Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 14:15
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 14:20
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 14:45
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 14:59
Kavim Raška Niš Prokuplje 15:00
Kavim Raška Ušće kod Kraljeva Rudnica kod Raške 15:25
Kimmel Novi Sad Beograd 15:40
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 16:00
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 16:05
Joe Travel Priština Kosovska Mitrovica 16:15
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:25
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 16:30
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 17:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 17:30
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 17:45
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 18:30
Ozlem Tours Smederevo Kraljevo 18:40
Lasta Novi Pazar Kraljevo 19:05
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 19:15
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 19:20
Kimmel Novi Pazar Beograd 20:00
Gameks Novi Pazar Kraljevo 20:30
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 23:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.