Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Raška (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raške 11:30
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 11:30
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 12:00
Benko Tours 92 Beograd Kraljevo 12:00
Simon Voyages Beograd Mladenovac 12:05
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 12:15
Intertours 2002 Kosovska Mitrovica 12:15
Delix Tours Beograd Kraljevo 12:55
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 13:00
Kavim Raška Kopaonik Biljanovac 13:30
Kavim Raška Beograd Kraljevo 13:30
Lasta Beograd Kraljevo 14:00
Kavim Raška Milatkoviće Draganići 14:15
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 14:15
Sandžaktrans Novi Pazar Mladenovac 14:15
Niš ekspres Bar Kruševac 14:15
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 14:20
Kavim Raška Kruševica kod Raške Brvenik kod Raške 14:30
Kavim Raška Radošiće Kaznoviće 14:45
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 14:45
Kavim Raška Gnjilica Supnje 14:50
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 14:59
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 15:00
Kavim Raška Niš Prokuplje 15:00
Kavim Raška Šipačina Rudnica kod Raške 15:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.