Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 22:27
Blue Line Subotica Beograd 22:40
Blue Line Novi Sad Beograd 23:00
Lasta Beograd Čačak 00:40
Royal Travel Beograd Čačak 00:40
Trans Jug Herceg Novi Čačak 04:25
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 04:40
Blue Line Herceg Novi Beograd 05:00
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 05:45
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 06:15
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Royal Travel Herceg Novi Budva 07:05
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 07:35
Lasta Herceg Novi Čačak 07:50
Lasta Herceg Novi Budva 07:50
Royal Travel Herceg Novi Budva 07:50
Royal Travel Herceg Novi Užice 07:50
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Čačak 19:00
Royal Travel Niš Kruševac 20:15
Niš ekspres Niš Kruševac 20:15
Jadran Ekspres Subotica Beograd 20:45
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 22:27
Blue Line Subotica Beograd 22:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.