Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ražanj (RS)

Novoražanjska 93
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Kruševac 22:05
Niš ekspres Beograd Niš 01:37
Niš ekspres Niš Subotica 03:05
Niš ekspres Niš Aleksinac 04:50
Niš ekspres Beograd Aleksinac 04:55
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:25
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:50
Niš ekspres Paraćin Aleksinac 06:52
Kondor Sarajevo Kruševac 07:05
Niš ekspres Aleksinac 07:56
Niš ekspres Požarevac Jagodina 08:10
Niš ekspres Aleksinac Aleksinački Rudnik 09:00
Niš ekspres Šabac Kruševac 09:10
Euro Magnet Sokobanja Ćićevac 09:45
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:27
Niš ekspres Bar Kruševac 10:55
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Beograd 11:40
Niš ekspres Niš Kruševac 11:45
Niš ekspres Aleksinac Aleksinački Rudnik 11:50
Kanis Beograd 11:52
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:25
Niš ekspres Niš Aleksinac 12:55
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.