Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Dunavprevoz Novi Sad Ruma 04:00
Duga Radovašnica Bogosavac 04:50
Duga Orašac kod Šapca Jelenča 04:55
Duga Maovi Jevremovac 05:30
Duga Mišar Majur kod Šapca 05:38
Sirmiumbus Irig Platičevo 06:10
Banbus Pančevo Beograd 06:15
Mačva Expres Novi Sad Prnjavor kod Šapca 06:15
Duga Štitar Majur kod Šapca 06:22
Duga Mišar Jelenča 06:29
Mačva Expres Miloševac kod Šapca Jevremovac 06:30
Duga Mišar Majur kod Šapca 06:33
Duga Nakučani kod Šapca Jevremovac 06:35
Duga Petkovica Majur kod Šapca 06:45
Duga Žabar Jelenča 06:50
Duga Bogosavac 07:00
Duga Jevremovac Jelenča 07:01
Duga Štitar Majur kod Šapca 07:12
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 07:15
Feniks G&Z Novi Sad Ruma 07:20
Duga Mišar Majur kod Šapca 07:23
Duga Metlić Pocerski Pričinović 07:30
Banbus Beograd Loznica 07:35
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 07:45
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 07:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.