Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Požarevac (RS)

Moše Pijade 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
MobiLitas Kladovo Veliko Gradište 14:20
Bortravel Majdanpek Salakovac 15:45
MobiLitas Beograd Salakovac 16:10
MobiLitas Beograd Salakovac 17:00
Sana Trans Bolcano / Bolzano Beograd 17:30
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 17:30
MobiLitas Kladovo Veliko Gradište 18:20
Fudeks Pančevo 18:20
Darkom Bor Petrovac na Mlavi 18:40
MobiLitas Beč / Wien (vienna) Beograd 19:30
MobiLitas Beograd Veliko Gradište 19:55
MobiLitas Majdanpek Salakovac 20:05
MobiLitas Petrovac na Mlavi Salakovac 20:15
MobiLitas Beograd Veliko Gradište 04:20
Darkom Smederevo Mala Krsna 05:51
Darkom Smederevo Petrovac na Mlavi 05:54
MobiLitas Beograd Salakovac 06:30
MobiLitas Niš Jagodina 07:15
MobiLitas Kladovo Veliko Gradište 07:20
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 07:35
Bortravel Beograd Salakovac 08:05
MobiLitas Beograd Veliko Gradište 08:20
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 09:00
Frenki Komerc Svilajnac Žabari 09:01
MobiLitas Donji Milanovac Veliko Gradište 10:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.