Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Pirot (RS)

Trg Republike 105
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Sofija / Sofia Dimitrovgrad 17:00
Niš ekspres Dimitrovgrad Nikola Tesla 17:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:30
Niš ekspres Niš Bela Palanka 17:45
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 18:05
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 18:10
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 18:10
Niš ekspres Babušnica Gnjilan 18:15
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 19:00
Niš ekspres Babušnica Gnjilan 19:40
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 20:10
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 21:10
Presto Dimitrovgrad Bela Palanka 21:55
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 22:10
Presto Beograd Bela Palanka 03:35
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 06:00
Presto Užice Niš 06:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 06:00
Maxa Tours Bor Zaječar 06:10
Niš ekspres Dimitrovgrad Bela Palanka 06:15
Niš ekspres Sofija / Sofia Bela Palanka 06:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:30
Jeremić Prevoz Bela Palanka 08:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.