Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Industrijska 1v
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Inđija Putinci 17:30
Mačva Expres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Master Bus Beograd Kraljevci 18:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 18:15
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:45
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 18:55
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 19:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 19:45
Lasta Inđija Putinci 20:00
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:10
Mačva Expres Badovinci Sremska Mitrovica 20:35
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 20:48
Transprodukt Prijedor Novi Sad 23:20
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 23:20
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 23:20
Olitours Valjevo Novi Sad 01:45
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 02:45
Dunavprevoz Novi Sad Šabac 04:30
Master Bus Beograd Kraljevci 05:30
Master Bus Beograd Kraljevci 06:00
Lasta Inđija Putinci 06:15
Master Bus Grabovci Platičevo 06:20
Master Bus Grabovci Platičevo 06:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:35
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.