Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Bujanovac Niš 14:15
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:55
Niš ekspres Beograd 16:55
Kondor Niš Kruševac 17:35
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:20
Jadran Ekspres Niš Kruševac 18:35
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:20
Niš ekspres Niš 20:10
Niš ekspres Beograd Aleksinac 04:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:25
Kondor Sarajevo Kruševac 07:05
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:27
Jadran Ekspres Bar Kruševac 10:55
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Beograd 11:40
Niš ekspres Niš Kruševac 11:45
Kanis Beograd 11:52
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:12
Niš ekspres Bujanovac Niš 14:15
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:55
Niš ekspres Beograd 16:55
Kondor Niš Kruševac 17:35
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:20
Jadran Ekspres Niš Kruševac 18:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.