Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 03:45
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 04:15
Trans Jug Herceg Novi Čačak 04:25
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 04:40
Lens Herceg Novi Beograd 05:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 05:00
Lasta Herceg Novi Mladenovac 05:05
Niš ekspres Ulcinj Zlatibor 05:30
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 05:35
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 05:50
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 05:50
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 06:15
Royal Travel Herceg Novi Budva 06:40
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Božur Herceg Novi Beograd 07:35
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 07:35
Lasta Kotor Beograd 07:35
Royal Travel Kotor Beograd 07:35
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Čačak 19:00
Niš ekspres Beograd Zlatibor 20:10
Niš ekspres Niš Kruševac 20:15
Royal Travel Niš Kruševac 20:15
Božur Subotica Beograd 20:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.