Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Herceg Novi Čačak 04:25
Jadran Ekspres Herceg Novi Čačak 04:25
Lens Herceg Novi Beograd 05:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 05:00
Royal Travel Herceg Novi Prokuplje 05:40
Lens Herceg Novi Beograd 07:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 07:35
Royal Travel Herceg Novi Čačak 07:50
Lasta Herceg Novi Čačak 07:50
Lasta Beograd Kraljevo 08:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:45
Jadran Ekspres Niš Kruševac 10:00
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Čačak 19:00
Jadran Ekspres Beograd Čačak 19:00
Jadran Ekspres Bar Kruševac 19:40
Banbus Beograd Čačak 20:00
Royal Travel Niš Prokuplje 20:15
Božur Subotica Beograd 20:45
Lasta Kotor Kraljevo 22:25
Lens Subotica Beograd 22:40
Blue Line Subotica Beograd 22:40
Lens Novi Sad Beograd 23:00
Blue Line Novi Sad Beograd 23:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.