Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Duga Šabac 11:25
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 13:00
Centrotrans Sarajevo Šabac 13:20
Star Bus Sarajevo Šabac 13:20
Raketa AB Loznica Nikinci 14:00
Raketa AB Loznica Šabac 14:00
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:00
Star Bus Novi Sad Šabac 14:05
Centrotrans Novi Sad Šabac 14:05
Milinović Subotica Novi Sad 14:15
Lasta Inđija Žarkovac 14:15
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 14:50
Boksit Zvornik Sremska Kamenica 15:20
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:45
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 16:20
Sirmiumbus Valjevo Šabac 16:30
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Batrovci 16:45
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 16:55
Lasta Inđija Žarkovac 17:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 18:15
Master Bus Beograd Kraljevci 18:15
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:45
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 18:55
Feniks G&Z Novi Sad Užice 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.