Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mega Bus 014 Valjevo Šabac 15:29
Master Bus Beograd Pećinci 15:30
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 15:32
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:45
Mačva Expres Šabac Platičevo 15:45
Lasta Inđija Ljukovo 16:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 16:20
Sirmiumbus Valjevo Šabac 16:30
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Batrovci 16:35
Master Bus Beograd Pećinci 16:45
Lasta Inđija Ljukovo 17:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Master Bus Beograd Kraljevci 18:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 18:15
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 18:41
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:45
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 18:55
Feniks G&Z Novi Sad Šabac 19:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 19:45
Lasta Inđija Ljukovo 20:00
Star Bus Novi Sad Šabac 20:10
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 20:20
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 20:48
APP Split Batrovci 21:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Rača 21:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.