Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Priština (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
SP Adio Dragaš Gračanica kod Prištine 17:30
Balbuss Novi Pazar Kosovska Mitrovica 18:30
Ditori Reisen Graniti Trans Preševo Gnjilane 20:00
SP Adio Gračanica kod Prištine 20:25
Adio Tours (ERHAN) Prizren Gračanica kod Prištine 21:45
SP Adio Beograd Gračanica kod Prištine 23:00
SP Adio Dragaš Gračanica kod Prištine 04:00
31. Maj Gračanica kod Prištine 04:00
Veli Trans Preševo Bujanovac 04:30
SP Adio Niš 05:00
Balbuss Prizren Kosovska Mitrovica 08:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Bujanovac 11:00
Maxhari 2015 Vranje 11:00
SP Adio Beograd Gračanica kod Prištine 11:00
Veli Trans Preševo Gnjilane 11:45
SP Adio Gračanica kod Prištine 11:45
Maxhari 2015 Kosovska Mitrovica Gnjilane 13:15
Aurora Tours Novi Pazar Raška 13:50
SP Adio Niš 14:05
Ditori Reisen Graniti Trans Preševo Gnjilane 14:40
Veli Trans Preševo Gnjilane 15:45
Maxhari Tours Veliki Trnovac Bujanovac 15:55
Maxhari 2015 Vranje 16:00
SP Adio Dragaš Gračanica kod Prištine 17:30
Balbuss Novi Pazar Kosovska Mitrovica 18:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.