Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Kraljevo 06:35
Kavim Raška Beograd Kraljevo 07:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 07:00
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 07:30
Gameks Niš Kruševac 07:55
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 08:10
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 09:00
Benko Tours 92 Subotica Beograd 09:30
Kavim Raška Novi Pazar Biljanovac 10:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 10:00
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 10:00
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 10:00
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 11:00
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raške 11:30
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 11:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 12:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 12:10
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 12:15
Intertours 2002 Kosovska Mitrovica 12:15
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 12:50
Delix Tours Beograd Kraljevo 12:55
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 13:00
Kavim Raška Novi Pazar 13:05
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 14:15
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 14:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.