Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gameks Novi Pazar Kraljevo 20:30
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 21:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 23:25
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 23:35
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 00:30
Lens Herceg Novi Beograd 00:30
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 00:45
Kimmel Beograd 03:51
Kavim Raška Plešin Draganići 05:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:15
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 05:15
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Biljanovac 05:52
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 06:00
Kavim Raška Novi Pazar Biljanovac 06:05
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raške 06:15
Lasta Beograd Kraljevo 06:35
Kavim Raška Beograd Kraljevo 07:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 07:00
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 07:30
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 07:30
Kolašin Prevoz Niš Kruševac 08:05
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 08:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.