Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Čačak 00:40
Royal Travel Beograd Čačak 00:40
Kanis Herceg Novi Niš 03:00
Banbus Herceg Novi Čačak 03:30
Trans Jug Herceg Novi Čačak 04:25
Jadran Line Bar Čačak 05:00
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 05:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 05:00
Lens Herceg Novi Beograd 05:00
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 05:40
Jadran Line Igalo Kraljevo 06:15
Lens Herceg Novi Beograd 07:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 07:35
Lasta Herceg Novi Čačak 07:50
Royal Travel Herceg Novi Čačak 07:50
Lasta Beograd Kraljevo 08:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:45
Niš ekspres Niš Kruševac 10:00
Kanis Leskovac Niš 16:30
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Čačak 19:00
Niš ekspres Bar Kruševac 19:40
Banbus Beograd Čačak 20:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 20:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.