Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Raška Radošiće Kaznoviće 19:15
Kavim Raška Kruševica kod Raške Brvenik kod Raške 19:15
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 19:20
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 19:20
Kimmel Novi Pazar Beograd 20:00
Gameks Novi Pazar Kraljevo 20:30
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 21:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 23:25
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 23:35
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 23:37
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 00:05
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 00:05
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 00:30
Lens Herceg Novi Beograd 00:30
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 00:45
Lotus Travel Beograd Kraljevo 01:55
Niš ekspres Niš Kruševac 02:00
Royal Travel Niš Kruševac 02:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 03:10
Kimmel Beograd 03:51
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:15
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 05:15
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.