Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 07:15
Feniks G&Z Novi Sad Ruma 07:20
Banbus Beograd Loznica 07:35
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 08:00
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 08:15
Banbus Beograd Loznica 08:30
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 08:30
Raketa AB Ljubovija Loznica 08:40
Lastra Beograd Loznica 08:55
Feniks G&Z Zlatibor Užice 09:00
Duga Ruma 09:00
Boksit Beograd Loznica 09:00
Drinatrans Beograd Loznica 09:00
Milinović Kostajnica Banja Luka 09:15
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:20
Sirmiumbus Irig Platičevo 09:25
Lastra Sarajevo Beograd 09:40
Eko Tours Valjevo Koceljeva 09:45
Lastra Ljubovija Loznica 09:55
Centrotrans Sarajevo Loznica 10:05
Star Bus Sarajevo Loznica 10:05
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 10:10
Sirmiumbus Zlatibor Užice 10:30
Raketa AB Beograd Platičevo 10:30
Lasta Tuzla Ruma 10:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.