Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Prokuplje (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Kuršumlija Niš 20:55
Lasta Blace Niš 22:00
Niš ekspres Beloljin Mala Plana kod Prokuplja 22:15
Niš ekspres Babotinac Donja Trnava kod Prokuplja 22:20
Niš ekspres Donja Bresnica Mala Plana kod Prokuplja 22:20
Niš ekspres Niš Belotinac 22:20
Niš ekspres Niš Belotinac 04:30
Kavim Jedinstvo Vranje Predejane 04:35
Lasta Prolom Banja Niš 04:45
Niš ekspres Niš Belotinac 05:00
Niš ekspres Gornja Rečica Donja Trnava kod Prokuplja 05:10
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 05:30
Niš ekspres Mala Plana kod Prokuplja Gubetin 05:30
Niš ekspres Babotinac Donja Trnava kod Prokuplja 05:40
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj / 9. maj 05:40
Lasta Beograd Niš 05:45
Niš ekspres Zlokućane (jug Bogdanovac) Jug Bogdanovac 05:45
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 06:00
Niš ekspres Niš Belotinac 06:10
Niš ekspres Selište kod Prokuplja Vodice kod Prokuplja 06:13
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 06:15
Niš ekspres Niš Podgorica 06:25
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 06:30
Niš ekspres Džigolj Novo Selo kod Prokuplja 06:30
Niš ekspres Niš Belotinac 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.