Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Prokuplje (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:25
Niš ekspres Reljinac Donja Trnava kod Prokuplja 14:30
Niš ekspres Kuršumlija Belotinac 14:35
Niš ekspres Bresničić Mala Plana kod Prokuplja 15:10
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 15:10
Lasta Beograd Niš 15:15
Niš ekspres Gornja Rečica Donja Trnava kod Prokuplja 15:15
Niš ekspres Klisurica kod Prokuplja Donja Stražava 15:15
Niš ekspres Niš Belotinac 15:15
Niš ekspres Nova Božurna Jug Bogdanovac 15:15
Niš ekspres Niš Belotinac 15:20
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 15:20
Niš ekspres Donja Konjuša Gubetin 15:20
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 15:45
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 15:50
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:50
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 16:25
Niš ekspres Donja Bresnica Mala Plana kod Prokuplja 16:25
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 16:35
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 16:35
Lasta Beograd Niš 17:00
Niš ekspres Beograd Niš 17:00
Niš ekspres Niš Belotinac 17:15
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:20
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 17:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.