Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:25
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 16:30
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raške 17:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 17:00
Kosmet Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 17:00
Kavim Raška Beograd Kraljevo 17:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 17:30
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 17:45
Ozlem Tours Berane Beograd 18:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 18:00
Kosmet Prevoz Beograd Kraljevo 18:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 18:30
Ozlem Tours Smederevo Kraljevo 18:40
Lasta Novi Pazar Kraljevo 19:05
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 19:15
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 19:20
Vulović Transport Novi Pazar Kraljevo 19:45
Kimmel Novi Pazar Beograd 20:00
Gameks Novi Pazar Kraljevo 20:30
Kavim Raška Kopaonik Biljanovac 21:00
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 21:30
Kanis Herceg Novi Niš 21:45
Kanis Leskovac Niš 22:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.