Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Rožaje (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Berane Beograd 19:30
Ozlem Tours Novi Pazar Ribariće kod Tutina 20:00
Kanis Leskovac Niš 20:25
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 21:30
Kanis Herceg Novi Niš 23:30
Lasta Berane Mladenovac 00:00
Euro Šuntić Berane Mladenovac 00:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 00:20
Lasta Beograd Mladenovac 00:20
Euro Šuntić Beograd Mladenovac 00:20
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 01:23
Jadran Line Igalo Kraljevo 01:52
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 01:55
Simon Voyages Berane Mladenovac 06:00
Simon Voyages Beograd Mladenovac 09:45
Sandžaktrans Novi Pazar Ribariće kod Tutina 10:45
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 13:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:00
Ozlem Tours Berane Beograd 19:30
Ozlem Tours Novi Pazar Ribariće kod Tutina 20:00
Kanis Leskovac Niš 20:25
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 21:30
Kanis Herceg Novi Niš 23:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.