Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Novoražanjska 93
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:25
Niš ekspres Čubura kod Ražnja 12:50
Niš ekspres Niš Aleksinac 12:55
Niš ekspres Skorica Novi Bračin 13:00
Niš ekspres Pardik Novi Bračin 13:10
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:12
Niš ekspres Crni Kao kod Ražnja Lipovac kod Ražnja 14:10
Niš ekspres Skoplje Niš 14:15
Niš ekspres Bujanovac Niš 14:15
Niš ekspres Maletina Praskovče 14:15
Niš ekspres Mađere kod Ražnja 14:15
Niš ekspres Šabac Kragujevac 14:35
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 15:10
Niš ekspres Skorica Novi Bračin 15:30
Niš ekspres Beograd Jagodina 15:57
Niš ekspres Beograd 16:55
Niš ekspres Niš Jagodina 17:00
Kondor Niš Kruševac 17:35
Niš ekspres Niš Jagodina 17:55
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:20
Niš ekspres Niš Kruševac 18:35
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:20
Niš ekspres Niš Jagodina 20:05
Niš ekspres Leskovac Niš 20:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.