Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pirot (RS)

Trg Republike bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 19:30
Niš ekspres Babušnica Gnjilan 19:40
Maxa Tours Berilovac Gnjilan 19:54
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 19:55
Maxa Tours Temska Staničenje 20:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 20:10
Maxa Tours Poljska Ržana Gnjilan 20:51
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 21:10
Presto Dimitrovgrad Bela Palanka 21:55
Maxa Tours Temska Staničenje 22:00
Maxa Tours Sopot kod Pirota 22:05
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Ržana 22:10
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 22:25
Maxa Tours Berilovac Gnjilan 22:52
Presto Beograd Bela Palanka 03:35
Maxa Tours Sopot kod Pirota 05:00
Maxa Tours Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 05:30
Niš ekspres Sofija / Sofia Dimitrovgrad 06:00
Auto Kodeks Zlatibor Niš 06:00
Maxa Tours Zaječar Knjaževac 06:00
Niš ekspres Dimitrovgrad Bela Palanka 06:00
Maxa Tours Orlja Staničenje 06:10
Dampex Leskovac Babušnica 06:30
Niš ekspres Babušnica Gnjilan 07:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.