Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Beograd Čačak 18:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 19:35
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Bistrica kod Nove Varoši 19:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 20:00
Trans Jug Beograd Čačak 22:40
Jadran Ekspres Kotor Beograd Čačak 22:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 23:35
Jadran Ekspres Kotor Herceg Novi Čačak 23:59
Trans Jug Herceg Novi Čačak 01:10
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 02:55
Božur Beograd Čačak 04:20
Božur Beograd Čačak 04:20
Niš ekspres Niš Kruševac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 06:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 07:15
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:10
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:05
Autoprevoz Janjušević Beograd Nova Varoš 10:10
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Nova Varoš 10:20
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Bistrica kod Nove Varoši 11:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 11:30
Stup Vršac Vršac Beograd 11:45
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 13:30
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 13:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.