Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Jagodina 15:57
Niš ekspres Beograd 16:55
Niš ekspres Niš Jagodina 17:00
Kondor Niš Kruševac 17:35
Niš ekspres Niš Jagodina 17:55
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:20
Jadran Ekspres Kotor Niš Kruševac 18:35
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:20
Niš ekspres Beograd Jagodina 19:57
Niš ekspres Niš Jagodina 20:05
Niš ekspres Leskovac Niš 20:10
Niš ekspres Niš Kragujevac 20:35
Niš ekspres Niš Kruševac 22:05
Niš ekspres Beograd Niš 01:37
Niš ekspres Beograd Niš 01:37
Niš ekspres Niš Aleksinac 04:50
Niš ekspres Beograd Aleksinac 04:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:55
Niš ekspres Braljina kod Ražnja Mađere kod Ražnja 05:55
Niš ekspres Niš Subotica 06:05
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:25
Niš ekspres Skorica Novi Bračin 06:30
Niš ekspres Crni Kao kod Ražnja Lipovac kod Ražnja 06:40
Niš ekspres Novi Bračin Pretrkovac 06:40
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.