Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Priboj (RS)

Radnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Pribojske Čelice Banja kod Priboja 11:15
Autoprevoz Janjušević Kratovo Banja kod Priboja 11:15
Autoprevoz Janjušević Banja kod Priboja 11:50
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 13:00
Pupd Janjušević Nova Varoš Prijepolje 13:55
Pupd Janjušević Beograd Prijepolje 14:00
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 14:00
Autoprevoz Janjušević Pribojske Čelice Banja kod Priboja 15:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 15:30
Autoprevoz Janjušević Kratovo Banja kod Priboja 17:15
Kimmel Sarajevo Nova Varoš 17:30
Autoprevoz Janjušević Prijepolje 17:30
Autoprevoz Janjušević Pribojske Čelice Banja kod Priboja 18:00
Kimmel Novi Pazar Nova Varoš 18:20
Kimmel Novi Pazar Nova Varoš 18:20
Autoprevoz Janjušević Kratovo Banja kod Priboja 19:00
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Prijepolje 19:00
Gameks Novi Pazar Sjenica 00:30
Benko Tours 92 Sarajevo Nova Varoš 01:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 02:20
Benko Tours 92 Novi Pazar Nova Varoš 02:45
Autoprevoz Janjušević Kratovo Banja kod Priboja 05:00
Autoprevoz Janjušević Rutoši Banja kod Priboja 05:00
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Čačak 05:30
Autoprevoz Janjušević Kratovo Banja kod Priboja 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.