Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Novoražanjska 93
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Aleksinac 04:55
Niš ekspres Beograd Aleksinac 04:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:50
Niš ekspres Mađere kod Ražnja 06:20
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:25
Niš ekspres Skorica Novi Bračin 06:30
Niš ekspres Crni Kao kod Ražnja Lipovac kod Ražnja 06:40
Niš ekspres Novi Bračin Pretrkovac 06:40
Niš ekspres Paraćin Aleksinac 06:47
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:50
Kondor Sarajevo Kruševac 07:05
Niš ekspres Poslon 07:30
Niš ekspres Aleksinac 07:56
Niš ekspres Aleksinac Aleksinački Rudnik 09:00
Niš ekspres Šabac Kruševac 09:10
Niš ekspres Beč / Wien (vienna) Subotica 09:55
Niš ekspres Beograd Aleksinac 10:27
Niš ekspres Bar Kruševac 10:55
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 11:40
Niš ekspres Niš Kruševac 11:45
Niš ekspres Aleksinac Aleksinački Rudnik 11:50
Kanis Beograd 11:52
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:25
Niš ekspres Čubura kod Ražnja 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.