Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Novi Pazar Kraljevo 19:05
Kavim Raška Plešin Draganići 19:10
Kavim Raška Šipačina Rudnica kod Raške 19:15
Kavim Raška Rvati kod Raške 19:15
Kavim Raška Radošiće Kaznoviće 19:15
Kavim Raška Kruševica kod Raške Brvenik kod Raške 19:15
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 19:15
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 19:20
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 19:20
Kavim Raška Gnjilica Supnje 19:45
Kavim Raška Milatkoviće Draganići 20:00
Kimmel Novi Pazar Beograd 20:00
Gameks Novi Pazar Kraljevo 20:30
Kavim Raška Kopaonik Biljanovac 21:00
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 21:30
Kanis Herceg Novi Niš 21:45
Kanis Leskovac Niš 22:10
Lasta Berane Kraljevo 22:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 23:25
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 23:35
Jadran Line Igalo Kraljevo 23:37
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 00:30
Lens Herceg Novi Beograd 00:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.