Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požarevac (RS)

Moše Pijade 9
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Kučevo Salakovac 13:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 13:20
Arriva Litas Bratinac Kostolac 13:20
Arriva Litas Svilajnac Žabari 13:25
Arriva Litas Golubac Veliko Gradište 13:30
Sigma Tours Vlasotince Niš 13:30
Arriva Litas Ćirikovac Bratinac 13:30
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 13:40
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 13:55
Arriva Litas Kostolac Bratinac 13:55
Arriva Litas Brežane Živica kod Požarevca 13:55
Arriva Litas Dragovac kod Požarevca 13:55
Arriva Litas Drmno Kostolac 14:00
Arriva Litas Rečica kod Požarevca Bratinac 14:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 14:15
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradište 14:20
Arriva Litas Batovac Dubravica 14:20
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 14:20
Arriva Litas Žabari Vlaški Do kod Žabara 14:25
Arriva Litas Drmno Kostolac 14:25
Niš ekspres Niš Jagodina 14:30
Arriva Litas Beograd 14:30
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 14:30
Arriva Litas Brežane Živica kod Požarevca 14:30
Arriva Litas Ćirikovac Bratinac 14:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.