Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mačva Expres Štitar Majur kod Šapca 08:27
Lasta Novi Sad Ruma 08:30
Banbus Beograd Loznica 08:30
Boksit Novi Sad Loznica 08:35
Raketa AB Ljubovija Loznica 08:40
Mačva Expres Mišar Majur kod Šapca 08:43
Mačva Expres Bukor Jevremovac 08:45
Lastra Beograd Loznica 08:55
Drinatrans Beograd Loznica 09:00
Boksit Beograd Loznica 09:00
Feniks G&Z Zlatibor Užice 09:00
Milinović Kostajnica Badovinci 09:15
Duga Lešnica kod Loznice Majur kod Šapca 09:20
Sirmiumbus Irig Platičevo 09:25
Lastra Sarajevo Beograd 09:40
Eko Tours Valjevo Jelenča 09:45
Mega Bus 014 Novi Sad Ruma 09:45
Mačva Expres Štitar Majur kod Šapca 09:47
Lastra Ljubovija Loznica 09:55
Star Bus Sarajevo Loznica 10:05
Duga Lešnica kod Loznice Majur kod Šapca 10:10
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 10:10
Feniks G&Z Beč / Wien Novi Sad 10:15
Europa Bus Linc / Linz Sremska Mitrovica 10:15
Mis Miki Turs Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 10:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.