice 07:10
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:30
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 08:00
Jeremić Prevoz Zvonce Poljska Ržana 08:15
Presto Beograd Bela Palanka 08:35
Auto Kodeks Niš Staničenje 08:45
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 09:00
Maxa Tours Poljska Ržana Veliki Jovanovac 09:05
Niš ekspres Niš Dimitrovgrad 09:10
Niš ekspres Babušnica Izvor kod Babušnice 09:45
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:15
Dampex Babušnica Izvor kod Babušnice 10:30
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 10:55
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:00
Niš ekspres Dimitrovgrad Poljska Ržana 11:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.