Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Olitours Valjevo Novi Sad 02:30
Kondor Beograd Loznica 03:00
Alamanis Tours Beograd Mali Zvornik 03:00
Alamanis Tours Beograd Mali Zvornik 03:00
Dunavprevoz Novi Sad Ruma 04:00
Duga Radovašnica Bogosavac 04:50
Mačva Expres Miloševac kod Šapca Jevremovac 04:50
Duga Orašac kod Šapca Jelenča 04:55
Raketa AB Novi Sad Irig 05:00
Raketa AB Beograd Platičevo 05:00
Mačva Expres Mačvanska Mitrovica Majur kod Šapca 05:20
Duga Maovi Jevremovac 05:30
Duga Štitar Majur kod Šapca 05:37
Duga Mišar Majur kod Šapca 05:38
Duga Mišar Jelenča 05:39
Mačva Expres Beograd Bogatić 05:50
Banbus Pančevo Beograd 06:15
Mačva Expres Novi Sad Prnjavor kod Šapca 06:15
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 06:15
Duga Bukor Jevremovac 06:15
Mačva Expres Banovo Polje Bogatić 06:20
Duga Bogosavac 06:20
Duga Štitar Majur kod Šapca 06:22
Duga Mišar Jelenča 06:29
Mačva Expres Salaš Crnobarski Majur kod Šapca 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.