Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pirot (RS)

Trg Republike bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 11:25
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 13:40
Jeremić Prevoz Zvonce Poljska Ržana 14:15
Auto Kodeks Niš 14:30
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 14:35
Auto Kodeks Subotica Beograd 14:50
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 15:10
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:30
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 16:15
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 16:20
Presto Beograd Bela Palanka 16:30
Presto Beograd Bela Palanka 17:45
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 18:08
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 18:10
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 18:25
Auto Kodeks Niš Bela Palanka 18:45
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 19:30
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 19:55
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:00
Auto Kodeks Niš Bela Palanka 20:45
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 22:10
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 22:25
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.