Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kanis Herceg Novi Kruševac 03:00
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 03:45
Arriva Litas Bar Zaječar 03:45
Autoprevoz Čačak Bar Užice 03:50
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 04:00
Jugoprevoz Kruševac Herceg Novi Kraljevo 04:05
Arriva Litas Herceg Novi Svilajnac 04:15
Lasta Herceg Novi Lazarevac 04:20
Kimmel Ulcinj Budva 04:25
Trans Jug Herceg Novi Užice 04:25
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 04:40
Jadran Line Bar Čačak 05:00
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 05:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 05:00
Lens Herceg Novi Beograd 05:00
Lasta Herceg Novi Mladenovac 05:05
Lasta Ulcinj Lazarevac 05:15
Trans Jug Herceg Novi Užice 05:15
Lasta Herceg Novi Užice 05:15
Niš ekspres Ulcinj Sutomore 05:30
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 05:40
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 05:45
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 06:15
Jadran Line Igalo Kraljevo 06:15
Royal Travel Herceg Novi Kraljevo 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.