Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šid (RS)

Janka Veselinovića 19
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 05:35
Šidexpres Molovin Berkasovo 06:00
Šidexpres Gibarac 06:50
Šidexpres Batrovci Vašica 06:55
Šidexpres Berkasovo 07:05
Šidexpres Sot Berkasovo 07:05
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 07:30
Šidexpres Erdevik Kukujevci 11:50
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 12:40
Šidexpres Višnjićevo Morović 12:45
Šidexpres Batrovci Vašica 13:00
Šidexpres Molovin Berkasovo 13:05
Šidexpres Berkasovo 13:05
Šidexpres Gibarac 13:20
Šidexpres Molovin Berkasovo 14:05
Šidexpres Višnjićevo Morović 14:10
Šidexpres Batrovci Vašica 14:10
Šidexpres Erdevik Kukujevci 14:10
Šidexpres Bingula Kukujevci 15:10
Šidexpres Jamena Morović 15:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Šidexpres Molovin Berkasovo 20:00
Šidexpres Višnjićevo Morović 20:10
Šidexpres Batrovci Vašica 20:10
Šidexpres Erdevik Kukujevci 20:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.