Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 14:50
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 15:20
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:45
Mačva Expres Šabac Platičevo 15:45
Lasta Inđija Žarkovac 16:00
Sirmiumbus Valjevo Šabac 16:30
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 16:55
Lasta Inđija Žarkovac 17:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Master Bus Beograd Kraljevci 18:10
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 18:15
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 18:55
Feniks G&Z Novi Sad Užice 19:00
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 19:35
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 19:45
Lasta Inđija Žarkovac 20:00
Star Bus Novi Sad Šabac 20:10
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:10
Sirmiumbus Novi Sad Užice 20:48
Lasta Inđija Žarkovac 22:10
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:40
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 23:20
Auto Kodeks Prijedor Novi Sad 23:20
Auto Kodeks Kikinda Novi Sad 06:40
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 06:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.