Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Skoplje (MK)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kimmel Novi Pazar Kosovska Mitrovica 15:30
Niš ekspres Beograd Niš 16:45
Niš ekspres Beograd Niš 20:30
Vakčare Dooel Beograd Niš 21:15
Galeb Ohrid Beograd Niš 21:30
BS Tours Beograd Preševo 23:30
Fudeks Beograd Preševo 23:59
Transprodukt Beograd Preševo 02:00
Niš ekspres Beograd Niš 05:10
Vakčare Dooel Struga Niš 05:30
Galeb Ohrid Ohrid Niš 06:00
Niš ekspres Beograd Niš 07:45
Ozlem Tours Novi Pazar Raška 08:00
Niš ekspres Beograd Niš 09:25
Niš ekspres Beograd Niš 13:10
Kimmel Novi Pazar Kosovska Mitrovica 15:30
Niš ekspres Beograd Niš 16:45
Niš ekspres Beograd Niš 20:30
Vakčare Dooel Beograd Niš 21:15
Galeb Ohrid Beograd Niš 21:30
BS Tours Beograd Preševo 23:30
Fudeks Beograd Preševo 23:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.