Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 13:00
Lasta Inđija Putinci 13:00
Centrotrans Sarajevo Šabac 13:20
Master Bus Grabovci Platičevo 13:40
Raketa AB Loznica Nikinci 14:00
Master Bus Grabovci Platičevo 14:00
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:00
Master Bus Grabovci Platičevo 14:00
Feniks G&Z Krupanj Šabac 14:00
Star Bus Novi Sad Šabac 14:05
Centrotrans Novi Sad Šabac 14:05
Master Bus Grabovci Platičevo 14:10
Lasta Inđija Putinci 14:15
Master Bus Klenak Platičevo 14:25
Lasta Valjevo Šabac 14:50
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 15:20
Boksit Zvornik Šabac 15:20
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:45
Mačva Expres Šabac Platičevo 15:45
Lasta Inđija Putinci 16:00
Lasta Inđija Putinci 16:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 16:20
Sirmiumbus Valjevo Šabac 16:30
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 16:55
Lasta Inđija Putinci 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.