Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Priboj (RS)

Radnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Balbuss Sarajevo Nova Varoš 01:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 02:20
Balbuss Novi Pazar Nova Varoš 02:45
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 05:00
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 06:30
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 06:30
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 09:30
Autoprevoz Janjušević Beograd Prijepolje 09:30
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Prijepolje 10:30
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 13:00
Pupd Janjušević Nova Varoš Prijepolje 13:55
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 14:00
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 14:00
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 14:00
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 15:30
Autoprevoz Janjušević Prijepolje 17:30
Kimmel Novi Pazar Nova Varoš 18:20
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 19:00
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Prijepolje 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.