Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Prokuplje (RS)

Vasilija Đurovića Žarkog 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 17:15
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 17:20
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:20
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 17:55
Niš ekspres Glašince Žitorađa 18:10
Niš ekspres Niš Merošina 18:22
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 18:45
Lasta Kuršumlija Niš 18:45
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 19:10
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 19:25
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 19:40
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 19:40
Niš ekspres Niš Merošina 20:10
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 20:55
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:55
Lasta Blace Niš 22:04
Kavim Jedinstvo Vranje Predejane 04:35
Lasta Prolom Banja Niš 04:45
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 05:00
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 05:30
Niš ekspres Niš Kruševac 05:30
Lasta Beograd Niš 05:45
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 06:10
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:20
Royal Travel Niš Kruševac 06:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.