Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Boleč 18:30
Lasta Beograd Boleč 19:00
Lasta Kovin 19:00
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 19:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 19:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:30
Auto Kodeks Kovin 19:45
Lasta Beograd Boleč 20:00
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 20:10
Lasta Selevac Kolari 20:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 20:45
Niš ekspres Pančevo Paraćin 21:34
Lasta Velika Plana Krnjevo 04:15
Lasta Beograd Boleč 04:30
Lasta Selevac Kolari 04:50
Lasta Kovin 05:00
Lasta Velika Plana Krnjevo 05:00
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 05:00
Lasta Beograd Boleč 05:30
Lasta Kovin 06:00
Lasta Beograd Boleč 06:00
Lasta Beograd Boleč 06:20
Lasta Selevac Kolari 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:30
Auto Kodeks Kovin 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.