Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Boleč 06:20
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:30
Lasta Selevac Kolari 06:30
Lasta Velika Plana Krnjevo 06:40
Lasta Sokobanja Jagodina 06:45
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:50
Lasta Beograd Boleč 07:00
Lasta Kovin 07:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 07:30
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 07:45
Lasta Beograd Boleč 08:00
Auto Kodeks Kovin 09:00
Lasta Beograd Boleč 09:00
Lasta Smederevska Palanka Radinac 09:00
Lasta Beograd Vodanj 09:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 10:15
Lasta Selevac Kolari 11:00
Lasta Beograd Vodanj 11:30
Lasta Beograd Boleč 12:30
Lasta Velika Plana Krnjevo 12:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 13:00
Lasta Kovin 13:00
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 13:10
Auto Kodeks Kovin 13:30
Lasta Beograd Boleč 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.