Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Golub Trans Beograd Zlatibor 01:15
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:14
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 02:55
Niš ekspres Niš Kruševac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 06:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 07:15
Vihor Travel Zlatibor Nova Varoš 07:20
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:10
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:05
Autoprevoz Janjušević Beograd Nova Varoš 10:10
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Nova Varoš 10:20
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Bistrica kod Nove Varoši 11:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 11:30
Stup Vršac Vršac Beograd 11:45
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 13:30
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 13:35
Autoprevoz Janjušević Priboj 13:35
Pupd Janjušević Nova Varoš Bistrica kod Nove Varoši 14:35
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 14:40
Pupd Janjušević Beograd Nova Varoš 14:45
Aurora Tours Sjenica Nova Varoš 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 15:05
Lepenica Trans Kokin Brod Nova Varoš 15:15
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 15:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.