Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Čačak 19:00
Lasta Beograd Lazarevac 19:30
Niš ekspres Beograd Zlatibor 20:10
Lasta Beograd Lazarevac 20:10
Niš ekspres Niš Kruševac 20:15
Royal Travel Niš Kruševac 20:15
Royal Travel Bijeljina Ljubovija 20:25
Božur Subotica Beograd 20:45
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 21:00
Lasta Beograd Lazarevac 21:10
Lasta Čoka Beograd 21:30
Royal Travel Čoka Beograd 21:30
Niš ekspres Jagodina Kruševac 21:45
Trans Jug Beograd Užice 21:55
Lasta Beograd Užice 21:55
Lasta Kotor Kraljevo 22:25
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 22:27
Blue Line Subotica Beograd 22:40
Lasta Beograd Mladenovac 22:40
Royal Travel Beograd Budva 22:40
Trans Jug Beograd Lazarevac 22:40
Lasta Beograd Požega 22:55
Blue Line Novi Sad Beograd 23:00
Lasta Beograd Lazarevac 23:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.