Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 20:55
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:05
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:10
Duga Beograd Lešnica kod Loznice 21:15
Duga Loznica Lešnica kod Loznice 21:47
Mačva Expres Mišar Majur kod Šapca 22:38
Banbus Krupanj Umka 22:57
Mačva Expres Štitar Majur kod Šapca 23:22
Feniks G&Z Obrenovac Novi Sad 02:40
Alamanis Tours Beograd Loznica 03:00
Europa Bus Valjevo Novi Sad 03:45
Dunavprevoz Novi Sad Ruma 04:00
Duga Beograd Platičevo 04:00
Duga Sremska Mitrovica Loznica 04:00
Raketa AB Beograd Platičevo 05:00
Mačva Expres Maovi Jevremovac 05:30
Mačva Expres Mišar Majur kod Šapca 05:38
Duga Mrđenovac Jelenča 05:40
Eko Tours Valjevo Jelenča 06:00
Mis Miki Turs Korman kod Šapca Jelenča 06:00
Sirmiumbus Irig Platičevo 06:10
Banbus Pančevo Beograd 06:15
Duga Beograd 06:15
Mačva Expres Novi Sad Prnjavor kod Šapca 06:15
Mačva Expres Štitar Majur kod Šapca 06:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.