Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požarevac (RS)

Moše Pijade 9
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Drmno Kostolac 21:20
Auto Kodeks Plus Petrovac na Mlavi Salakovac 21:30
Arriva Litas Drmno Bratinac 21:55
Arriva Litas Drmno Kostolac 22:10
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 04:20
Arriva Litas Ostrovo kod Kostolca Kostolac 04:30
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 05:10
Arriva Litas Ćirikovac Bratinac 05:20
Arriva Litas Beograd Ćirikovac 05:30
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 05:30
Arriva Litas Bratinac Kostolac 05:30
Sana Trans Inzbruk Beograd 05:30
Arriva Litas Boževac Salakovac 05:40
Arriva Litas Ćirikovac Bratinac 05:45
Arriva Litas Zelenik Bratinac 06:00
Arriva Litas Svilajnac Žabari 06:00
Auto Kodeks Plus Beograd Salakovac 06:00
Arriva Litas Drmno Kostolac 06:00
Arriva Litas Rečica kod Požarevca Bratinac 06:00
Arriva Litas Brežane Živica kod Požarevca 06:00
Arriva Litas Ostrovo kod Kostolca Kostolac 06:00
Arriva Litas Kučevo Salakovac 06:10
Arriva Litas Svilajnac Žabari 06:10
Arriva Litas Batovac Dubravica 06:10
Arriva Litas Vrbnica kod Malog Crnića Veliko Selo kod Malog Crnića 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.