Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 21:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 21:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 23:25
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 23:35
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 23:37
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 00:30
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 00:45
Lotus Travel Beograd Kraljevo 01:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 03:10
Kimmel Beograd 03:51
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:15
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 05:15
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Biljanovac 05:52
Kavim Raška Plešin Draganići 05:55
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 06:00
Kavim Raška Šipačina Rudnica kod Raške 06:00
Kavim Raška Novi Pazar Biljanovac 06:05
Kavim Raška Milatkoviće Draganići 06:05
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 06:15
Kavim Raška Kruševica kod Raške Brvenik kod Raške 06:15
Kavim Raška Rvati kod Raške 06:15
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raške 06:15
Lasta Beograd Kraljevo 06:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.