Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 06:40
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:40
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:40
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 06:56
Lasta Inđija Putinci 07:15
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 07:20
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 07:45
Feniks G&Z Novi Sad Šabac 08:05
Lasta Beograd Batrovci 08:15
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 08:20
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 08:30
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 08:43
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 09:10
Lasta Novi Sad Šabac 09:10
Boksit Novi Sad Šabac 09:15
Centrotrans Sarajevo Šabac 09:20
Star Bus Sarajevo Šabac 09:20
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 09:40
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 10:00
Duga Šabac 11:25
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 13:00
Centrotrans Sarajevo Šabac 13:20
Star Bus Sarajevo Šabac 13:20
Raketa AB Loznica Nikinci 14:00
Zam Tours Beograd Stara Pazova 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.