Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Beograd 11:40
Niš ekspres Niš Kruševac 11:45
Kanis Beograd 11:52
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:25
Lasta Smederevo Jagodina 12:30
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:12
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 14:13
Niš ekspres Bujanovac Niš 14:13
Frenki Komerc Beograd 14:40
Frenki Komerc Šetka Niš 14:40
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:55
Niš ekspres Leskovac Niš 15:14
Niš ekspres Beograd Aleksinac 16:55
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:20
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:20
Niš ekspres Niš 20:10
Euro Magnet Kruševac Ćićevac 21:30
Frenki Komerc Vlasotince Niš 21:55
Niš ekspres Beograd Niš 01:37
Niš ekspres Beograd Niš 04:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:25
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:50
Frenki Komerc Leskovac Niš 09:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.