Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šid (RS)

Janka Veselinovića 19
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šidexpres Molovin Berkasovo 20:00
Šidexpres Višnjićevo Morović 20:10
Šidexpres Batrovci Vašica 20:10
Šidexpres Erdevik Kukujevci 20:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 05:00
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 05:35
Šidexpres Molovin Berkasovo 06:00
Šidexpres Molovin Berkasovo 06:40
Šidexpres Batrovci Vašica 06:55
Šidexpres Sot Berkasovo 07:05
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 07:30
Lasta Osijek Kukujevci 08:05
Lasta Osijek Kukujevci 08:05
Šidexpres Beograd Kukujevci 09:10
Goran Braunau na Inu Beograd 09:25
Lasta Ljubljana Sremska Mitrovica 09:34
Šidexpres Molovin Berkasovo 11:00
Šidexpres Erdevik Kukujevci 11:50
Šidexpres Osijek Kukujevci 11:50
Šidexpres Osijek Kukujevci 11:50
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 12:40
Šidexpres Višnjićevo Morović 12:45
Šidexpres Batrovci Vašica 13:00
Šidexpres Molovin Berkasovo 13:05
Šidexpres Molovin Berkasovo 14:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.