Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Priština (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Benko Tours 92 Prizren Kosovska Mitrovica 08:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Bujanovac 10:55
Maxhari 2015 Vranje 11:00
Veli Trans Preševo Gnjilane 11:45
Maxhari 2015 Kosovska Mitrovica Gnjilane 13:15
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 13:50
SP Adio Niš 14:05
Ditori Reisen Graniti Trans Preševo Gnjilane 14:40
Veli Trans Preševo Gnjilane 15:45
Maxhari Tours Veliki Trnovac Bujanovac 15:50
Maxhari 2015 Vranje 16:00
Benko Tours 92 Novi Pazar Kosovska Mitrovica 18:30
Ditori Reisen Graniti Trans Preševo Gnjilane 20:00
SP Adio Gračanica kod Prištine 20:25
SP Adio Beograd Gračanica kod Prištine 23:00
SP Adio Dragaš Gračanica kod Prištine 04:00
Veli Trans Preševo Bujanovac 04:30
Benko Tours 92 Prizren Kosovska Mitrovica 08:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Bujanovac 10:55
Maxhari 2015 Vranje 11:00
Veli Trans Preševo Gnjilane 11:45
Maxhari 2015 Kosovska Mitrovica Gnjilane 13:15
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 13:50
SP Adio Niš 14:05
Ditori Reisen Graniti Trans Preševo Gnjilane 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.