Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požarevac (RS)

Moše Pijade 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Arriva Litas Beograd Salakovac 17:00
Unacop Beograd Salakovac 17:40
Darkom Smederevo Mala Krsna 17:46
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradište 18:20
Darkom Bor Petrovac na Mlavi 18:40
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 19:55
Arriva Litas Majdanpek Salakovac 20:05
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 20:15
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 05:30
Darkom Smederevo Mala Krsna 05:51
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 06:40
Arriva Litas Niš Jagodina 07:15
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradište 07:20
Arriva Litas Žagubica Petrovac na Mlavi 07:35
Unacop Negotin Salakovac 08:00
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 08:20
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 09:00
Frenki Komerc Svilajnac Žabari 09:01
Arriva Litas Golubac Veliko Gradište 10:25
Arriva Litas Beograd 10:30
Darkom Beograd Petrovac na Mlavi 10:50
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 12:20
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 13:00
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 13:40
Arriva Litas Donji Milanovac Veliko Gradište 14:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.