Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
APP Split Batrovci 21:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Rača 21:45
Smiljić Novi Sad Batrovci 21:45
Lasta Inđija Ljukovo 22:10
Master Bus Grabovci Platičevo 22:15
Master Bus Grabovci Platičevo 22:25
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:40
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 23:20
Falcon Karlovac Batrovci 23:50
Feniks G&Z Obrenovac Novi Sad 01:35
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 02:45
Europa Bus Valjevo Novi Sad 02:50
Dunavprevoz Novi Sad Šabac 04:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Rača 04:45
Master Bus Beograd Pećinci 05:30
Master Bus Beograd Kraljevci 06:00
Lasta Inđija Ljukovo 06:15
Master Bus Grabovci Platičevo 06:20
Duga Herceg Novi Šabac 06:20
Master Bus Grabovci Platičevo 06:30
Enka Putnički Zlatibor Sremska Mitrovica 06:56
Master Bus Buđanovci 07:00
Lasta Inđija Ljukovo 07:15
Master Bus Beograd Pećinci 07:15
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 07:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.