Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Lens Herceg Novi Beograd 07:00
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 07:35
Lasta Herceg Novi Užice 07:50
Royal Travel Herceg Novi Užice 07:50
Lasta Beograd Kraljevo 08:30
Duga Novi Sad Šabac 09:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:45
Niš ekspres Niš Kruševac 10:00
Duga Herceg Novi Šabac 16:15
Kanis Leskovac Niš 16:30
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Beograd Užice 19:00
Niš ekspres Bar Kruševac 19:40
Banbus Beograd Užice 20:00
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 20:00
Božur Beograd Užice 20:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 20:15
Jadran Ekspres Subotica Beograd 20:45
Jadran Line Kragujevac Užice 21:35
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 21:35
Lasta Kotor Kraljevo 22:25
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 22:27
Blue Line Subotica Beograd 22:40
Lens Subotica Beograd 22:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.