Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Feniks G&Z Beč / Wien (vienna) Novi Sad 11:20
Duga Šabac 11:25
Master Bus Beograd Kraljevci 11:30
Čazmatrans Nova Zagreb Sremska Mitrovica 11:45
Lasta Stara Pazova Inđija 11:49
Olitours Beč / Wien (vienna) Novi Sad 12:45
Master Bus Beograd Kraljevci 12:45
Golubić Banja Luka Sremska Mitrovica 12:50
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 13:00
Lasta Inđija Žarkovac 13:00
Star Bus Sarajevo Šabac 13:20
Falcon Beograd Bajakovo 13:50
Raketa AB Loznica Nikinci 14:00
Raketa AB Loznica Šabac 14:00
Master Bus Grabovci Platičevo 14:00
Feniks G&Z Krupanj Šabac 14:00
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:00
Star Bus Novi Sad Šabac 14:05
Master Bus Beograd Kraljevci 14:05
Milinović Subotica Novi Sad 14:15
Lasta Inđija Žarkovac 14:15
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 14:35
Čazmatrans Nova Novi Sad Sremska Mitrovica 14:35
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 14:50
Krajnović Brčko Sremska Mitrovica 14:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.